quote:
nee, dan is het juist bewezen dat die lui kansloos zijn!quote:Op woensdag 16 januari 2008 20:10 schreef Joran-Joran het volgende:
Bovendien, ik vond hem in het begin verfrissend, maar hij zoekt nu alleen maar de problemen op. En het is nu eenmaal een feit dat die lui niet tegen kritiek kunnen. Maar wat nou als die film er straks komt, er volgt een aanslag, en je vader zit toevallig in die trein. Is het dan nog steeds zo leuk allemaal?
De "Ik ben niet tegen buitenlanders hoor...maarquote:Op woensdag 16 januari 2008 20:08 schreef B1nulnul het volgende:
tsja
waarom ga je eigenlijk niet naar die website die wel subsidie krijgt?
Ik ben helemaal niet zo anti-buitenlanders. Maar het zijn wel altijd die marokkanen die problemen veroorzaken. In Marokko geen levensbedreigende situaties ofzo, dus als Geert dat soort mensen uit Nederland houdt vind ik het prima. Met uitzondering van degenen die emigreren omdat ze hier daadwerkelijk een baan hebben.
Eens. repsect voor wilders dat hij het aan durft te tonen. Ga maar eens na wat een persoonlijke opofferingen onze blonde held allemaal maakt. Hij heeft geen prive leven meer, puur omdat hij gelijk heeft. Had hij geen gelijk dan hadden ze namelijk lauw gereageerd en 'm fysiek met rust gelaten, zoals het gros van de nederlanders reageert als de bijbel wordt beledigd. Maar hij heeft gelijk, het is een achterlijk agressief geloof opgericht door iemand die wij nu als pedofiel zouden opsluiten.....quote:Op woensdag 16 januari 2008 20:07 schreef UnderFire het volgende:
Die film moet er komen .... niks tegen de islam maar als ze niet tegen kritiek kunnen (zoals alle andere godsdiensten wel kunnen) dan mogen ze van mij allemaal terug naar het midden-oosten om daar met hun vriendjes weg te rotten.
Je bent echt opvliegend! Nu niet met wijn gooien he?!quote:
als hij gewoon zijn mond had gehouden,, had hij miss wel een privelevenquote:Op woensdag 16 januari 2008 20:25 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
Eens. repsect voor wilders dat hij het aan durft te tonen. Ga maar eens na wat een persoonlijke opofferingen onze blonde held allemaal maakt. [b]Hij heeft geen prive leven meer, puur omdat hij gelijk heeft.[b] Had hij geen gelijk dan hadden ze namelijk lauw gereageerd en 'm fysiek met rust gelaten, zoals het gros van de nederlanders reageert als de bijbel wordt beledigd. Maar hij heeft gelijk, het is een achterlijk agressief geloof opgericht door iemand die wij nu als pedofiel zouden opsluiten.....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |