Wat lul jij nou weer allemaal, pannenkoek.quote:Op donderdag 10 januari 2008 09:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Oh is het weer zover. Is Ajax weer bezig met eerst spelers te benaderen en daarna de clubs
quote:Bruno Silva mag zich in de warme belangstelling verheugen van Ajax en Feyenoord. Ook Italiaanse clubs, Fiorentina voorop, zitten voor de Uruguayaanse verdediger van FC Groningen op het vinkentouw. Vertegenwoordigers van Ajax en Feyenoord hebben bij algemeen directeur Hans Nijland van FC Groningen geïnformeerd naar de mogelijkheid Silva per direct over te nemen. Namens Ajax deed technisch directeur Martin van Geel dat, namens Feyenoord technisch manager Peter Bosz.
Bruno Silva "Martin van Geel had vernomen dat wij misschien bereid zouden zijn Bruno in deze transferperiode te laten gaan", verklaart Nijland tegenover Het Parool. "Ik heb hem gezegd dat wij tussentijds niemand bij ons laten vertrekken. En dinsdagmorgen belde Peter Bosz over Bruno en hem heb ik precies hetzelfde laten weten."
Nijland spreekt tegen dat Ajax al een bod van 2,5 miljoen euro op Silva heeft uitgebracht, zoals De Telegraaf onlangs meldde. "Dat heb ik ook gelezen, maar daar is geen sprake van. Het heeft ook geen zin een bod op Bruno uit te brengen, wij hebben met elkaar afgesproken dat wij in deze transferperiode niemand laten gaan en daar houden wij ons aan."
Zoals in de laatste wedstrijd van het seizoenquote:Op donderdag 10 januari 2008 09:18 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Och, als we van AZ, PSV en Feyenoord winnen, kunnen we wel weer wat punten laten liggen.
Zomaar een gedachtespinselquote:Op donderdag 10 januari 2008 09:49 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer allemaal, pannenkoek..
[..]
quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:01 schreef Catch22- het volgende:
die silva is toch niet zon duikelaar he?
Ik hoop dat deze verdediger wel blijft staan.quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:01 schreef Catch22- het volgende:
die silva is toch niet zon duikelaar he?
quote:Ogararu, Jaliens en Jenner ontbreken wegens schorsing
Ogararu zal het duel tegen AZ aan zich voorbij moeten laten gaan. De rechtsback liep in het duel tegen VVV tegen twee gele kaarten op en krijgt daarvoor een automatische schorsing voor het eerstvolgende duel. De schorsing van Huntelaar werd zoals bekend weer ingetrokken vanwege een telfout van de KNVB.
Aan de kant van AZ zullen Jaliens en Jenner het duel tegen Ajax moeten missen. Jaliens liep tegen zijn vijfde gele kaart op. Jenner kreeg rood en zal dus ook een schorsing krijgen.
quote:Aantal Ajacieden op scherp
Voor het thuisduel tegen AZ staan Gabri, Huntelaar, Heitinga en Suarez op scherp. Een gele kaart tegen AZ betekent voor hen een automatische schorsing voor de volgende competitiewedstrijd tegen NEC.
quote:Minuut stilte voorafgaand aan Ajax-AZ
Zondag zal er voorafgaand aan het duel Ajax-AZ een minuut stilte in acht genomen, ter nagedachtenis aan Karel Jansen sr. Op alle velden wordt op deze manier stil gestaan bij het overlijden van Jansen, afgelopen dinsdag. Hij was onder meer de oprichter van de VVCS, de Vereniging van Contract Spelers.
Inderdaad, volkomen terecht en logisch van Groningen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:10 schreef Jnk18 het volgende:
Dan komt ie toch in de zomer.. Kan het wel begrijpen van Groningen.
Ja natuurlijk, NEC uit is natuurlijk een makkie, dat winnen we wel ff.quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:36 schreef Pizzakoppo het volgende:
Oftewel, laat ze allemaal maar geel pakken in de 90ste minuut zodat ze er bij PSV (?) er weer bij zijn...
Nee allerminst. Verdedigend sterker dan Ogararu. Aanvallend ook wel lekker.quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:01 schreef Catch22- het volgende:
die silva is toch niet zon duikelaar he?
Die thuiswedstrijd tegen NEC was ook al zo'n puike wedstrijd.quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:42 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, NEC uit is natuurlijk een makkie, dat winnen we wel ff.
Zegt een Fries..quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:39 schreef Tommeke het volgende:
Die provinciaaltjes doen alleen maar zo om de prijs van Silva op te drijven heb ik het idee...
Op papier wel ja, maar dan nog is het beter om Huntelaar en Heitinga in die wedstrijd te missen ipv tegen az psv of feyenoordquote:Op donderdag 10 januari 2008 10:42 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, NEC uit is natuurlijk een makkie, dat winnen we wel ff.
Tief op naar je eigen topicquote:Op donderdag 10 januari 2008 09:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Oh is het weer zover. Is Ajax weer bezig met eerst spelers te benaderen en daarna de clubs
quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:39 schreef Tommeke het volgende:
Die provinciaaltjes doen alleen maar zo om de prijs van Silva op te drijven heb ik het idee... Beetje jammer, maar hun goed recht.
Aanvallend lekker, voor een verdediger goede score van 5 assists, rendements gewijs valt het wel weer wat tegen hoor. Maar van Geel zal wel alleen de samenvattingen zien en dan lijkt het al heel wat. Verdedigend heb je met Silva een rechtshalf nodig die verdedigend sterk is en niet te beroert om regelmatig de positie van Silva over te nemen. Dan is het ook nog eens handig om een sterk centraal duo te hebben dat goed kan inspelen op het regelmatige vertrek van Silva. Daarnaast hapt Silva -zelfs na 2 jaar- mijn inziens nog altijd te snel op schijnbewegingen, veel grote tegen-kansen en -goals kwamen van zijn kant.quote:Nee allerminst. Verdedigend sterker dan Ogararu. Aanvallend ook wel lekker.
mooi, iedereen van hun een kaart halen, dan zijn ze er tegen de rest van de toppers weer bijquote:Op donderdag 10 januari 2008 10:32 schreef Riro het volgende:
Aantal Ajacieden op scherp
Ik zou jouw vak wel eens een pogo willen zien doen, dat lijkt me indrukwekkend.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:45 schreef denthemen het volgende:
Sud curva kaos
Dat ze op Zuid maar eens flink op hun flikker krijgen van de wat oudere generatie met hun pogo
Sfeer maken is goed, dansen en doen of je een Italiaan/Argentijn bent, FOUT
Maar het boeit een groot merendeel wel, dus is het volstrekt relevant in dit topique...quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:11 schreef Catch22- het volgende:
kan er geen StadionVakkenTopic komen ofzo? Al dat gebrabbel over in welk vak je zit en hoe stoer je danst of hoe bejaarden je tot zitten manen boeien me niet zo
Shit waar halen jullie die arrogantie vandaan??? Ongeloofelijkquote:Op donderdag 10 januari 2008 09:00 schreef M0NTANA het volgende:
Zondag begint onze race naar het kampioenschap, AZ gaat er gewoon aan.
Op zich best leuk om dan binnen een maand thuis van AZ, PSV en Feyenoord te winnen!
Precies, anders moeten we bijna alles laten filteren.quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:12 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar het boeit een groot merendeel wel, dus is het volstrekt relevant in dit topique...
Ik denk ten alle tijden dat Ajax gaat winnen. Ik graaf me niet graag in. We zien het zondag wel.quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:16 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Shit waar halen jullie die arrogantie vandaan??? Ongeloofelijk.
Net verloren van Excelsior en gelijkgespeeld bij VVV en Twente en nu alweer zo'n grote bek.
Natuurlijk moet je positief blijven, maar er even vanuit gaan dat je met gemak 3 topwedstrijden wint terwijl het zwaar drama was de afgelopen weken is ook een beetje teveel van het goede, niet?quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:22 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik denk ten alle tijden dat Ajax gaat winnen. Ik graaf me niet graag in. We zien het zondag wel.
Dat vindt men toch altijd zo leuk aan Ajax? Toen we na Excelsior in dit topic bescheiden gingen doen, en er helemaal niks meer van verwachten. Kregen we commentaar omdat men dan Ajax geen arrogantie meer kon verwijtenquote:Op donderdag 10 januari 2008 12:16 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Shit waar halen jullie die arrogantie vandaan??? Ongeloofelijk.
Net verloren van Excelsior en gelijkgespeeld bij VVV en Twente en nu alweer zo'n grote bek.
Nee, wij zijn de beste. Jeweettoch, je komt hier vaker.quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:24 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Natuurlijk moet je positief blijven, maar er even vanuit gaan dat je met gemak 3 topwedstrijden wint terwijl het zwaar drama was de afgelopen weken is ook een beetje teveel van het goede, niet?
quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:24 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Natuurlijk moet je positief blijven, maar er even vanuit gaan dat je met gemak 3 topwedstrijden wint terwijl het zwaar drama was de afgelopen weken is ook een beetje teveel van het goede, niet?
Lijkt mij niet voldoende als spelers als Stekelenburg, Heitinga en Huntelaar ook weggaan.quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:30 schreef Cordoba32 het volgende:
Maargoed.... 3 aankopen voor volgend seizoen lijken wel zo'n beetje bekend te zijn
- Landzaat
- Silva
- Defour
Vandaar jullie huidige stand op de ranglijst en alle kampioenschappen de afgelopen 3 jaarquote:Op donderdag 10 januari 2008 12:28 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee, wij zijn de beste. Jeweettoch, je komt hier vaker.
Je moet altijd op de lange termijn kijken hequote:Op donderdag 10 januari 2008 12:38 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Vandaar jullie huidige stand op de ranglijst en alle kampioenschappen de afgelopen 3 jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |