Daar reed ik later langs, maar ik weet niet zeker of dat hem was. Een minuut of 10 van the Bellagio was het iig.quote:Op dinsdag 8 april 2008 17:16 schreef seadarius het volgende:
[..]
The Spearmint Rhino misschien?
Daar ben ik in september nog geweest
Ja.quote:Op dinsdag 8 april 2008 22:09 schreef popolon het volgende:
In de zomer? Veel geluk met buiten zijn.
Dat zal veel binnen worden blijven dan.
En weer te laat voor de NBA playoffs.
nevada in de zomer HEERLIJK! Lekker zwemmen in Lake Mead.quote:Op dinsdag 8 april 2008 22:09 schreef popolon het volgende:
In de zomer? Veel geluk met buiten zijn.
Dat zal veel binnen worden blijven dan.
En weer te laat voor de NBA playoffs.
Prijzen vallen reuze mee. Wanneer ga je? Ik ga eind augustus. Hotel Flamingo.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:36 schreef zjroentje het volgende:
Komende zomer ook 2 dagen in Vegas, dus hier maar even een tvp.
Tips voor hotels aan de Strip? Net ff wat gezocht en in het Tropicana kan ik voor $70 per nacht slapen. Lijkt me niet dat dit de standaard prijzen zijn aan de Strip per nacht, toch?
een volle dag kun je je er best vermaken hoorquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:52 schreef zjroentje het volgende:
Half juli ergens, precieze datum weet ik niet uit mijn hoofd. Slapen er wel maar 1 nacht, maar dan heb ik het ook wel weer gezien daar denk ik.
Wat had je in gedachten? Duurder of goedkoper?quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:36 schreef zjroentje het volgende:
Komende zomer ook 2 dagen in Vegas, dus hier maar even een tvp.
Tips voor hotels aan de Strip? Net ff wat gezocht en in het Tropicana kan ik voor $70 per nacht slapen. Lijkt me niet dat dit de standaard prijzen zijn aan de Strip per nacht, toch?
Ik had eigenlijk gedacht dat het duurder zou zijn. Maar hey, goedkoper is altijd meegenomen.quote:Op woensdag 23 april 2008 02:56 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Wat had je in gedachten? Duurder of goedkoper?
Beide is mogelijk.
Hotels aan de strip zijn vrij goedkoop omdat ze verwachten dat je nog wat gokt in de hotels en zo er toch voor zorgt dat je redelijk wat $$ achterlaat.quote:Op woensdag 23 april 2008 11:03 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk gedacht dat het duurder zou zijn. Maar hey, goedkoper is altijd meegenomen.
Gast, jij kijkt je ogen uit daar.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:52 schreef zjroentje het volgende:
Half juli ergens, precieze datum weet ik niet uit mijn hoofd. Slapen er wel maar 1 nacht, maar dan heb ik het ook wel weer gezien daar denk ik.
Ben wel van plan om ff bij Farha en Elezra aan te schuiven ja.quote:Op woensdag 23 april 2008 11:55 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Gast, jij kijkt je ogen uit daar.
Minimaal 4 dagen.
Je gaat toch wel pokeren daar?
Ga je een rondreis maken? Vet. Heb ik 2 jaar geleden gedaan.quote:Op woensdag 23 april 2008 12:06 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ben wel van plan om ff bij Farha en Elezra aan te schuiven ja.
Denk wel dat ik er een gokje ga wagen, maar veel meer dan casino's is er ook niet te zien (volgens mij dan), en dat heb ik na 1,5 dag wel gezien. Veel mooiere plekken in Californie, Nevada, Utah en Arizona die ik wil zien.
wat moet je met 10 dagen LV dude, dag of 3 heb je het echt wel gezienquote:Op woensdag 23 april 2008 15:14 schreef Northside het volgende:
1400$ voor 10 overnachtingen in het Monte Carlo en heen en terug vliegen... Lijkt me een vrij acceptabele prijs, zeker met de huidige dollarkoersen, niet? Hou ik meer centjes over om daar te pokeren...
Ik poker... en als ik niet poker zuip ik. Ik vermaak me daar wel 10 dagen hoor.quote:Op vrijdag 25 april 2008 03:43 schreef WooZ het volgende:
[..]
wat moet je met 10 dagen LV dude, dag of 3 heb je het echt wel gezien
1400$? 900 euro voor een retourvlucht naar de andere kant van de wereld en 10 overnachtingen in een 4 sterren hotel... ik vond het uiterst redelijk klinken, maar moet ik dan doorzoeken naar iets beters? :Squote:Op vrijdag 25 april 2008 02:27 schreef Retarded het volgende:
ik vind het vrij prijzig eigenlijk.. ik had een rondreis voor 2 weken (San Francisco, LA, Vegas en NY) + de huur van een auto voor 1600 euro
Je weet dat de lage tafels daar schaars zijn. Als jij 10 dagen wil pokeren aan tafels waar je zeker wel met 200$ aan moet gaan zitten kan het ook een erg dure vakantie worden. Dus dan zou ik me ten eerste niet al te druk maken over de hotelkosten etc.quote:Op vrijdag 25 april 2008 11:58 schreef Northside het volgende:
[..]
Ik poker... en als ik niet poker zuip ik. Ik vermaak me daar wel 10 dagen hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |