SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
Ik wil graag een patch voor de inventory. Want dat is het enige wat ik echt irritant vond.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:26 schreef DooD het volgende:
Ik heb ook the Counsel gered. Van mij mag Mass Effect 2 gauw komen.
Dat viel me ook erg tegen en ik vond ook de wapens enz jammer gedaan. Als je een nieuw vetter wapen kocht kreeg je gewoon een ander kleurtje maar het model was het zelfde.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:36 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik wil graag een patch voor de inventory. Want dat is het enige wat ik echt irritant vond.
Ik heb onderhand alle twee al gedaan. Nou nog uitspelen op Insanity...ddaarvoor moet je dus een compleet nieuw character aanmaken....quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:14 schreef AQuila360 het volgende:
Volgens mij ben ik de enigste die de Counsel heeft gered! Ik was bang dat ons zonder de Counsel een lange donkere tijd stond te wachten![]()
The Counsel
Welke administrator is dat? En je kan een NPC alleen doodschieten als je de gespreksoptie krijgt. En die krijg je alleen als het toch niet echt uitmaakt...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 12:14 schreef Scarface2004 het volgende:
Ik had gister een nogal bijdehandte administrator ontmoet.
Het is dat ik nu Paragon speel, maar hierna ga ik Renegade spelen.
Kan ik dan die gast doodschieten zonder gevolgen? dat je veel missies niet meer kan spelen ofzo
Nee, dan is de quest afgelopen lijkt me. Ik kan me niet herinneren dat hij nog quests weggeeft. En daarbij nam hij nauwelijks de moeite om met je te praten dus ik denk het niet.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 14:00 schreef Scarface2004 het volgende:
Administrator Anoleis
Viel mij ook al op ja. Heb je een nieuwe sniper rifle, is dat ding even lelijk rood als de vorige.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 12:10 schreef Ered het volgende:
Dat vind ik nou ook zo jammer. Je hebt voor elk wapen maar iets van drie modellen, dat konden ze best anders doen. Een compleet ander merk wapen krijgt blijkbaar alleen een ander kleurtje? =/
quote:Op zondag 6 januari 2008 19:55 schreef RitseB het volgende:
kan je ook naar de aarde toe eigenlijk ?:D
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."You know why they call it the American dream? Because you'd have to be fucking asleep to believe it!"
quote:Op maandag 7 januari 2008 19:14 schreef Scarface2004 het volgende:
Uuuh ok, ik weet niet of dit hoort maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
quote:Op maandag 7 januari 2008 19:14 schreef Scarface2004 het volgende:
Uuuh ok, ik weet niet of dit hoort maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja was onvermijdelijk geloof ikquote:Op maandag 7 januari 2008 20:53 schreef Scarface2004 het volgende:
Ik krijg geen Paragon erbij ofzo, ook geen cutscene daarvoor/daarna.
Dus ik kan gewoon door spelen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
quote:Op maandag 7 januari 2008 21:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
ja was onvermijdelijk geloof ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ikke....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smart went Crazy....
quote:Op maandag 7 januari 2008 21:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
ja was onvermijdelijk geloof ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The truth was in here.
Komen nog meer, nadat je main quests speelt kom je op de planeet zelf meer te weten en op de Citadel wordt meestal wat unlocked qua quests en messages.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 15:16 schreef wc-eend het volgende:
Ik ben ondertussen nu rond de 13 uur bezig met mass effect en ben net van de citadel en nu al die planeten surveyen en bezoeken.. Zijn dit alle planeten die beschikbaar zijn of komen er nog meer?
Ik ook maar twijfelde welquote:
Strijd tegen de Reepers. Al hoop ik eigenlijk op een andere hoofdpersoon. Zou wel leuk zijn om fris te beginnen, en af en toe tegen Sheepard aan te lopen die intussen natuurlijk een of andere mythische held is geworden.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 09:47 schreef AQuila360 het volgende:
Hoe denken jullie trouwens dat het verhaal gaat worden in deel 2?
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 09:47 schreef AQuila360 het volgende:
Hoe denken jullie trouwens dat het verhaal gaat worden in deel 2?
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 11:51 schreef Haijo het volgende:
[..]
Ik denk dat er pas echt met de Reapers gevochten gaat worden in deel 3. Ik denk dat vechten met de Reapers wat pijnlijk gaat worden voor ons.
Ik zat mij trouwens te bedenken, zou de Shadow Broker een Reaper kunnen zijn? Aangezien hij alles in evenwicht houdt is hij daar misschien om te voorkomen dat er een grote oorlog uitbreekt die de oogst vernietigd ofzo....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Dat klopt niet, je hoort allerlei clusters te zien met systems erin. Ik denk dat je moet uitzoomen met "X".quote:Op zondag 13 januari 2008 13:08 schreef Mustard_Man het volgende:
Ik ben pas geleden begonnen, ben nu spectre en ben blijkbaar nu de commander van de normandy. Ik heb alleen geen idee hoe ik nou met dat schip ergens naartoe moet gaan. op die galaxy map zie ik alleen de citadel? kan iemand mij dit uitleggen?
Je 2 team maten op benezia afsturen en zelf even terug lopen om die 2 Asari commando's te killen en daarna eventueel Benezia mee aanvallen. en als je team maten dood zijn even tot leven wekken en dan aanvallen. 1e gedeelte is moelijker :pquote:Op woensdag 16 januari 2008 23:26 schreef Mustard_Man het volgende:
ik zit op Noveria, en ik moet Matriarch Benezia doodmaken nadat ze me dus die coordinaten heeft gegeven. Maar dit wil echt niet lukken gewoon, die eerste battle met haar special op team was vrij simpel maar dit?
Ik heb het echt al 20 keer geprobeerd. Heeft iemand tips?
Vaak ga ik al dood voordat ik haar dood heb. Soms lukt het me om haar te doden maar word ik alsnog geraped door haar team. Kan iemand mij vertellen wat voor soort upgrades en kogels het beste zijn hiervoor?
1e gedeelte was juist vrij simpel. Als ik die teammaten daar benezia laat aanvallen terwijl ik zelf wegloop zijn ze echt letterlijk binnen 5 seconden dood. en ik de seconde daarna.quote:Op woensdag 16 januari 2008 23:42 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je 2 team maten op benezia afsturen en zelf even terug lopen om die 2 Asari commando's te killen en daarna eventueel Benezia mee aanvallen. en als je team maten dood zijn even tot leven wekken en dan aanvallen. 1e gedeelte is moelijker :p
Ren naar de hoeken met je teammates, daar verdedigen tegen de geth en de commando's. En als die dood zijn vuren op Benzia, elke kwart health die je bij haar afhaalt levert nieuw commando's op.quote:Op woensdag 16 januari 2008 23:26 schreef Mustard_Man het volgende:
ik zit op Noveria, en ik moet Matriarch Benezia doodmaken nadat ze me dus die coordinaten heeft gegeven. Maar dit wil echt niet lukken gewoon, die eerste battle met haar special op team was vrij simpel maar dit?
Ik heb het echt al 20 keer geprobeerd. Heeft iemand tips?
Vaak ga ik al dood voordat ik haar dood heb. Soms lukt het me om haar te doden maar word ik alsnog geraped door haar team. Kan iemand mij vertellen wat voor soort upgrades en kogels het beste zijn hiervoor?
ik ben samen met me teammates die benzia aan het aanvallen, ik was wel een sentinel, en al me powers gebruikt. had toen 1000N force throw, eerst force lift, daarna force throw (kwee niet of het "force" of iets anders heet, heb een tijdje geleden ook KoToR gespeeld) en toen viel ze naar beneden en was ze dood.quote:Op donderdag 17 januari 2008 12:26 schreef Haijo het volgende:
[..]
Ren naar de hoeken met je teammates, daar verdedigen tegen de geth en de commando's. En als die dood zijn vuren op Benzia, elke kwart health die je bij haar afhaalt levert nieuw commando's op.
lol the force is idd van KoTOR! Die powers waren vetterquote:Op donderdag 24 januari 2008 22:23 schreef Milamber_conDoin het volgende:
[..]
ik ben samen met me teammates die benzia aan het aanvallen, ik was wel een sentinel, en al me powers gebruikt. had toen 1000N force throw, eerst force lift, daarna force throw (kwee niet of het "force" of iets anders heet, heb een tijdje geleden ook KoToR gespeeld) en toen viel ze naar beneden en was ze dood.
Ik ga naar Noveria toe (heb Liara halen en Feros gedaan), maar ben pas lvl 18.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:17 schreef wc-eend het volgende:
Zit nu op me 3e planeet, heb liara gevonden, noveria gedaan en nu feros, heb al 40 uur gespeeld, ben level 45100% paragorn en vijanden zijn een makkie
LOL wie is dat ja?quote:Op woensdag 13 februari 2008 22:11 schreef Haijo het volgende:
Myra? Who the fuck is Myra?
Iig, als de Decryption van je teammates of van jezelf hoog genoeg is kun je automatisch de hogere locks picken.
WHO THE HELL IS MIRA?!quote:Op woensdag 13 februari 2008 22:19 schreef Fnx2 het volgende:
Ik snap het al, ik haalde Ashley en Mira door elkaar (was een FAQ aan het raadplegen)
Ik kan dus gewoon aan Mira vragen om de deur open te doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
lol 250 saves.. ik had er op normal al 500quote:Op maandag 18 februari 2008 20:00 schreef Tjaardie het volgende:
Heb alle einden nou wel gezien en denk ik alle quests en side-quests. Ben nou de zooi opnieuw aan het uitspelen om die 'ally' achievements te krijgen. Ben in geen tijden zo verslaafd geweest aan een spel.
Paar tips:
Stap uit je Mako voordat je iets afknalt als je het leuk vindt om snel te levelen (in je Mako krijg je maar iets van de helft van de XP). Je kunt een Colossus bv. bijna doodschieten en dan uitstappen om met je pistooltje dat ding de nek om te draaien... dat schiet lekker op qua xp (factor twee maakt het uit volgens mij).
Loop na elke storyline missie even door de citadel heen, omdat er nieuwe quests worden geactiveerd. Ook worden er een flink aantal side-quests geactiveerd op het moment dat je spectre wordt. Na elke missie even de handelaren af kan ook geen kwaad als je niet al te best in de armor zit.
Ik vind jammer dat de items zo rechtlijnig zijn. Het is niet nuttig om een wapen te wisselen, maar alleen je upgrades als je andere tegenstanders hebt en bepaalde upgrades zijn gewoon nutteloos. Zodra je die spectre wapens hebt is niets anders meer boeiend.. ook jammer. En de bepantseringen.. tsja.. sommige van die bepantseringen slaan nergens op (Phoenix IV is gewoon zwakker dan Scorpion I bijvoorbeeld).
Ook erg jammer is dat alle vliegtuigen/freighters en hide-outs in de side-quests identiek zijn, met misschien een kistje op een andere plek en een andere tegenstander. Landschappen zijn saai en weinig interactief.
Trouwens, kweet niet of iemand het spel al op insanity heeft uitgespeeld (ik wel - als soldier en als infiltrator), maar dat was irritant zeg.. vooral snipers en tegenstanders met de immunity ability (en dan al helemaal die krogans) zijn dan gewoon ziek irritant. 250 saves zegt genoeg lijkt me
Let wel dat de Ally achievements gebaseerd zijn op met wie je quest -ontvangt- en niet zozeer met wie je 'm uitspeelt. Dus om die Achievement met Liara te krijgen moet je als een speer naar Artemis Tau zonder ook maar iemand anders dan main quest figuren aan te spreken en pas als je haar in je squad hebt op de citadel side-quests unlocken en voltooien.quote:Op maandag 18 februari 2008 20:00 schreef Tjaardie het volgende:
Heb alle einden nou wel gezien en denk ik alle quests en side-quests. Ben nou de zooi opnieuw aan het uitspelen om die 'ally' achievements te krijgen. Ben in geen tijden zo verslaafd geweest aan een spel.
Paar tips:
[...]
Loop na elke storyline missie even door de citadel heen, omdat er nieuwe quests worden geactiveerd. Ook worden er een flink aantal side-quests geactiveerd op het moment dat je spectre wordt. Na elke missie even de handelaren af kan ook geen kwaad als je niet al te best in de armor zit.
[...]
Heeft iemand hem al gespeeld? Het schijnt ong. 90 minuten speelduur te zijn en schijnt veel op een side-quest te lijken, maar dan een beetje fancy (1 extra planeetmissie)quote:Op dinsdag 11 maart 2008 02:33 schreef popolon het volgende:
De 'Bring Down The Sky' expansion is nu te downloaden via Live voor 400 punten.
Klopt, hem hem al gedaan. De extra missie wordt beschikbaar via je galaxy map.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:10 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
[..]
Heeft iemand hem al gespeeld? Het schijnt ong. 90 minuten speelduur te zijn en schijnt veel op een side-quest te lijken, maar dan een beetje fancy (1 extra planeetmissie)
Kan je er iets over vertellen?quote:Op woensdag 19 maart 2008 21:19 schreef popolon het volgende:
[..]
Klopt, hem hem al gedaan. De extra missie wordt beschikbaar via je galaxy map.
Te kort maar wel erg gaaf.
http://masseffect.bioware.com/galacticcodex/bringdownthesky.htmlquote:Op woensdag 19 maart 2008 22:01 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Kan je er iets over vertellen?
Is het meer te vergelijken met een Main Stroy missie qua design enz? Of lijkt het meer op die side missions waar elke gang en gebouw hetzelfde is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
quote:Op maandag 24 maart 2008 21:03 schreef MaxC het volgende:
Net Virmire gedaanNeeeee waarom je dat gedaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
quote:Op maandag 24 maart 2008 21:16 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Neeeee waarom je dat gedaan
Renegade misschien? anders zie ik het niet echt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
Ja idd dat is vrij stom gedaan ja! Ik koop die DLC zowiezo niet vind 90 min veel te karigquote:Op donderdag 17 april 2008 14:20 schreef VoreG het volgende:
Heb net Bring Down The Sky gedownload, kan je het niet gewoon starten als je het spel hebt uigespeeld... Je moet toegang hebben tot de map en dat heb je dan niet meer en van mn beide accounts heb ik de laatste savegame vlak voor Saren, ja en ik heb nog een savegame op Virmire, maar dan moet ik eerst heel Virmire weer door......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |