quote:De presentatie is woensdag in handen van Matthijs van Nieuwkerk. Zijn tafelheer is Martin Bril.
Te gast zijn onder voorbehoud:
- Peer Mascini wil dat 'Studio Sport' weer de voetbalsamenvattingen gaat uitzenden.
- Actrice Thekla Reuten over haar internationale carrière met o.a. Colin Farrell en Ralph Fiennes.
- de Nederlandse band Voicst gaat binnenkort toeren en er komt een nieuwe cd uit.
- Joost Prinsen staat in het voorjaar in het theater en hij komt met een nieuw seizoen 'Met het mes of tafel'.
Verder de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'Fokke en Sukke' en 'De Jakhalzen'. Dit en meer om 19.30 op Nederland 3.
			
			
			
			
			
			
			
			Ongetwijfeld. Ik zag het vanmorgen op TVquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:50 schreef Dos37 het volgende:
Jan de Hoop stopt uitzending wegens gepruts
Vanavond te zien lijkt me
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:42 schreef pekel het volgende:
Laat het maar mooi ben de commercieëlen, vind het veel beter daar![]()
Ouderwetse instelling van mensen...
Erg hè, van zoveel Hollandse kneuterigheid zou je bijna gaan emigreren.quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:22 schreef rubbereend het volgende:
onee niet weer dat gezwam over voetbal bij de NOS
			
			
			
			
			
			
			
			en dat is nog eens oud ook nog, Jack Spijkerman deed dat vroeger ook altijd bij Spijkers met Koppen op de radioquote:Op woensdag 16 januari 2008 23:06 schreef wolfrolf het volgende:
Giel Beelen doet nu op woensdags in zijn radio programma het item "De Radio Draait Door" en allemachtig, wat is dat enorm onleukIk had bij geen enkel fragment wat hij liet horen de drang tot minstens glimlachen
Giel Beelen is niet grappig IMO (mompelt iets over dat ie wat mij betreft lekker mag gaan wegrotten bij 538), en is dat nooit geweest ook. En DRDD is echt een misbaksel.
DWDD is echter briljant, en Matthijs van Nieuwkerk ownt de keet.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
De presentatie is in handen van Matthijs van Nieuwkerk. De tafeldame van Matthijs is Georgina Verbaan.
Te gast zijn onder voorbehoud:
- Herman Koch, juryvoorzitter van de Inkspotprijs, de Nederlandse prijs voor politieke cartoons.
- Zanger Henny Vrienten zingt in de voorstelling 'In de ban van Bannink' en werkte jaren met hem samen.
- Prof. Mr. Pieter van Vollenhoven over het Jaar van het Religieuze Erfgoed waarvan morgen de aftrap plaatsvindt.
En natuurlijk de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'Fokke en Sukke' en 'De Jakhalzen'.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Daar ben ik het mee eens ja.quote:Op donderdag 17 januari 2008 17:38 schreef CG het volgende:
Zijn er mensen het met mij eens als ik zeg dat ik Fokke en Sukke steeds slechter vind worden? Het ligt er allemaal zo dik bovenop en altijd dezelfde onderwerpen (islam, Wilders etc.).
			
			
			
			Mijn favoriet van het Koninklijk Huis (als je dan toch een favoriet moet hebbenquote:Op donderdag 17 januari 2008 20:42 schreef Zotheid het volgende:
Klopt. Wat is Pieter van Vollenhoven een nuchtere man zeg. Hij kwam erg vriendelijk en down to earth op mij over.
			
			
			
			quote:De presentatie in handen van Matthijs van Nieuwkerk. De tafelheer van Matthijs is Marc-Marie Huijbregts.
Te gast zijn onder voorbehoud:
- Derek de Lint, Alwien Tulner en Leon Voorberg komen vertellen over de spannende nieuwe tv-serie 'Deadline'
- Annet Malherbe over haar zingende gastoptreden bij 'The boys in the band' .
En de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'Fokke en Sukke' en 'De Jakhalzen'. Dit en meer om 19.30 op Nederland 3.
			
			
			
			
			
			
			
			Viel me ook al opquote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:05 schreef jmac het volgende:
Zo, de cameraman heeft 't leukste meisje uit 't publiek ook gevonden tijdens de tv draait door
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik heb ook het idee dat het bergafwaarts gaat. Maar zijn wij als kijkers nou zo veeleisend geworden of laat de redactie (na het winnen van de Televizierring?) het afwetenquote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:56 schreef arneaux het volgende:
Ik vind de aflevering sowieso minder worden eerlijk gezegd.
			
			
			
			Dertig seconden van je tijd. Gimme a breakquote:Op zaterdag 19 januari 2008 01:12 schreef DrDentz het volgende:
Fokke en Sukke moeten gewoon weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |