Nee het is een photoshop.quote:Op zondag 6 juli 2008 11:29 schreef One_conundrum het volgende:
Hij was er dus bij op de eerste training?
Je zal maar Devrim heten ...quote:Op dinsdag 3 juni 2008 09:34 schreef Devrim_ het volgende:
Je zal maar Kermit heten...
Donkere jongens komen daar doorgaans goed mee weg.quote:Op woensdag 9 juli 2008 22:34 schreef Beschouw het volgende:
Ik hoop dat hij ook opvalt door zijn voetbalkwaliteiten, anders is in de Kuip het rap gedaan met dat ventje met de idiote haardracht. Henk Vos werd alleen al voor zijn witte schoenen verketterd.
Dat was wel even een andere tijd zeg.quote:Op woensdag 9 juli 2008 22:34 schreef Beschouw het volgende:
Ik hoop dat hij ook opvalt door zijn voetbalkwaliteiten, anders is in de Kuip het rap gedaan met dat ventje met de idiote haardracht. Henk Vos werd alleen al voor zijn witte schoenen verketterd.
Wat ik dan alleen niet begrijp is dat je DAM zijn reactie laat staan en de rest weghaalt.quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Offtopic tussen Happel en DAM verwijderd.
quote:Ruim vijf minuten later kroonde Biseswar zich ook tot topscorer van de wedstrijd, door op aangeven van Kermit Erasmus de 1-9 binnen te schieten. Het was direct ook het laatste doelpunt van de middag.
Die naam gecombineerd met die fotoshop is toch een grap?quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:49 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Wat ik dan alleen niet begrijp is dat je DAM zijn reactie laat staan en de rest weghaalt.
"Dit is toch een grap" blinkt nou niet echt uit in de categorie 'zinvolle reacties' zou je zeggen
Nee hoor, het is geen photoshop..quote:Op zondag 13 juli 2008 03:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Die naam gecombineerd met die fotoshop is toch een grap?
Ik hoop tenminste dat het een fotosjop is
quote:Scoreverloop:
0-1 Mols (15')
0-2 Erasmus (20')
0-3 Janota (33')
1-3 Schooneman (37')
1-4 Erasmus (44')
Rustig aan brengen, hij moet de tijd krjigen aan het niveau te wennen. Zal lichamelijk waarschijnlijk ook een stuk zwaarder zjin dan de Zuid-Afrikaanse competitie. Alle tijd.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 01:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
And again:
[ afbeelding ]
Hopelijk pakt ie morgen wat minuten, in de basis begint ie helaas niet.
Morgen? Vandaag zal je bedoelen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 01:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hopelijk pakt ie morgen wat minuten, in de basis begint ie helaas niet.
Ik vind hem ook enorme cultheld potentie hebben!quote:Op zondag 13 juli 2008 03:11 schreef Tim86 het volgende:
Klein, dik, een witte hanenkam, voornaam Kermit, achternaam Erasmus...2 of 3 van die dingen waren ook al wel genoeg voor een cultstatus geweest..dit is een beetje overkill
Ik vond hem behoorlijk leuk spelen tegen DOTO. Je ziet dat hij behoorlijk wat kwaliteiten heeft. Een trainer als Verbeek moet daar wel iets mee kunnen doen denk ik.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 01:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
And again:
[ afbeelding ]
Hopelijk pakt ie morgen wat minuten, in de basis begint ie helaas niet.
Goede vraag. Ondanks alle personele problemen voorin geven ze hem geen kans. Blijkbaar is hij er (nog) niet klaar voor...quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:37 schreef sjimz het volgende:
Wanneer krijgt deze kleine acrobaat zijn kans in Feyenoord 1?
Zeker nu het voorin een stuk minder gaat.
Tot nu toe heeft Janota altijd de voorkeur gekregen toch? Tegen Top Oss en NEC iig wel.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 17:08 schreef EnGCatjuh het volgende:
Zou hij dit weekend een kans krijgen? Mols en Biseswar zijn de enige echte spitsen die nog 'heel' zijn in de selectie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |