quote:Op vrijdag 11 januari 2008 10:03 schreef BobRooney het volgende:
Iemand neergestoken...
Met een passer![]()
Stoute jongen toch!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 10:47 schreef RiCkY82 het volgende:
Docente uitgemaakt voor TEEF...haar achternaam rijmde daar ook zo mooi op (Reef)...
Kostte in totaal 2 uurtjes klusjes doen op school.
Oh en natuurlijk wat verboden wapens meegebracht om aan "vriendjes" te showen. Van messen tot een luchtdrukpistool. En dan nog de strijkers in het schoolkluisje. Dat was rond m'n 13e oid.
Daarna ben ik heel braaf geworden![]()
zelfs daarin ben je een brave jongen..quote:Op vrijdag 11 januari 2008 10:47 schreef RiCkY82 het volgende:
Docente uitgemaakt voor TEEF...haar achternaam rijmde daar ook zo mooi op (Reef)...
Kostte in totaal 2 uurtjes klusjes doen op school.
Oh en natuurlijk wat verboden wapens meegebracht om aan "vriendjes" te showen. Van messen tot een luchtdrukpistool. En dan nog de strijkers in het schoolkluisje. Dat was rond m'n 13e oid.
Daarna ben ik heel braaf geworden![]()
nee, het is niet grappig, niet stoer, niet leuk, in geen enkel opzicht, het is veel leuker om mensen langer last te laten hebben van iets, zoals de hele school afsluiten met kit XD of alles volpurren, dan zijn ze dagen bezig om alles weg te krijgen!XDquote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:07 schreef Xenwolfie het volgende:
Persoonlijk zou ik het niet in mijn kop halen om met een luchtdruk pistool naar school te gaan, of een strijker in het schoolkluisje af te steken.
Pcies, of je klasgenoot door een raam heen tyfenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:48 schreef DJKiwi het volgende:
[..]
nee, het is niet grappig, niet stoer, niet leuk, in geen enkel opzicht, het is veel leuker om mensen langer last te laten hebben van iets, zoals de hele school afsluiten met kit XD of alles volpurren, dan zijn ze dagen bezig om alles weg te krijgen!XD
Wat is dat danquote:Op zaterdag 12 januari 2008 01:02 schreef thedude0 het volgende:
fdsfsd.on.nimp.org/fdsfds (linkje is niet voor niets onklikbaar) openen en dan het beeldscherm uitzetten
Hmm, virusscanner gooit um gelijk op slotquote:Op zaterdag 12 januari 2008 01:02 schreef thedude0 het volgende:
fdsfsd.on.nimp.org/fdsfds (linkje is niet voor niets onklikbaar) openen en dan het beeldscherm uitzetten
Tijdens Nederlands zeker?quote:Op maandag 14 januari 2008 16:10 schreef Chasiner het volgende:
Ik heb vandaag gespijbelt
whehe, vertel ook eens over je sexuele acties in de klas, aan de schrijfwijze van je naam te zien heb je vast je leraar LO wel eens afgezogenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 15:37 schreef Liisaa-01 het volgende:
uhhm.. in een klaslokaal zitten waarnaast een dak zit.. dan je etui uit het raam gooien en met ze 2en op het dak rennen en vlak voordat de leraar binnen is weer naar binnen gesprongen zijn..
oh en deze was ook wel grappig..:P
eruit gestuurd worden.. samen buiten voor t raam op 2 stoele vanuit de gang gaan zitten, en dan de hele tijd de klas afleiden.. en dan we are the champions voor het raam gaan zingen!! dat was best grappig toen..
niet dat dit echt stoer is ofzo maar t is best grappig om te doen:P
Zat je bij mij in de klas jung?quote:Op woensdag 23 januari 2008 12:43 schreef Gokhan03 het volgende:
Shared folders van het netwerk verwijderen van iemands laptop.
Bleek het eindopdracht van een dickhead te zijn die geen backup had(zei hij ook maar om mijn straf te verhogen)
Mocht gelijk 1 week vakantie nemen.
Als dat een echte hosselaar was geweest had je het niet zo stoer navertelt..quote:Op donderdag 17 januari 2008 19:22 schreef Sjimbo het volgende:
Laatst een fopnegert uit m'n klas z'n joggingbroek naar beneden getrokken. Stondtie dan, de vuile hosselaar.
Oja, jij gelooft erin dat mensen geen hart hebbenquote:Op donderdag 24 januari 2008 00:39 schreef badtrip het volgende:
[..]
Als dat een echte hosselaar was geweest had je het niet zo stoer navertelt..
hoe sluit je die af?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 01:02 schreef thedude0 het volgende:
fdsfsd.on.nimp.org/fdsfds (linkje is niet voor niets onklikbaar) openen en dan het beeldscherm uitzetten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |