Heb een tijdje terug een interview met hem gelezen. Hij gaf daarin aan dat Champions League een voorwaarde voor hem was. Aangezien we dat de afgelopen jaren misgelopen hebben en het voor volgend seizoen ook nog geen zekerheidje is denk ik dat ie inderdaad weinig interesse in ajax heeft. Het is wel een echte versterking als ajax hem haalt trouwens.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 14:58 schreef Radegast het volgende:
[..]
Biglia is een heel goede voetballer maar ik denk niet dat hij helemaal bij Ajax past.
Bovendien denk ik niet dat Biglia Ajax nou een stap vooruit vind ten opzichte van RSCA, hij zal wel naar Spanje willen.
Ajax heeft nu een rechtshalf (Gabri), linkshalf (Edgar Davids) en tien (Kenneth Perez) van topniveau, wat moeten we dan met een defensieve middenvelder? Beter een twee goede backs kopen, want voorin loopt al genoeg kwaliteit.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:09 schreef stefmans het volgende:
Maduro![]()
Biglia van Anderlecht zou een goede vervanger zijn trouwens
Östlund?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:19 schreef Pritt het volgende:
Ik stel voor gewoon een pak Zweden open te trekken en daar 4 verdedigers vandaan te halen.
Kost geen drol en doen hun taak aka verdedigen.
Gohquote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:36 schreef Dr.Daggla het volgende:
Volgens mij wachten ze bij Vermaelen en Van der Wiel tot er een nieuw been is aangegroeid ofzo.
Van der Wiel zou fucking 2(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) weken uitgeschakeld zijn..
cahais naar fc groningen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:37 schreef Nashje het volgende:
Ik wil geruchten over verdedigers buiten de eredivisie.
2-4 weken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:36 schreef Dr.Daggla het volgende:
Volgens mij wachten ze bij Vermaelen en Van der Wiel tot er een nieuw been is aangegroeid ofzo.
Van der Wiel zou fucking 2(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) weken uitgeschakeld zijn..
quote:Van Gaal: "Ik wil Van Basten opvolgen bij Oranje"
18 januari 2008
Louis van Gaal hoopt dat de KNVB hem kiest als opvolger van Marco van Basten. "Ik wil graag bondscoach van Nederland worden", zei de trainer van AZ vrijdag. "Mijn contract loopt nog door. De KNVB zal met voorzitter Dirk Scheringa moeten praten om te horen wat er mogelijk is. Scheringa weet hoe graag ik dit nog een keer wil."
De naam van Van Gaal als bondscoach klinkt de laatste weken steeds vaker. Foppe de Haan, die Jong Oranje in 2006 en 2007 naar de Europese titel loodste, gaf in een interview aan in Van Gaal de ideale opvolger van Van Basten te zien. Ook Giovanni van Bronckhorst liet de naam van de oud-trainer van Ajax en Barcelona vallen.
"Dat streelt mij", aldus Van Gaal vrijdag. "De Haan is een kenner. Hij is al dertig of veertig jaar trainer en zit langer in het vak dan ik. Ook doet het me goed om positieve geluiden van internationals te horen."
Tot dusverre heeft Van Gaal nog niets vernomen van de voetbalbond. "Maar ik denk dat er bij de KNVB veel interne support zal zijn. Of Henk Kesler er ook zo over denkt? Dat weet ik niet. Kesler beslist dit niet alleen."
Van Gaal was eerder tussen 2000 en 2002 bondscoach van het Nederlands elftal. Dat werd echter geen succes, want onder leiding van de coach slaagde Oranje er niet in om zich te plaatsen voor het WK van 2002 in Japan en Zuid-Korea.
Prima ruil, Marco van Basten naar AZ!quote:
en in dat jaar vertrekt van Basten weer.. zodat we weer een nieuwe trainer komt.. die kan het elftal binnen een half jaar ook geen kampioen maken..quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:48 schreef Blight het volgende:
Dit jaar geen kampioen wegens gebrek aan verdedigers. Volgend jaar geen kampioen, want dan heeft Van Basten een 'bouwjaar'. Het jaar daarop geen kampioen, want dan blijkt dat het toch niet handig was van Van Basten om Vertonghen rechtsbuiten te zetten.
Hij kan dan wel ongestraft Ajax-spelers selecterenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:48 schreef Blight het volgende:
Dit jaar geen kampioen wegens gebrek aan verdedigers. Volgend jaar geen kampioen, want dan heeft Van Basten een 'bouwjaar'. Het jaar daarop geen kampioen, want dan blijkt dat het toch niet handig was van Van Basten om Vertonghen rechtsbuiten te zetten.
Dat dus..quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:43 schreef Nashje het volgende:
Volgens mij word ik gek als er geen nieuwe verdediger bij komt. Begin februari moeten wij aan kop staan. Ik wil weer eens kampioen worden. Hebben ze stront in hun ogen of zijn ze echt zo achterlijk.
Adem in, adem uit...
Mocht iemand nog interesse hebben.quote:Polen - Poolse vrouwen voor dating en huwelijk. Schrijf je nu in!
Link??quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:52 schreef Blight het volgende:
Ik zie trouwens, vreemd genoeg, een Google Ad boven dit topic staan met de tekst:
[..]
Mocht iemand nog interesse hebben.
Maar de aandeelhouders zijn tevreden Daggla, wat zeuren we nou?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat dus..
Ik kan mij werkelijk waar niet voorstellen dat Van Geel op z'n reet is blijven zitten nadat Stam vertrok.
Waar de fuck hebben we het over? AL 3 SEIZOENEN GEEN KAMPIOEN VERDOMME.
ARGH.(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Mwa vast blijven houden aan Urby (noodgedwongen) en Kennedy snap ik niet echt. Ook zie ik sinds zijn komst nog erg weinig automatismen bij de spelers die je er in een training in moet slijpen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:55 schreef Scorpie het volgende:
Trouwens, ik wil wel ff aangeven dat ik vind dat Koster het goed doet, ondanks de selectie, het falend beleid, de slechte medische staf en het feit dat hij interim is.
Staat hier dat Maduro vanavond gepresenteerd gaat worden?quote:El jugador será presentado la próxima semana como nuevo jugador del Valencia CF.
Volgens mij staat er iets over een nieuwe jeugdspeler..quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:06 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Staat hier dat Maduro vanavond gepresenteerd gaat worden?
Aldus Babelfish.quote:The player will be presented/displayed the next week like new player of Valencia CF.
Boeiend, hij is hier weg. Maduroquote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:06 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Staat hier dat Maduro vanavond gepresenteerd gaat worden?
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 15:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Maar de aandeelhouders zijn tevreden Daggla, wat zeuren we nou?
Dat was in 2004quote:Ajax is voornemens een dividend van ¤ 0,14 per aandeel uit te keren. Het totaal uit te keren dividend bedraagt ¤ 0,8 miljoen.
Dat was in 2005quote:Het netto resultaat van ¤ 2,8 miljoen heeft ertoe geleid dat de
directie geen voorstel tot uitkering van dividend zal doen. Het
beschikbare bedrag per aandeel en de kosten van uitkering hebben de
directie doen besluiten voor te stellen het netto resultaat aan de
reserves toe te voegen.
Het heeft dus geen zak met aandelen te makenquote:Beleggers in Ajax lijken al het hoofd in de schoot te hebben gelegd. Dinsdag noteerde het aandeel 0,4 procent lager op 8,47 euro. Sinds eind vorig jaar is de koers niet boven de 9 euro uitgekomen. Dividend is er slechts een keer uitgekeerd, na het seizoen 2003/2004. In de overige jaren werd er verlies geleden of was de winst te karig om aandeelhouders te verblijden.
Lijkt erop datie ook nog gaat natrappen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:09 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Boeiend, hij is hier weg. Maduro
Kloptquote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:08 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Volgens mij staat er iets over een nieuwe jeugdspeler..
[..]
Aldus Babelfish.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |