Ja, dat is wel waar, bij de oude gestaalde kaders is dergelijk gedrag ook wel waarneembaar; het is echter een uitstervend ras. Tegenwoordig hebben zij zich heruitgevonden in de zogenaamde 'metroman', jongens die creme'pjes gebruiken, zeg maar. En je zou mijn vrouw daarover eens moeten horen zwijmelen, 'de metroman'. Waarna ik luchtigjes in het midden breng dat die Depla guy van het fietsenkot natuurlijk ook een metroman is... Nou ja, leuke discussies krijg je dan.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:38 schreef Chewie het volgende:
[..]
Daar kom je ze mischien wat minder tegen maar je ziet ze juist wel weer veel bij de sociaal-democraten en zeker bij socialisten/communisten, die kun je wel conservatief noemen maar niet echt rechts
Of voorlichting geven op een middelbare school.quote:Op woensdag 16 januari 2008 12:30 schreef MrX1982 het volgende:
Het zal eens een keer niet een deelraadslid zijn.
De sociale werkplaats van de politiek. Als je echt niets kunt kan je altijd deelraadslid worden.
En bij de pvda heb je de meeste kans, vele zetels in allerlei bestuurslagen hebbende EN het grootste politieke poppetjes (dito wachtgelden dus..) 60%) verloop van alle partijen.quote:Op woensdag 16 januari 2008 12:30 schreef MrX1982 het volgende:
Het zal eens een keer niet een deelraadslid zijn.
De sociale werkplaats van de politiek. Als je echt niets kunt kan je altijd deelraadslid worden.
Haar mailtje gelezen...quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:48 schreef Gabry het volgende:
Haar volledige bericht:
[..]
bron: Het Vrije Volk
Waar overigens ook de rest van de correspondentie valt terug te vinden.
Dat mens moet naar een psychiater. Ze hoort helemaal niet thuis bij de overheid.
Zie je wel dat allochtonen zich niet kunnen gedragen!quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:11 schreef fokthesystem het volgende:
Wethouder schreef: val dood, bekeer je tot islam, JULLIE zijn hier de allochtonen
Ja, dat zou wel moeten maar aangezien de PvdA ook weer fraudeurs aanneemt en ze voor een groot deel van hun stemmen afhankelijk zijn van bepaalde bevolkingsgroepen ben ik bang dat ze gewoon mag blijven zitten.quote:Op woensdag 16 januari 2008 14:32 schreef Elfletterig het volgende:
De PvdA moet deze dame ONMIDDELLIJK uit haar functie zetten. Toen Ehsan Jami kritiek uitte op moslims, was Wouter Bos er snel bij om het gedrag van Jami als ongepast te betitelen. Ik verwacht dat hij nu hetzelfde doet.
Een raadslid dat op dergelijke wijze met mensen communiceert, moet onmiddellijk uit haar functie worden gezet.
Toen ik het bericht las dacht ik eerst "ja, vast, geen politicus is zo gek om zoiets te schrijven. Er is vast iemand die net doet alsof om haar in diskrediet te brengen".quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:48 schreef Gabry het volgende:
Haar volledige bericht:
[..]
bron: Het Vrije Volk
Waar overigens ook de rest van de correspondentie valt terug te vinden.
Dat mens moet naar een psychiater. Ze hoort helemaal niet thuis bij de overheid.
quote:PVV: Dreigend PvdA-deelraadslid Rotterdam moet opstappen
woensdag 16 januari 2008
Vragen van de leden Wilders, De Roon en Fritsma (allen PVV) aan de Ministers van Binnenlandse Zaken, Justitie en Wonen, Wijken en Integratie over de bedreigende email van het Rotterdamse PvdA-deelraadslid Bouchra Ismaili.
1.)
Bent u bekend met het bericht ‘Rotterdamse politica in opspraak na dreigmailtjes’*, waaruit blijkt dat het Rotterdamse PvdA-raadslid Bouchra Ismaili in een email aan een burger schrijft "val dood", "bekeer je tot de islam" en "jullie zijn hier de allochtonen"?
2.)
Deelt u onze mening dat deze uitlatingen van het PvdA-raadslid afgrijselijk zijn en het gevaar van de islamisering van Nederland alleen maar verder onderstrepen?
3.)
Deelt u onze mening dat het beter zou zijn indien mw. Bouchra Ismaili die vindt dat Nederlandse burgers dood moeten vallen, moeten bekeren tot de islam en allochtoon in eigen land zijn, haar biezen pakt en opstapt als raadslid?
* AD, 16 januari 2008
Inderdaad, zoals blijkt uit de pennenvruchten van gespleten HAATlid Ismaili.quote:Op woensdag 16 januari 2008 12:30 schreef MrX1982 het volgende:
Het zal eens een keer niet een deelraadslid zijn.
De sociale werkplaats van de politiek. Als je echt niets kunt kan je altijd deelraadslid worden.
Of: bijv. een Jahni die bang is van bepaalde Islamieten daar die openbare geweldpleging 'on the fly' geen enkel punt vinden.quote:Ja, toch is dat, vreemd genoeg, iets dat steeds gesuggereerd wordt door hen die bang zijn van de Islam;
Dat is wel de bedoeling schijnt het ja. Bekeren of kop er af.quote:een monolithische eenheid die ons zal wegvagen.
Maar nog altijd meer eender dan bijv. west europeanen onderling.quote:Ook bepaalde moslim(a')s lijken dat te geloven... Moslims zijn natuurlijk verre van een eenheid.
Zullen we proberen dat niet uit te zoeken in de praktijk?quote:Als er bwvs ooit een echte dreiging van hen uitgaat, dan kun je ze makkelijk tegenelkaar uitspelen.
Gut-gut-o-gut. Wat een stemmingmakerij weer. Ja, dat schreef zij, alleen is ze geen wethouder, maar dit is wel behoorlijk uit de context gehaald. "VAL DOOD" had ze tegen die schrijver, die ene "vuile gek". Het is slechts een advies je tot de Islam te bekeren, ja, dat is haar keuze. En met 'JULLIE' heeft ze het over een of andere ongedefiniëerde groep waarvan de schrijver kennelijk deel uitmaakt, die kennelijk veruit in de minderheid is tegenover de normale redelijke Nederlanders, die wél tolerant en ontwikkeld zijn.quote:Wethouder schreef: val dood, bekeer je tot islam, JULLIE zijn hier de allochtonen
Weinig meer dan een quote van een Islamitische organisatie die uit is op wereld overheersing. Niets bijzonders.quote:Op donderdag 17 januari 2008 17:44 schreef Monidique het volgende:
[..]
Gut-gut-o-gut. Wat een stemmingmakerij weer. Ja, dat schreef zij, alleen is ze geen wethouder, maar dit is wel behoorlijk uit de context gehaald. "VAL DOOD" had ze tegen die schrijver, die ene "vuile gek". Het is slechts een advies je tot de Islam te bekeren, ja, dat is haar keuze. En met 'JULLIE' heeft ze het over een of andere ongedefiniëerde groep waarvan de schrijver kennelijk deel uitmaakt, die kennelijk veruit in de minderheid is tegenover de normale redelijke Nederlanders, die wél tolerant en ontwikkeld zijn.
Sja, geen verheffende e-mail. Wat stond eigenlijk in het originele bericht van de onbekende Rotterdammer?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |