Ik heb hem nog niet gekeken...quote:Op maandag 21 januari 2008 18:25 schreef -_Tommy_- het volgende:
hoe vond je Mr Brooks nou Lindytje?
Nou, zeg dat.quote:Op maandag 21 januari 2008 18:26 schreef -_Tommy_- het volgende:
`vervelend'
Ik heb er gisteren met mijn vriendin gegeten, en het was erg lekker!quote:Op maandag 21 januari 2008 17:49 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
die is inderdaad goed! oud collega van mij!
Kan geregeld worden hoorquote:Op maandag 21 januari 2008 18:18 schreef Tegan het volgende:
Zullen we snel dit topic volposten zodat er niet meer Carnaval in de TT staat?
Volgende week alvast uitrusten voor Carnavalquote:Op maandag 21 januari 2008 19:21 schreef Crazy-M het volgende:
en dan de nieuwe openen met carnaval er weer in
dan gaan ze stuk sneller vol
Heul niet!!!!quote:Op maandag 21 januari 2008 19:21 schreef Crazy-M het volgende:
en dan de nieuwe openen met carnaval er weer in
dan gaan ze stuk sneller vol
Twee/drie minuutjes lopen idd!quote:Op maandag 21 januari 2008 20:50 schreef existenz het volgende:
En dan woon je nog bijna in de kroegen ook Lindytje!
Centrum is natuurlijk best duur. West is vrij rustig (En redelijk veel (werkende) jongeren).quote:Op maandag 21 januari 2008 20:57 schreef Mike.Strutter het volgende:
Ik kom over een tijdje ook in Tilburg studeren. Iemand al tips waar ik het beste naar een kamer gaan zoeken?
Tilburg-West of Centrum hebben in mijn ogen wel de voorkeurmaar ik weet er nog niets te liggen
Daar bestaan spatborden voor hequote:Op maandag 21 januari 2008 23:06 schreef BlackSheep het volgende:
Ik wil bij deze even een ode uitbrengen aan het prachtige reliëf van de Tilburgse fietspaden. Heel men broek onder de modder
ach, niet zeueren,quote:
haaaaaaaaaaaaaai!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:53 schreef Lindytje het volgende:
Ik zie dat het nog net 'goedemorgen' is! Haai Tilburg!
Nope, maar ik ga me zometeen eens installeren voor de tv, ben namelijk wel errug benieuwd!!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:54 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
haaaaaaaaaaaaaai!
en nou wel gekeken of nog steeds niet?
u bedoelt?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 15:34 schreef theKiD het volgende:
Vanmorgen Henk Huppelschoten weer gezien![]()
![]()
Henk
zegt me niksquote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:26 schreef Lindytje het volgende:
Henk Huppelschoten, carnavals reportages.
Ah, die dus....
Nee, mij ook niet! Maar ik kijk dan ook niet elke dag naar omroep Brabant... misschien dat het daar aan ligt.quote:
ike igenlijk nooitquote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:34 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, mij ook niet! Maar ik kijk dan ook niet elke dag naar omroep Brabant... misschien dat het daar aan ligt.
jah mn ouders kijken het, maar ik zit meestal achter aan de laptopquote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:42 schreef Lindytje het volgende:
Ik wel eens 's avonds, in bed, als je op de andere zenders alleen nog maar 'bel me nu....'-reclames hebt en je het nieuws al 3 keer hebt gezien. Dan wil ik nog wel eens naar Omroep Brabant kijken! Vooral Regio-Ned is een belachelijk programma. Heerlijk om te kijken als je al bijna slaapt dus!
Ja die wil ik nog eens voor de tweede keer zien, vet issie.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 17:43 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
vet he!
vond hem echt zo goed en vaag in het begn!
Cultuurbarbarenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:34 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, mij ook niet! Maar ik kijk dan ook niet elke dag naar omroep Brabant... misschien dat het daar aan ligt.
Ja!! En dat bijna-eind met die dochter vond ik ook erg tof! Ik dacht echt even: WTF!!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 17:43 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
vet he!
vond hem echt zo goed en vaag in het begn!
dat had ik een paar keer in die film wtf maar verder wel echt aandacht houder!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 21:28 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja!! En dat bijna-eind met die dochter vond ik ook erg tof! Ik dacht echt even: WTF!!
Zeker! Ik hem hem zelfs op pauze gezet toen ik het raam dicht ging doen omdat de vuilniswagen langs kwam met z'n teringherrie... Ik wilde die 5 sec niet missen...quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:00 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
dat had ik een paar keer in die film wtf maar verder wel echt aandacht houder!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |