quote:Op donderdag 31 januari 2008 21:55 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Kyra is lekkerder dan Gina, Gina heeft een beetje een hoekig/mannelijk hoofd.
Lesnar heeft wel nog veel te leren volgens mij.. maar Mir is veel te zelverzekerd man.. tis logischh dat je niet gaat zeggen ik maak geen kans.. maar ik vind die vent zo zelfingenomen..quote:Op vrijdag 1 februari 2008 00:41 schreef Paxlie het volgende:
bij countdown zie je Lesnar een paar keer voor een takedown gaan. Hij gaat wel echt bruut snel voor iemand die zo zwaar is zeg
Ik vind Mir helemaal niks door die kuthouding iddquote:Op vrijdag 1 februari 2008 00:43 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Lesnar heeft wel nog veel te leren volgens mij.. maar Mir is veel te zelverzekerd man.. tis logischh dat je niet gaat zeggen ik maak geen kans.. maar ik vind die vent zo zelfingenomen..
Die vrouw van hem paste trouwens precies in het plaatje wat ik van hem hadquote:Op vrijdag 1 februari 2008 00:44 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Ik vind Mir helemaal niks door die kuthouding idd
Klinkt inderdaad als een goed weekend.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 01:46 schreef roepdeman het volgende:
Wat een weekend staat er voor de boeg! Eerst UFC en daarna ook nog de SuperBowl, roepdeman is blij!!!
Voorspelling/hoop op winst:
Minotauro, Lesnar, Marquardt, Almeida, Tibau!, Lytle, Boetsch!, Nakamura, Martin en The Giants
Ik heb ookal een week Super Sunday in mijn naamquote:Op vrijdag 1 februari 2008 01:46 schreef roepdeman het volgende:
Wat een weekend staat er voor de boeg! Eerst UFC en daarna ook nog de SuperBowl, roepdeman is blij!!!
Voorspelling/hoop op winst:
Minotauro, Lesnar, Marquardt, Almeida, Tibau!, Lytle, Boetsch!, Nakamura, Martin en The Giants
Kweet niet of we wel in de termen goed en slecht voor MMA moeten praten.. het zou absoluut geen kwaad kunnen als Brock Lesnar weet te winnen. Dat geeft alleen maar des te meer aan dat mensen uit een andere sport een succesvolle overstap kunnen maken. Maar daar hoort ten eerste respect voor de sport bij en daarnaast een intensieve training en bereidheid om alle aspecten van het spelletje volledig te begrijpen en onder de knie te krijgen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:19 schreef Paxlie het volgende:
Wat vinden we hier trouwens van de hele discussie dat het slecht is voor MMA als Lesnar wint?
Ik weet dat Fyodor er zo over denkt en ik het juist goed vind voor MMA als hij wint (aangezien hij dus blijkbaar wel wat kan en geen freak-show is)
Ik denk dat het er vooral aan ligt op wat voor een manier Lesnar wint, mocht dit gebeuren. Als het een walkover is door brute kracht, denk ik dat er heel wat mensen kritisch zullen zijn. Het woord freakshow zal dan inderdaad vallen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:19 schreef Paxlie het volgende:
Wat vinden we hier trouwens van de hele discussie dat het slecht is voor MMA als Lesnar wint?
Ik weet dat Fyodor er zo over denkt en ik het juist goed vind voor MMA als hij wint (aangezien hij dus blijkbaar wel wat kan en geen freak-show is)
Ja dat snap ik dus niet. Als Mir zo goed is dan zal hij toch nooit overlopen worden? Als Brock echt over hem heen dendert dan vind ik dat eerder getuigen van een combinatie kracht/techniet. Mir is te technisch om anders die kracht van Brock te gebruiken in zijn aanvallen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:32 schreef n00cL30n het volgende:
[..]
Ik denk dat het er vooral aan ligt op wat voor een manier Lesnar wint, mocht dit gebeuren. Als het een walkover is door brute kracht, denk ik dat er heel wat mensen kritisch zullen zijn. Het woord freakshow zal dan inderdaad vallen.
Wordt het een technische pot, wat heel goed zou kunnen gebeuren, zullen dezelfde mensen er denk ik wel wat meer vrede mee kunnen hebben.
Ik ben mij wat meer gaan verdiepen in die Lesnar en moet zeggen dat ik aangenaam verrast ben. Nu maar hopen dat dit ook in dit gevecht hetzelfde is.
die hoef ik niet nog eensquote:Op vrijdag 1 februari 2008 16:22 schreef n00cL30n het volgende:
Zat het net ook te lezen, is wel heftig.
Alleen lijkt het erop of de partij Liddel vs Jardine niet krijgen, of heb ik dat nu verkeerd?
quote:Op vrijdag 1 februari 2008 16:14 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
UFC 85: London, England. Liddell vs. "Shogun" Rua & BJ Penn vs. Sean Sherk
Zo dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |