Tuurijk maar het is toch Dilana of heb ik het verkeerd?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:07 schreef tuinfluiter het volgende:
Hoi Noekje & Gert
Heeft geen haast hoor.![]()
Maar mag het topic
{Zwerver wordt Miljonair} Mike en hond Dilama ingekort worden?
Naar:
Gastspelers: Mikey en Dilama.
OF
Mikey en Dilama.
Klopt. Dank je.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:15 schreef noekje het volgende:
Tuurlijk maar het is toch Dilana of heb ik het verkeerd?
In de oude tt had je wel Dilana geschreven. Moet het toch Dilama worden dan verander ik het wel weer.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:23 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Wat ? Ik dacht Noekje ligt al lekker in bed met de regen op de ramen, ik zag je niet in de cos.
Ontzettend bedankt. Lief.
Heb ik het nou al 1 maand verkeerd geschreven?
De naam komt van 2 boeken die Mike las in de gevangenis.
Boek over Lady Di en nog over iemand..........Ik denk dat jij gelijk hebt.
Ja! Nu ben ik nieuwsgierig!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 10:46 schreef Leandra het volgende:
Laat maar... sommige mensen zijn de moeite niet....
Hoezo? Ik ben geen ervaren fok user, heb even zitten zoeken waar ik dit het beste kan neerzetten. Leek mij hier. Er staat niets bijzonders dat niet openbaar mag worden. Ik compromiteer ook geen mods, er staan geen onthullingen of privé dingen in. Niets aan de hand.quote:Op donderdag 24 januari 2008 10:24 schreef Copycat het volgende:
...
Hoe triest om hier PM's te plaatsen.
Wat? Is IIWN gebanned? Gewoon ronduit schandalig als ik kijk wat er tegenwoordig in de COS gepost wordt. Het is een maatje (websiteheerder) van Huub die vaak op een redelijk grappige manier post in de COS en vaak met leuke fakes de zaak wat op vrolijkte.quote:Op donderdag 24 januari 2008 17:04 schreef Disana het volgende:
Naar mijn idee is de relatieve buitenstaander (want post weinig en is altijd leuk) IkWeetNiets nu de dupe geworden van het gedrag van enkele echte zeikerds in de COS.
Ik dacht dat het probleem duidelijk was gedefinieerd, maar kennelijk is dat dus niet het geval.
En deze is helaas net te laat: DGK [COS #3220] Waar Johan Vlemmix gewond is en kan dus op slot.quote:Op donderdag 24 januari 2008 23:35 schreef akveor het volgende:
Wil iemand hier
[COS # 3219] Waar een feestje in het water valt.
het COS nummer veranderen in 3220?
Dank u
nee dan moet er staan " ik vind disana een xxx" dat mag wel.... bij de politie iig welquote:Op zaterdag 26 januari 2008 23:39 schreef APK het volgende:
Wat is dat voor achterlijk gedoe dat Jappie, neemmijnietserieus en nog een of ander figuur gebanned zijn
Ik zag niks banwaardigs.
Edit: Ah, ik begrijp inmiddels dat jappie schreef dat disana een xxx is.
Dat is toch gewoon een mening
Veel plezier daar.quote:Op zondag 27 januari 2008 00:21 schreef Talitha het volgende:
Kee Gert, terwijl je opruimt: ik vind je echt wel lief. Maar ik voel me tegenwoordig zo verdomd onwelkom hier met al dat 'zij van de overkant'.![]()
Ik loop maar weer richting de herberg.![]()
Dat lijkt mij een beetje overdreven.quote:Op zondag 27 januari 2008 01:50 schreef puntoortje het volgende:
@gert... tot daar aan toe dat je me opmerking verwijderd maar dat bewijst alleen maar meer hoever een bepaald persoon zich ingelikt heeft...
nee gert, ze doet steken onder water geven, andere mensen afkafferen zonder daar "buiten haar boekje" te gaan..... ga zelf maar opzoek naar de goeielink... dat is jou werk.... pak niet de mensen die reageren op iets wat zij al tijden aan het aanwakkeren is !quote:Op zondag 27 januari 2008 01:54 schreef APK het volgende:
[..]
Dat lijkt mij een beetje overdreven.
Toon mij een post waar door 'een bepaald persoon' buiten de policy gepost wordt
Sommige mensen zijn buitengewoon onaangenaam, maar als ze geen overtreding begaan kunnen ze ook niet gebanned worden...
Ik ben Gert niet hoor, gaf alleen mijn mening.quote:Op zondag 27 januari 2008 01:58 schreef puntoortje het volgende:
nee gert, ze doet steken onder water geven, andere mensen afkafferen zonder daar "buiten haar boekje" te gaan..... ga zelf maar opzoek naar de goeielink... dat is jou werk.... pak niet de mensen die reageren op iets wat zij al tijden aan het aanwakkeren is !
keek met me neus..... had echt een reactie van gert verwacht ... nu weet ie iig al wat mijn reactie zou zijnquote:Op zondag 27 januari 2008 02:00 schreef APK het volgende:
[..]
Ik ben Gert niet hoor, gaf alleen mijn mening.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |