Ja, vroeg me ook al af waarom ze opeens zo'n wife-beaters-hempje aan had...quote:Op zondag 6 januari 2008 03:15 schreef lorence1 het volgende:
vond het ook wel frapant dat amanda zei dat ze met lieke wel kon omdat die wat mannelijk is en lieke vanavond in een jeans met wit hempje en smpet opliep
Daar zal heus wel een riante premie aan vastzitten voor haar. Dus ALS ze tot een trio overgaat is ze hetzelfe waar ze al die meiden die met Huub meekomen van beschuldigt... een hoer. Maar ik blijf hopen dat ze zich hier niet voor laat gebruiken...quote:Op zondag 6 januari 2008 03:12 schreef uniekhoorn het volgende:
En Lieke weet heus al wel dat ze met A en B in bed moet liggen
Natuurlijk is dat script ook met Lieke doorgesproken. Net als het al met Amanda was besproken, anders zou ze niet in 1 minuut haar mening radikaal veranderen van NOOIT naar GEWELDIG.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Pauper
[ afbeelding ]
En Lieke weet heus al wel dat ze met A en B in bed moet liggen
[ afbeelding ]
't zijn allemaal hoeren...... alleen huub komt er tenminste voor uitquote:Op zondag 6 januari 2008 03:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Pauper
[ afbeelding ]
En Lieke weet heus al wel dat ze met A en B in bed moet liggen
[ afbeelding ]
Weet niet, ik denk dat Brian dit toch uit spel-technisch oogpunt doet om Huub te naaien.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:11 schreef Mika25 het volgende:
Huub heeft geen grenzen wat seks betreft en dat geeft ie ook gewoon toe. Brian heeft altijd
van die verhalen dat hij en Amanda zo`n oprechte relasie hebben, maar dan toch een trio.
En dat allemaal voor de kijkcijfers, waar ze Huub van beschuldigen.
waarom niet?quote:Op zondag 6 januari 2008 03:17 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Daar zal heus wel een riante premie aan vastzitten voor haar. Dus ALS ze tot een trio overgaat is ze hetzelfe waar ze al die meiden die met Huub meekomen van beschuldigt... een hoer. Maar ik blijf hopen dat ze zich hier niet voor laat gebruiken...
zou ie niet eerst zijn soa testje moeten afwachten?quote:Op zondag 6 januari 2008 03:20 schreef webextreme.nl het volgende:
kan het nog nepper allemaal, alsof huub het nog wat boeit, terwijl ie lekker in de auto terug zit met een paar mooie dames
'Lief' is bij uitzondering vooral dat z'n zender nergens te bekennen is.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:20 schreef uniekhoorn het volgende:
Brian maakt er een muziekfeestje van in de slaapkamer, echt superlief van hem
[ afbeelding ]
huub had gezegd dat ie met claire ging feesten als die terug was ivm verjaardagquote:Op zondag 6 januari 2008 03:22 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
het is wel duidelijk dat ze wakker moeten blijven totdat huub en jaap terug zijn,
weet alleen nog niet precies waarom.........
Spel? Spel-technisch? Het zijn gewoon instrukties die hij van de redaktie krijgt. Z`n eigen input daarin is 0,0quote:Op zondag 6 januari 2008 03:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Weet niet, ik denk dat Brian dit toch uit spel-technisch oogpunt doet om Huub te naaien.
Ik snap nog steeds niet waarom hij en Amanda nu opeens zo aktief met het spel bezig zijn.
Nou, ik ben hem ook erg dankbaarquote:Op zondag 6 januari 2008 03:20 schreef uniekhoorn het volgende:
Brian maakt er een muziekfeestje van in de slaapkamer, echt superlief van hem
[ afbeelding ]
Als ik een aanvulling mag maken: Lief is het ook niet voor Mikey, die probeert te slapen...Lijkt me gewoon super irritant als er iemand naast je bed gitaar blijft spelen.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:22 schreef Disana het volgende:
[..]
'Lief' is bij uitzondering vooral dat z'n zender nergens te bekennen is.
iddquote:Op zondag 6 januari 2008 03:22 schreef Disana het volgende:
[..]
'Lief' is bij uitzondering vooral dat z'n zender nergens te bekennen is.
Echt niet, hij zat een uur of 2 bij de Febo en kwam ineens zomaar heeeeel spontaan met een trioverhaal. Niks geen fantasie van Brian.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:22 schreef agter het volgende:
Laten we eerst maar afwachten of al deze gedachten over trio's daarwerkelijk gaan plaatsvinden...misschien is het wel gewoon brian zijn fantasie.
Als die trio er komt dan moet Brian dus roeren in het kwakkie van Huub hahahaha..quote:Op zondag 6 januari 2008 03:22 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
het is wel duidelijk dat ze wakker moeten blijven totdat huub en jaap terug zijn,
weet alleen nog niet precies waarom.........
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |