Meer dan van Ginkel, die adviseerde Suarez al, wil schijnbaar alleen spelers naar Ajax hebben en zei tegen Groningen dat ze er niet op moesten rekenen dat Silva weer kwam trainen.quote:Op zondag 13 januari 2008 22:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ah, net alsof Groningen alleen de waarheid spreekt..
Dat zeg ik toch niet? Ik heb geen idee wie of wat er waar is/de waarheid spreekt.quote:Op zondag 13 januari 2008 22:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ah, net alsof Groningen alleen de waarheid spreekt..
Nou, dat is dan ook het enige beetje ''nieuws''quote:Op zondag 13 januari 2008 22:55 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik heb nergens gelezen dat er door Nijland is beloofd dat ie voor 2 miljoen mocht vertrekken.
Weinig nieuws dus, en bovendien door Groningen ontkend.quote:Ajax biedt op Silva
GRONINGEN - Ajax wil deze maand graag Bruno Silva van FC Groningen inlijven, maar directeur Hans Nijland heeft het bod van Ajax (bijna 2,5 miljoen euro) afgewezen. De Uruguayaanse rechtsback heeft zijn zinnen op een transfer naar Ajax gezet.
Aanvankelijk gaf Nijland het richtbedrag door aan Silva’s zaakwaarnemers, maar kwam hierop terug toen het om Ajax als koper ging. Afgelopen zomer raakten beide clubs ook met elkaar in de clinch bij de transfer van Luis Suárez, maar kwam er uiteindelijk toch een akkoord. Ajax en Silva hopen op eenzelfde scenario.
Ken je plek??? Hij moet Groningens belang ondergeschikt stellen aan het grootse Ajax??? Wat een stompzinnige reactie. Al die Ajacieden die maar in hun wereld blijven leven waarin Ajax als het verlengstuk van hun zielige karakters als absolute godheid dient te worden verheven, daarvoor zou die irritante kotssmiley misschien op zijn plaats zijn.quote:
quote:
Dat ie dan gaat relschoppen in het teamquote:Op zondag 13 januari 2008 23:47 schreef Prosac het volgende:
[..]
en nu gewoon dus nog harder verliezen.
Ze staan notabene gelijk in punten aantal, en Europees hebben jullie het beter gedaan dan Ajaxquote:Op zondag 13 januari 2008 23:47 schreef Prosac het volgende:
[..]
en nu gewoon dus nog harder verliezen.
En wat dan? Toegeven aan de terreur van zo'n speler? Ik dacht het toch niet.quote:Op zondag 13 januari 2008 23:50 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat ie dan gaat relschoppen in het team
quote:
quote:Silva: ‘Zoals ik me nu voel heeft spelen voor FC Groningen geen zin’
EXCLUSIEF - Bruno Silva denkt dat hij voorlopig niet voor FC Groningen uitkomt. “Ik ben met mijn hoofd bij Ajax, dáár wil ik spelen. Dit is mijn kans. Als ik me zo blijf voelen heeft het geen zin om het shirt van Groningen te dragen, dan kan ik beter niet spelen. Maar ja, het is pas maandag.”
Toch houdt de speler hoop. “Ik ga er nog steeds vanuit dat het deze week goed komt, aan een arbitragezaak denk ik daarom nog steeds niet. Ik vind het jammer dat het zo gaat, vooral omdat ik een mooie tijd bij FC Groningen heb gehad, ik hoop ook niet dat de supporters nu boos op me zijn.” (DD)
sportweek
Er gelden heel andere regels daar in Uruguay. Dat hebben we met het afketsen van de transfer van Pablo Lima wel gemerkt. Neemt niet weg dat dit gedoe gewoon het werk van Van Ginkel is...quote:Op maandag 14 januari 2008 21:52 schreef Evil_Koekje het volgende:
Erg zwak. Had ik niet van 'm verwacht.
Komende jaren maar geen Uruguayanen meer scouten, lijkt me duidelijk
Ik wil wel eens zien of Silva na 1 februari nog dezelfde praatjes heeft wanneer hij nog bij Groningen zit. Lastig om jezelf te etaleren vanaf de tribune...quote:Op maandag 14 januari 2008 21:56 schreef BigFire het volgende:
nou kom op Nijland, je kan niet meer anders nu
GroningenAjax
Bruno Silva
Best, maar je gaat ook niet naar Ajax. Dan maar op de tribune.quote:"Als ik me zo blijf voelen heeft het geen zin om het shirt van Groningen te dragen, dan kan ik beter niet spelen."
quote:Zaakwaarnemer Silva: "Het vertrouwen is geschaad"
14 januari 2008
Bruno Silva is niet van plan nog langer voor FC Groningen te spelen. De rechterverdediger is teleurgesteld dat de club niet met Ajax rond de tafel wil over een transfer. "Bruno is emotioneel niet meer in staat om nog langer voor Groningen uit te komen", aldus zaakwaarnemer Henk van Ginkel.
Volgens Van Ginkel heeft Groningen Silva toezeggingen gedaan, die het nu niet nakomt. "Eerst wilden ze 2 miljoen euro voor hem hebben en toen 2,5 miljoen. Toen bleek dat Ajax dat bedrag wilde betalen, was een transfer opeens onbespreekbaar. Ja, van de zomer. Maar dan wil misschien niemand Silva meer hebben. Hij is bijna 28. Dit is de kans van zijn leven. Een kans die misschien niet meer voorbij komt. Het vertrouwen is geschaad."
Manager technische zaken Henk Veldmate zegt dat Groningen Silva geen toezeggingen heeft gedaan. "In ieder geval niet de toezegging die Van Ginkel vertelt. Dit zijn zaken waar wij anders over denken. In een vroegtijdig stadium heeft Groningen besloten om in de winterstop geen spelers te laten vertrekken. We hebben ambities en doelstellingen die we dit seizoen waar willen maken. Een vertrek is op zijn vroegst in de zomer bespreekbaar."
fcupdate.nl
Ajax bied gewoon op een speler. Niets meer, niets minder.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:51 schreef robbedoes het volgende:
Wat stelt een contract tegenwoordig nog voor? Het voetbal wordt langzamerhand een slavenhandel. Zodra een speler lucht krijgt dat hij bij een betere club kan gaan voetballen (en een flinke som meer kan verdienen), dan houdt hij zijn poot stijf. Ajax maakt haar concurrent op deze manier op een schandelige manier kapot.
Ik vraag me af hoe Silva dat te horen heeft gekregen, dat er een bod op hem is gedaan.Wat ik wel weet is dat Van Geel een reputatie heeft op dit gebied.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 00:21 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Ajax bied gewoon op een speler. Niets meer, niets minder.
Dus ga nu niet lopen lullen dat dit de fout is van Ajax.
Ajax krijgt wekelijks biedingen binnen op hun spelers.
De keus dan aan het bestuur of ze de spelers aan hun contract houden of niet.
Wil het bestuur van Groningen Bruno niet laten gaan, is dat hun goed recht. Dat een speler dan onproffesioneel is, en niet de knop om kan zetten, zegt meer over de speler.
Dus Bruno, blijf maar lekker in Groningen.
nu.nlquote:Manager technische zaken Henk Veldmate zegt dat Groningen Silva geen toezeggingen heeft gedaan. "In ieder geval niet de toezegging die Van Ginkel vertelt. Dit zijn zaken waar wij anders over denken. In een vroegtijdig stadium heeft Groningen besloten om in de winterstop geen spelers te laten vertrekken. We hebben ambities en doelstellingen die we dit seizoen waar willen maken. Een vertrek is op zijn vroegst in de zomer bespreekbaar."
rtvnoordquote:Technisch manager Henk Veldmate ontkent dat er toezeggingen aan Silva zijn gedaan.
vies he, ineens een andere transfersom verlangen, dat zou Ajax nooit doenquote:Op dinsdag 15 januari 2008 00:42 schreef Tvduijn het volgende:
Wel leuk dat Ajax het nu opeens weer gedaan heeft (in de ogen van sommigen). Ik weet niet of het waar is dat Groningen hem beloofd heeft dat hij weg zou mogen voor 2m. Maar als dat zo is dan had Groningen dit kunnen verwachten.
Maakt mij niet uit hoor, moeten ze zelf weten, tegenover ajax is het gewoon zaken doen.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 01:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
vies he, ineens een andere transfersom verlangen, dat zou Ajax nooit doen
Maar het is niet logisch dat die grote clubs gewoon een speler krijgen zonder enige moeite. Wat mij betreft heeft Groningen groot gelijk als ze zeggen dat 'ie in de zomer pas weg kan. Ze hebben ook te maken met een team dat het nu goed doet, waar ze mee verder willen en Silvan is/was daar een belangrijk onderdeel van. Voor mijn part vragen ze 10 miljoen, dat recht hebben ze gewoon.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 08:40 schreef M0NTANA het volgende:
Zoals ik ook tijdens de transfer al eens zei, clubs als FCG moeten zichzelf niet overschatten. Het is logisch dat spelers wegwillen naar clubs uit de traditionele Top 3, dus noem een redelijke prijs en ga op zoek naar een vervanger!
Klopt, maar opnieuw (net als bij Luis Suarez) weigert men een prijs te noemen en zegt men dat hij niet te koop is.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 08:55 schreef Suijk het volgende:
[..]
Maar het is niet logisch dat die grote clubs gewoon een speler krijgen zonder enige moeite. Wat mij betreft heeft Groningen groot gelijk als ze zeggen dat 'ie in de zomer pas weg kan. Ze hebben ook te maken met een team dat het nu goed doet, waar ze mee verder willen en Silvan is/was daar een belangrijk onderdeel van. Voor mijn part vragen ze 10 miljoen, dat recht hebben ze gewoon.
Maar vanuit het perspectief van Groningen is Silva toch ook niet te koop, zeker als er al eerder is aangegeven dat ze met dezelfde club verder willen dit jaar.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 08:59 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar opnieuw (net als bij Luis Suarez) weigert men een prijs te noemen en zegt men dat hij niet te koop is.
Persoonlijk denk ik dat Bruno Silva het slachtoffer is van de vete tussen Ajax en FCG, die voortkwam uit de moeizame transfer van Luis Suarez naar Ajax.
dus Huntelaar mag ook gewoon weg als ManU een nette prijs biedt?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 08:59 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar opnieuw (net als bij Luis Suarez) weigert men een prijs te noemen en zegt men dat hij niet te koop is.
Persoonlijk denk ik dat Bruno Silva het slachtoffer is van de vete tussen Ajax en FCG, die voortkwam uit de moeizame transfer van Luis Suarez naar Ajax.
Gabri en Stekelenburg zullen ook wel gewoon wegmogen bij een mooie prijs, bij van Geel is alles te koop.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:24 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus Huntelaar mag ook gewoon weg als ManU een nette prijs biedt?
Als ze de vraagprijs bieden gaat hij ook echt wel weg, zo liep het ook met Wesley Sneijder.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:24 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus Huntelaar mag ook gewoon weg als ManU een nette prijs biedt?
Boakye heeft toch een clausule met afkoopsom van een paar ton in zijn contract?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:29 schreef Damzkieee het volgende:
Als Silva gaat en Groningen klopt aan voor Boakye kunnen wij ook de vraagprijs ineens een beetje aanpassen
Nonsens. Hij is voor een paar ton gekocht van Ajax, die heeft echt geen clausule van een paar ton staan hoor.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:32 schreef Prosac het volgende:
[..]
Boakye heeft toch een clausule met afkoopsom van een paar ton in zijn contract?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |