Klavan zou een goede breedte aankoop zijn wat mij betreft, en dat is niet verkeerd omdat we niemand hebben mocht De Cler geblesseerd raken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:00 schreef Sloggi het volgende:
Is die Klavan dan wat?
Die fout maakte jij anders in je pre-Malibu-06-tijd ook vaak.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:46 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Heeft Bosz dat gezegd? Dan mag ie wel eens terug naar school om Nederlands te gaan leren.
Is dat ook nog ongedaan of kon dat nou niet meer??quote:De vorige speelronde werd gekenmerkt door blunders bij de arbitrage. Nijhuis bestrafte een elleboogstoot van Dingsdag niet bij FC Utrecht - SC Heerenveen en Haverkort onthield NEC een strafschop, waarna FC Twente aan de andere kant scoorde. Vink gaf Hofs een onterechte rode kaart bij Feyenoord - PSV.
Dat vraag ik me ook af, heb hem gemaild maar nog steeds niks teruggekregenquote:Op donderdag 17 januari 2008 20:33 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wanneer komt die Feyenoord Hooligans DVD van Grijze Gijs uit?
grijze.gijs@hotmail.com???quote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:55 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af, heb hem gemaild maar nog steeds niks teruggekregen
En oja, van Persie die op varkenoord traint![]()
We hebben wel iemand binnen gehaald zegquote:‘Halve Eredivisie wil Michael Jansen’
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op vrijdag, 18 januari om 16:05
Het touwtrekken om Michael Jansen is begonnen. Eerder deze week verscheurde Vitesse nog het contract van de verdediger, maar sindsdien is de storm losgebroken. Feyenoord contracteerde hem vrijdag voor een half jaar, maar wil hem weer uitlenen. Excelsior, FC Den Bosch, Heracles en Sparta en waarschijnlijk nog meer clubs staan te popelen.
“Michael is een van de spelers voor wie wij belangstelling hebben", zegt trainer Theo Bos van FC Den Bosch in het Brabants Dagblad. "We hebben een paar maanden geleden al bij zijn zaakwaarnemer geïnformeerd.” Volgens de Brabantse krant is ook Excelsior geïnteresseerd.
Sparta’s technisch directeur Danny Blind ziet Jansen graag komen. “Wij zouden hem wel aan de selectie toevoegen, maar veel hangt af van de speler zelf en uiteraard van Feyenoord. Als Feyenoord hem haalt, is hij fit, daar twijfelen wij niet aan. Die club heeft ongetwijfeld hun huiswerk goed gedaan.”
“Wij zoeken een linksbenige verdediger. Jansen heeft in eerste instantie veel als linkerverdediger gespeeld, maar zijn laatste seizoen was hij een vaste waarde als centrale verdediger”, aldus de manager voetbalzaken tegenover het Algemeen Dagblad. Sparta-coach Foeke Booy is zeer gecharmeerd van Jansen.”Hij is voor ons een zeer bruikbare speler, dat is duidelijk.’’
Volgens Omroep Gelderland is Heracles ook een gegadigde om de Nijmegenaar gedurende een half jaar aan de gelederen toe te voegen. Jansen kwam bijna drie jaar geleden voor het laatst binnen de lijnen. Tijdens een wedstrijd tegen Ajax kwamen hartproblemen aan het licht. Een lange tocht langs specialisten en instanties volgde. In het lichaam van Jansen werd vervolgens een defibrillator ingebracht, een kastje dat bij hartritmestoornissen corrigerend in actie komt.
Gewoon als handelswaar gebruiken door hem gewoon weer te verkopen voor 2 milquote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:22 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
We hebben wel iemand binnen gehaald zeg
Ja, want ¤2 miljoen is een prijs die clubs als "Excelsior, FC Den Bosch, Heracles en Sparta" makkelijk kunnen betalen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Gewoon als handelswaar gebruiken door hem gewoon weer te verkopen voor 2 mil
Wel een stel grote clubs die hem willen iddquote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:22 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
We hebben wel iemand binnen gehaald zeg
Eigenlijk wel een beetje dubbel ja.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:49 schreef ursel het volgende:
KNVB schorst drie scheidsrechters
[..]
Is dat ook nog ongedaan of kon dat nou niet meer??
en dan gaat ie de sterren van de hemel voetballen als wij hem net verkocht hebbenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Gewoon als handelswaar gebruiken door hem gewoon weer te verkopen voor 2 mil
Ze hebben afgelopen zomer ook Michael Thé weggeplukt bij GVVV, al speelde die daar nog niks. Die scoorde nog voor Jong Feyenoord in de laatste wedstrijd. Geen idee hoe hij verder speelt, maar is ook iemand die uit de hoofdklasse is getrokken. Kan best werken als je geduld hebt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 14:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Talenten scouten moeten we dus maar links laten liggen.
Zonder gekheid op een stokje: Ik vond die van Schijndel best imponeren tegen Feijenoord, dus waarom niet bekijken of hij wat kan betekenen in de toekomst.
Ploegen die hem willen huren.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:43 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Wel een stel grote clubs die hem willen idd
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
grijze.gijs@hotmail.com???
Ik heb wel andere mail adressen van hooligans...
Misschien kun je daar wat mee!
daniel_de_rellenneger@hotmail.com
martin.dordt@live.nl
ed@klinkernet.nl
Wel iets om trots op te zijnquote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:04 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Henk Timmer
Danny Buijs
Serginho Greene
Kevin Hofland
Tim de Cler
Lee Chun-Soo (ZKo)
Theo Lucius
Jonathan de Guzman (Can)
Giovanni van Bronckhorst (C)
Luigi Bruins
Roy Makaay
Opstelling van vandaag.
Blijft toch vreemd 1,5e buitenlander in de basis.
Vind ik ook... Maar toch hebben we dit seizoen samen met PSV de minste doelpunten tegen gehad.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:20 schreef Happel het volgende:
Alleen is de verdediging minder. Drie zwakkelingen en een matige keeper achterin, als dat maar goed gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |