Dat doet helaas iedere echte vent onder de 40, daar boven soms ook nogquote:Op dinsdag 15 januari 2008 14:36 schreef James1988 het volgende:
Fos is een kutjoch dat z'n lul achternaloopt. Hij is heul niet oké!
Ik vind het wel meevallen.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:08 schreef heaven7 het volgende:
Damn die gast lijkt echt op Arnold Schwarzenegger
Geen idee.quote:
welke gast?quote:
Ik vind het pas mooi wanneer Anita en Dennis voorgoed uit elkaar gaan.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:48 schreef ggiirrll het volgende:
En ik vind het wel een mooie lijn met Rik en zn tweestrijd.. qua gevoelens..
hahahaha.. nee toch!!quote:
Zou wel leuk zijn als Anita er een affaire met Rik op na gaat houden... en dat Dennis erachterkomt. Hopelijk doet hij zichzelf iets aan ofzo, ben hem echt helemaal beu. Net als die Anita.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:20 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik vind het pas mooi wanneer Anita en Dennis voorgoed uit elkaar gaan.
Die affaire komt er vast wel, das een kwestie van tijd.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:27 schreef James1988 het volgende:
[..]
Zou wel leuk zijn als Anita er een affaire met Rik op na gaat houden... en dat Dennis erachterkomt. Hopelijk doet hij zichzelf iets aan ofzo, ben hem echt helemaal beu. Net als die Anita.
Had die geen HIV of AIDS ofzo?
Ludo is weer heerlijk stout!quote:Op maandag 14 januari 2008 23:41 schreef alors het volgende:
Wat is die Ludo nou weer van plan?
Het wordt tijd dat Laura weer eens sex heeft!quote:Op woensdag 16 januari 2008 18:03 schreef digispeed het volgende:
je ziet nu al duidelijk dat barbara wat gaat krijgen met die moorlach
en als robert weer terug is gaat hij weer terug naar laura. zou me niet verbazen.
die oude bekende zal wel een familielid zijn van donald vd zee die haar deel ( nieuw meisje vanuit ik wil in gtst.nl )
van de erfenis wil hebben. en janine wordt denk ik mede eigenaar van alvida. tegen het zeere been van ludo
http://www.ilocal.nl/actlocalfindlocal/bivakmuts-aanvragen/quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:32 schreef Diorchanel het volgende:
Volgens mij zit die Moorlag ook in die reclame van I-local ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |