Ja? Haha! Dat heb ik gemist!quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat zou dan echt voor het eerst zijn....echt tegen Brian ingaan mag niemand. Je weet toch wat er dan gebeurd, dan moet de glasman weer komen en daar is The Big Boss klaar mee heeft Lieke tegen Brian gezegd.
Ik hoorde het, ik schakel weer terug. Blijf jij dan bij L en Q?quote:
Er zijn zat users die al lang doorhebben hoe de vork in de steel zit.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:48 schreef CHAOS_ het volgende:
Brian en Amanda doen dit niet voor Lieke, maar om tegen Huub te kunnen bashen, dat is de enige reden, want hun vinden haar pichiri, klaar, is alleen maar tegen Huub, Huub over de zeik, Huub slaan, Huub exit. Het intresseerd hun geen deuk of Lieke het naar haar zin heeft. Zouden Brian en
Amanda ineens om Lieke geven, laten we toch wakker worden hier, echt of Lieke een leuke avond heeft, maakt hun niets uit, dus ook Quintin wordt gebruikt door hun, hopelijk gaan de externe mensen die binnen komen ook een s de ogen open.
Ik offer mij even op..quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:48 schreef uniekhoorn het volgende:
Is het daar nog een beetje gezellig? Geen pijnlijke stiltes enzo?
[ afbeelding ]
Straks gaan ze mekaars "BMI"(Body mass index) berekenen...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:52 schreef beequeen het volgende:
Liek en Quinten praten over sporten en voedingssuppelementen.......wow, hoe romantisch.
En wat voor sancties staan er op niet afstand houden? Ik ben altijd voor een meter ruimte geweest als de ander daar om vraagt. Daar hadden ze het boetesysteem in moeten toepassen en fysiek geweld gewoon exit zoals het hoort.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:49 schreef T-lex het volgende:
Waarom gebruikt Huub steeds het "ik was knetter lam" als reden als hij weer iets gedaan heeft.
Als je blijkbaar non stop lam bent daar, heb je best een probleem.Misschien een idee om is wat minder te drinken.
![]()
Ow, en de afstand regel gaat niet op voor Huub: "Ja afstand...heb je gezien hoe klein dit huis is"![]()
Doe mijn bestquote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik hoorde het, ik schakel weer terug. Blijf jij dan bij L en Q?
Ik hoop dat de nieuwe voor Lieke word en dat Jaap ook eens gaat kiezen. Die vieze spelletjes zijn misschien begrijpelijk maar ik vind het laf.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:54 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er zijn zat users die al lang doorhebben hoe de vork in de steel zit.
En de externe mensen worden uitgezocht op hen voorkeur voor de bewoners. Alleen als Jaap zich tegen Huub zal keren, zal er een medestander voor Huub binnen komen.
Zolang Jaap Huub blijft steunen, zal de nieuwe bewoonster voor de zoveelste keer een medestander zijn voor Brian en Amanda.
Net zoals alle gastspelers uitgezocht worden voor die twee.
WTF...wie is Jaap?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Het valt op dat Japio helemaal buiten het gesprek blijft. Hij valt Huub neit af en ook niet bij ..... Hij doet niets !
Om haar vervolgens morgen of overmorgen weer voor kankerhoer uit te makenquote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:54 schreef kybe het volgende:
Huub spreekt zichzelf tegen.Eerst heeft hij geen spijt hoe hij tegen Lieke heeft gedaan vanmorgen.Als ze daar niet tegen kan tieft ze maar op.Nu zegt hij weer dat het niet kan wat hij heeft gedaan en gaat nog wel zijn excuses aanbieden.
Natuurlijk niet... Jaap wil van twee walletjes blijven eten en zo zijn tv momentjes blijven pakken. Ik hoop dat het na de nieuwe over is met dit akelige gedrag.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Het valt op dat Japio helemaal buiten het gesprek blijft. Hij valt Huub neit af en ook niet bij ..... Hij doet niets !
School...college...spijbelde nooit...huiswerk maken...goede cijfers...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:58 schreef Varen het volgende:
Quintin heeft havo gedaan, jaar gewerkt. kan moeilijk stil zitten
Sorry voor de domme vraag. Natuurlijk is het bezoek voor het heilige tweetalquote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:01 schreef mazaru het volgende:
Komt Hedda daar aan?
Dit ga je niet menen toch? Als Huub niks voor Lieke zou voelen zou hij dan zo reageren, of was dat ook script?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:59 schreef akveor het volgende:
Ik neem aan dat Huub begrijpt wat er steeds gezegd wordt en hij nu eindelijk eens iets voor Lieke gaat voelen.
Knap dat je het volhoudquote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:00 schreef Varen het volgende:
Q en L hebben nu over de muziek en bediening in een restaurant.
Waarom zou hij nu tegen Brian ingaan? Ik hoop dat dit helend voor Huub werkt en eindelijk eens de schellen van de ogen vallen. Ik weet nu al dat ie morgenavond loopt te kwijlen. Girlpower in da house... ik ben benieuwd.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:00 schreef beequeen het volgende:
Het is zo duidelijk dat Huub niet echt tegen Brian in mag gaan, hij houdt zich in als een gek. Ik ben blij dat hij niet drinkt, aan de andere kant zie ik hem met zijn dronken kop graag losgaan op Brian, The Big Bang.....stekker uit DGK en bye, bye iedereen.
Moet jouw aanspreken.Jij moet Huub juist stoer vindenquote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:00 schreef Dynabite het volgende:
[..]
Om haar vervolgens morgen of overmorgen weer voor kankerhoer uit te maken
Iedereen behalve Lieke, dit is pas een gesprek op nivo, heel anders dan met Huub.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:01 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
School...college...spijbelde nooit...huiswerk maken...goede cijfers...
elke andere vrouw had al lang in slaap gevallen...
+1quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:00 schreef beequeen het volgende:
Het is zo duidelijk dat Huub niet echt tegen Brian in mag gaan, hij houdt zich in als een gek. Ik ben blij dat hij niet drinkt, aan de andere kant zie ik hem met zijn dronken kop graag losgaan op Brian, The Big Bang.....stekker uit DGK en bye, bye iedereen.
3x maal naar buiten Samantha op bezoek.....allemaal op een dag... fijn voor AMYquote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:01 schreef noekje het volgende:
Vriendin van Amanda is er, Samantha. Leuk voor haar, tenminste één die haar nog wel wil opzoeken.
Zonder beeld is het net Jort Kelder....ik verwacht dat hij zo over beursnoteringen gaat beginnen...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Iedereen behalve Lieke, dit is pas een gesprek op nivo, heel anders dan met Huub.
quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:07 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
3x maal naar buiten Samantha op bezoek.....allemaal op een dag... fijn voor AMY
Jammer, het was net zo spannend, zo te lezen..quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:09 schreef Varen het volgende:
Gesprek van L en Q is blijkbaar niet boeiend, Huub en Ricardo in beeld en Brian er weer bij
maar niet over alles.... maar wel de manier waarop hij het aanpaktequote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:54 schreef kybe het volgende:
Huub spreekt zichzelf tegen.Eerst heeft hij geen spijt hoe hij tegen Lieke heeft gedaan vanmorgen.Als ze daar niet tegen kan tieft ze maar op.Nu zegt hij weer dat het niet kan wat hij heeft gedaan en gaat nog wel zijn excuses aanbieden.
Dacht ik ook, nu weer eens ff echt gaan spelen. Je kan het !quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:11 schreef rooie3 het volgende:
Zo Huub en nu met Jaap over Brian praten.Je kan het.
Hij zit in een zware ontkenningsfase. Zijn gevoel staat bovenaan. Als dat over is zal hij werkelijk meer gaan voelen voor Lieke.Wat niet betekend dat het verliefdheid moet zijn.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dit ga je niet menen toch? Als Huub niks voor Lieke zou voelen zou hij dan zo reageren, of was dat ook script?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |