quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:11 schreef Karrs het volgende:
Benodigd: kistbouwer en uitvaartcentrum met humor. Eerst zagen ze mijn kop eraf en spijkeren ze mijn dooie karkas aan de bodem van de kist. De kist blijft ook dicht tijdens de crematie.
Dan, tijdens de speech, terwijl je ooms en tantes allemaal zitten te snotteren en te grienen omdat ze hun gratis PC-hulp kwijt zijn en er wordt verteld over hoe zo'n goeie aardige jongen ik toch niet was, moet de kist omhoog klappen zodat ie horizontaal staat en de deksel openvliegt, zodat ze ineens mijn hoofdloze dooie lijf zien.
Dan moet de deur achteraan open gaan en mijn hoofd (eerder op een op afstand bestuurbaar autootje geknutseld), de kamer in komen racen, terwijl het (via een luidsprekertje in m'n bek) "Hee, wacht even, ik moet ook mee." zegt. Mijn hoofd rijdt dan tussen het publiek door naar de kist en stopt er vervolgens bij. Dan moet er zo'n kermisgrijpertje uit de bovenkant van de kist komen, die mijn hoofd oppakt en weer op mijn nek zet. Vervolgens klapt de kist weer achterover en de deksel weer dicht en kan de crematie verder gaan.
Ik zie het al helemaal voor me
ik zou na de tweede aanwijzing stoppenquote:Op zaterdag 14 juli 2018 13:46 schreef Witchybitch het volgende:
*kick*
Dag van de uitvaart.
Iedere bezoeker krijgt een schatkaart en een briefje met een paar aanwijzingen.
Komen ze bij plek 1 vinden ze daar weer aanwijzingen voor plek 2 enzovoorts.
Om dan uiteindelijk bij de kist uit te komen.
Kist open blijkt leeg op 1 briefje na waarop staat
Gefopt nananana oid.
Binnenkant deksel nog een briefje met daarop een grafnummer. Gaan ze daarheen weer een briefje.
Waarop staat wederom gefopt, ik ben vorige week al gecremeerd en zit al hoog en droog in mijn urn.
Volg aanwijzing zus en zo om uit te vinden waar.
Urn staat bij de notaris en die vermeld dat er niets te erven valt.
Dat mag alleen de echte vrienden blijven over. Gebeurd in het levende leven ook.quote:Op zaterdag 14 juli 2018 13:52 schreef fespo het volgende:
[..]
ik zou na de tweede aanwijzing stoppen
quote:
quote:Op vrijdag 15 mei 2015 22:41 schreef jodelahity het volgende:
Hij is nu getrouwd en sindsdien niet meer zo op fok, vrouwen verneuken alles
Dan wil ik in stijl. Een kliko is mij te gewoontjes:quote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:42 schreef Ravage het volgende:
[..]
Ja geen kist maar:
[ afbeelding ]
en aan het einde van de dienst komt er geen lijkwagen maar deze jongens
[ afbeelding ]
Hier had jij moeten liggen. wil ik op mijn steen. Of Graag gedaan wereldquote:Op zondag 22 november 2015 15:33 schreef Witchybitch het volgende:
Voor op mijn grafsteen.
Jij wilde nog een keer gezellig op vakantie met mij.
Nou over mijn lijk......
Of t is wel donker hier. Wie heeft t licht uitgedaan?quote:Op zaterdag 14 juli 2018 21:56 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hier had jij moeten liggen. wil ik op mijn steen. Of Graag gedaan wereld
Een mooie taart met een magere Hein er op.quote:Op zondag 15 juli 2018 22:22 schreef sig000 het volgende:
Spacecake bij de koffie lijkt me wel grappig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |