Als jij de eieren regelt, regel ik de rotte tomaten om bloedhond Lieke mee aan te pakkenquote:Op woensdag 16 januari 2008 10:33 schreef Flabberguest het volgende:
[..]
[..]
AAAAAAAAAAAAAAAAAARGGGGGGGGGG die DJ quint geval komt hier in t dorp optreden, tijd om de eieren op te kopen in de supermarkt.
zie hier
Hij zit er bij om het gesprek verwarrender te maken...makkie voor Brianquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:17 schreef fredfik het volgende:
onmogelijk....moet die rat bij dat gesprek aanwezig zijn????????????
St.Brian is de mentor van Mikey, remember?quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:22 schreef petraa het volgende:
Wat doet Brian bij dat sollicitatie gesprek?
Ziet er stuk beter en netter uit dan wat die twee takketrollen gisteren deden.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:24 schreef beequeen het volgende:
Ik kom nog even terug op dat paaldansen. Het was de bedoeling van Lieke om paal-fitness te doen, net als Syl maar dat scoort wrs niet, het moet ordinair en cheap dus is het erotisch paaldansen geworden en Lieke doet gezellig mee.
Ik denk dan terug aan Syl en dit filmpje.
http://www.youtube.com/watch?v=QnHzLSog0c8
Is het raar dat ik nu kotsneigingen krijg ?quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:25 schreef beequeen het volgende:
[..]
St.Brian is de mentor van Mikey, remember?
Hoho ik zie dat de dr. ook komt, als je hem maar met rust laat, maakt geniale muziekquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:09 schreef tipsch het volgende:
[..]
Als jij de eieren regelt, regel ik de rotte tomaten om bloedhond Lieke mee aan te pakken
Nee hoor, is een heel normale reactie op Goddelijke Brian. Ik knijp mijn billetjes nu al bij elkaar bij de gedachte aan hoe Brian volgende week weer de hemel in wordt geprezen.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:26 schreef petraa het volgende:
Is het raar dat ik nu kotsneigingen krijg ?
Ik denk persoonlijk, dat het deze week nog in de uitzending komt, remember de Popoll.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee hoor, is een heel normale reactie op Goddelijke Brian. Ik knijp mijn billetjes nu al bij elkaar bij de gedachte aan hoe Brian volgende week weer de hemel in wordt geprezen.
komt voor mekeaar, zal gelijk ff langs alle boeren hier in de omgeving gaan, die hebben meestal ook wel genoeg eieren voor weinigquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:09 schreef tipsch het volgende:
[..]
Als jij de eieren regelt, regel ik de rotte tomaten om bloedhond Lieke mee aan te pakken
quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee hoor, is een heel normale reactie op Goddelijke Brian. Ik knijp mijn billetjes nu al bij elkaar bij de gedachte aan hoe Brian volgende week weer de hemel in wordt geprezen.
Onwetende kijkbuiskindertjes? Enkel daarom ga ik toch nog eens nadenken over een aantal sms-jes sturen. Niet voor Brian, uiteraard.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:31 schreef Scandalous het volgende:En wat voorspelbaar weer dat juist Brian de rol krijgt van de reddende engel, wie trapt daar nou nog in?
Nog even en hij gaat Mickey koetsiekoeioneren.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:32 schreef petraa het volgende:
T: Je wil eigenlijk weer vieze handen hebben
B: Kijk hij begint al te lachen, dus dat klopt.
Het is GVD geen kleuter BRIAN.
Wat een mongool is die RAT ookquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:24 schreef petraa het volgende:
B: ik had augustus al gedropt dat hij een zwerver in de villa wilde. Niks van gehoord. Oktober weer gedropt, leuk een zwerver met grapjes en verhaallijn. En kerst stapt hij de villa in met vieze handen enzo.
SMS MIKE naar 3040quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Onwetende kijkbuiskindertjes? Enkel daarom ga ik toch nog eens nadenken over een aantal sms-jes sturen. Niet voor Brian, uiteraard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |