Ik ga ook alleen maar af op de kaarten van de snackbars hier... daar is geen friet op te vinden, wel patatquote:Op zondag 13 januari 2008 17:56 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Kijk, wij snappen elkaar.
Zij hebben er gewoon geen verstand van
snackbars zijn ook voor josti's. CAFETARIA heet zoiets. Naab.quote:Op zondag 13 januari 2008 17:57 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ga ook alleen maar af op de kaarten van de snackbars hier... daar is geen friet op te vinden, wel patat.
Snackbars zijn voor mensen zonder smaakquote:Op zondag 13 januari 2008 17:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
snackbars zijn ook voor josti's. CAFETARIA heet zoiets. Naab.
Nog even en jij haalt je friet bij de coffeeshopquote:Op zondag 13 januari 2008 17:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
snackbars zijn ook voor josti's. CAFETARIA heet zoiets. Naab.
een coffeeshop is een koffiewinkel. Ik haal daar geen friet.quote:Op zondag 13 januari 2008 18:01 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nog even en jij haalt je friet bij de coffeeshop.
In Nederland niet.quote:Op zondag 13 januari 2008 18:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
een coffeeshop is een koffiewinkel. Ik haal daar geen friet.
In Nederland is het patat, in België en aangrenzende gebieden friet!quote:Op zondag 13 januari 2008 18:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Nee. Wat je in belgie doet moet jij weten
Bek dicht Fles, het is gewoon puhtat jaquote:
Ga vis verkopen wijfquote:Op zondag 13 januari 2008 18:11 schreef es70 het volgende:
[..]
Bek dicht Fles, het is gewoon puhtat ja.
Jij maakt echt vriendjes hequote:
quote:
alleen maar omdat ik ff EEN dagje wat weerwoord nodig hebquote:
Ik wel.quote:
Wie wil je nu weer inhalen ?quote:Op zondag 13 januari 2008 18:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
alleen maar omdat ik ff EEN dagje wat weerwoord nodig heb
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |