Ik heb ze gezien en gevoelt in belgiequote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:05 schreef Athmozz het volgende:
gaten op het linkervak? ben ik nog nooit tegen gekomen (en ik zit altijd op het linkervak als ik ergens rij)
Jij schavuitquote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:48 schreef Stefan740 het volgende:
Ja wie niet![]()
Wat ik wel vaak doe is als er rechts ruimte komt schuif ik alvast iets dichter tegen de auto voor me aan, snapt ie misschien dat ie op moet rotten
Daarom hou ik 1,5 seconde afstand, dan kan er niemand tussen, maar sta ik wel op tijd stilquote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:23 schreef Foozy het volgende:
Rijd eigenlijk niet zo super veel op de snelweg, maar:Ik probeer altijd 2 seconden afstand te houden, ongeacht de snelheid. Dit vind ik voor mezelf, en voor mijn eventuele passagiers prettiger (ik merk, dat als ik bij iemand in de auto zit die kort op de voorligger zit, vanzelf mee ga "remmen" )
Nadeel van die 2 seconden afstand houden is dat er soms nog wel eens mensen zijn die hun auto er precies tussen flikkeren (geen ander woord voor), zodat jij weer gas los kan laten / remmen kunt, + bijbehorende kettingreactie achter je. Dat plekje is niet bedoeld om er even lekker tussen te gaan, "mijn veiligheid, wat doe je!! "
Dus.
ik zet gewoon me verkeerd afgestelde bermlampen aan dan is de voorligger die er tussen propt ook zo weer wegquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:00 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Daarom hou ik 1,5 seconde afstand, dan kan er niemand tussen, maar sta ik wel op tijd stil
meisjes lampen!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:23 schreef Stefan740 het volgende:
Waar denk je dat deze voor zijn![]()
[ afbeelding ]
Maar ik heb dus geen bumper met een hele stadionverlichtings-setquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:51 schreef T42 het volgende:
[..]
ik zet gewoon me verkeerd afgestelde bermlampen aan dan is de voorligger die er tussen propt ook zo weer weg
Ze zijn alledrie stukquote:Op zondag 27 januari 2008 22:22 schreef eer-ik het volgende:
Ik denk idd wel dat een doorgewinterde bumperklever 'denkt dat je remlichten kapot zijn'
Mwah, ist een peugeot?quote:Op zondag 27 januari 2008 22:24 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ze zijn alledrie stukHoe groot is die kans?
quote:
Schitterend systeem is dat, dat stoort namelijk de lasergun dacht ik...quote:Op zondag 27 januari 2008 22:54 schreef Athmozz het volgende:
[..]
![]()
Bij recente wagens kan het natuurlijk zijn dat het gewoon cruisecontrol met afstandsregeling is, die dingen rijden ook vrij dicht op de voorganger.
*bestelt optie.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:07 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Schitterend systeem is dat, dat stoort namelijk de lasergun dacht ik...
Neuj, die "recente" autows waaronder de nieuwe mercedus S-klasse.. maken gebruik van radar om snelheid van voorganger te bepalen en daarop bij te remmen of gas te geven om de ingestelde afstand te behouden. Heel apart gevoel...quote:Op zondag 27 januari 2008 23:07 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Schitterend systeem is dat, dat stoort namelijk de lasergun dacht ik...
Oke, ja ik weet niet precies hoe dat tegenwoordig zit. Weet alleen dat de huidige Honda Accord nog wel adaptive cruise control heeft en dat die als het aanstaat de lasergun stoort.quote:Op maandag 28 januari 2008 08:48 schreef SuperFrank het volgende:
[..]
Neuj, die "recente" autows waaronder de nieuwe mercedus S-klasse.. maken gebruik van radar om snelheid van voorganger te bepalen en daarop bij te remmen of gas te geven om de ingestelde afstand te behouden. Heel apart gevoel...
whehehe die zit.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 00:55 schreef Stefan740 het volgende:
Oke meisjes lampen op een dikke wagen, liever dan andersom![]()
Probleem is alleen, hoe herken je dat? Aan de lengte van de knipper?quote:Op zondag 20 januari 2008 09:34 schreef TR08 het volgende:
Oh en nog wat: Het knipperen is dus prima als in een waarschuwing van "he kijk ik kom eraan". Niet als in "ik wil 180 en tyf jij even snel op". Als ik 125 rijd, jij 180 en jij verwacht cq eist met je geknipper dat ik maar even een klein gaatje tussen vrachtwagens in duik heb je pech.
Dat doe ik ook nog wel eens. Bumperkleven niet, is me te gevaarlijk en het niet waard. Maar zo gauw ik een gat zie heb ik nog wel de neiging om m'n auto wat meer naar m'n voorgangen te laten rollen en wat verder naar de linkerkant, zie het als een soort extra trigger om zsm op te tiefenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:48 schreef Stefan740 het volgende:
Ja wie niet![]()
Wat ik wel vaak doe is als er rechts ruimte komt schuif ik alvast iets dichter tegen de auto voor me aan, snapt ie misschien dat ie op moet rotten
Korte knippers van grote afstand beschouw ik als de "positieve" knipper, mits ik niemand voor me heb. Als ik mensen voor me heb, of zelf aan het inhalen ben en iemand zet vrij lang zijn groot licht aan ben ik er snel klaar mee.quote:Op maandag 28 januari 2008 10:54 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Probleem is alleen, hoe herken je dat? Aan de lengte van de knipper?
Als ik echt haast heb zet ik ook m'n knipperlicht aan en als ik van ver aan kom doe ik een hele korte knipper met m'n groot licht, maar dat is niet altijd voldoende. Bij de bestuurders voor wie het wel voldoende is steek ik meestal nog even een handje op als bedankje op het moment dat ik er voorbij ga. Maar wie weet of zij het ook zo interpreteren?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |