Sterker nog... ik heb 'm zelfs in het ziekenhuis laten slapen de eerste tijd. Op dat moment vond ik het erg prettig om in alle rust in mezelf gekeerd alles op te vangen. En ik was blij dat hij redelijk helder en uitgerust was toen ik dat niet meer wasquote:Op vrijdag 18 januari 2008 07:39 schreef GI het volgende:
[..]
Ow, het is niet zo dat ik een zwaar minderwaardigheidscomplex heb hoor. Ik heb zo mijn nut wel. Maar tijdens de bevalling is het juist weer een moment dat je echt weer wat kan doen.
Ik snap het laten slapen ook wel, maar ik zou pissig zijn als ik erachter kwam dat mijn vrouw ondertussen al 3 uur aan het 'bevallen' wasquote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:16 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Sterker nog... ik heb 'm zelfs in het ziekenhuis laten slapen de eerste tijd. Op dat moment vond ik het erg prettig om in alle rust in mezelf gekeerd alles op te vangen. En ik was blij dat hij redelijk helder en uitgerust was toen ik dat niet meer was
Ik snap jequote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:18 schreef GI het volgende:
[..]
Ik snap het laten slapen ook wel, maar ik zou pissig zijn als ik erachter kwam dat mijn vrouw ondertussen al 3 uur aan het 'bevallen' was.
Check, maar ik wil wel wakker zijn als de eerste blafmogelijkheden zich aandienen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:20 schreef Maneki.Neko het volgende:
Daar help je je vrouw op dat moment echt niet mee hoorAls ze je nodig heeft roept ze wel. Tis nou eenmaal zo dat de vrouw de bevalling doet en de man niet veel meer kan doen dan wat hem toegeblaft gevraagd wordt.
Ik had idd liever een uitgeslapen Swets op het moment dat ik 'm echt nodig zou kunnen hebben, dan in het begin. Zeker bij Saskia; de eerste wee was om 0.30 vind 't dan echt niet nodig om elkaar dan een hele nacht een beetje stom aan te gaan zitten kijken. Toen ik er zeker van was dat 't echt, echt begonnen was heb ik 'm wakker gemaakt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:20 schreef Maneki.Neko het volgende:
Daar help je je vrouw op dat moment echt niet mee hoorAls ze je nodig heeft roept ze wel. Tis nou eenmaal zo dat de vrouw de bevalling doet en de man niet veel meer kan doen dan wat hem toegeblaft gevraagd wordt.
ik had juist totaal t tegenovergestelde:quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:32 schreef E.T. het volgende:
Tearsong gefeliciteerd!![]()
![]()
[..]
Ik had idd liever een uitgeslapen Swets op het moment dat ik 'm echt nodig zou kunnen hebben, dan in het begin. Zeker bij Saskia; de eerste wee was om 0.30 vind 't dan echt niet nodig om elkaar dan een hele nacht een beetje stom aan te gaan zitten kijken. Toen ik er zeker van was dat 't echt, echt begonnen was heb ik 'm wakker gemaakt.
Ik denk dat het ook per vrouw en per bevalling verschilt.
Mijn eerste wee was in de nacht van vrijdag op zaterdag om een uur of 2. Als ik stinkie vanaf dat moment wakker had gehouden had ik er echt niks meer aan gehad tegen de tijd dat ik mocht gaan persen in de nacht van zondag op maandag om 4 uur!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 07:27 schreef GI het volgende:
Het kan natuurlijk aan mij liggen, maar ik wil zelfs dat mijn vrouw mij bij de eerste wee al op de hoogte stelt. Er zijn verrotte weinig dingen die een man kan doen tijdens de hele bevalling. Als het een beetje 'normaal' verloopt is het een paar uur tijd dat het allemaal kan duren. In die paar uur tijd ben ik weer nodig. Voor het eerst sinds de bevruchting kan ik dan eindelijk weer iets doen. Het kunnen dingen zijn zoals het zetten van thee of het geven van een voet massage, maar zodra de bevalling eindelijk begint dat ben je als man weer nuttig.
Ik snap persoonlijk niet dat er mannen zijn die door kunnen slapen op het moment dat het begonnen is...
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 10:57 schreef GI het volgende:
Ik word een klein beetje verkeerd begrepen. Ik wil best weer gaan slapen als het blijkt niks te zijn, maar ik zou het gewoon echt naar vinden als ze me door liet slapen tijdens de eerste paar uur. Ook als het voorwerk of vals alarm is wil ik er gewoon bij betrokken zijn. Om heel eerlijk te zijn haalt het me niets uit wat zij er van vind, ik weet wel dat zij het zwaar gaat hebben maar ik zou mezelf er gewoon niet prettig bij voelen als ik door de eerste paar uur van de bevalling heen zou slapen. Blijkt het idd een langdurige bevalling te zijn en de ontsluiting met 1 centimeter per uur te gaan slaap ik wel tussen centimeter 3 en 8..
Ik vind je betrokkenheid geweldigquote:Op vrijdag 18 januari 2008 11:30 schreef GI het volgende:
Dan ben ik dus maar eigenwijs en ga ik tegen hetgeen in dat tegen jullie hier zeggen. Ik wil bij zoveel mogelijk betrokken zijn. Als dat betekend dat ik in het begin suf thee zet en daarna maar achter de PC kruip terwijl ze me niet in de buurt wil hebben vind ik dat best. Ik wil er zelf bijzijn, en grofgezegd haalt het me weinig uit wat ze er zelf van vind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |