quote:Op woensdag 2 januari 2008 15:57 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Zet er maar bij in Ray![]()
Die OP heb ik niet gemaakt trouwens, ik heb hem alleen ge-update. Aantal foto's werkten niet meer en tekst was niet meer up-to-date.
Kom niet op de lange zijde zittenquote:Op woensdag 2 januari 2008 16:34 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Moet jij eens opletten hoe leeg het uitvak zal zijn.
En tuurlijk kom ik wel. Kutheracles.
Iddquote:
Niet om het één of het ander; maar toen is er toch niets noemenswaardigs gebeurd?quote:Op woensdag 2 januari 2008 17:00 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Kom niet op de lange zijde zitten
Bel maar effe naar Enschede met de vraag waarom.
nee hoor, elke verbetering wordt luidkeels toegejuichdquote:Op woensdag 2 januari 2008 17:01 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Idd![]()
Vind je het erg dat ik het heb aangepast?
Martinquote:Op woensdag 2 januari 2008 18:14 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind het wel een leuke aanstelling, als deze man kundig is waarom niet. Zijn onbekendheid nu zegt niet veel.
Jammer dat het hem niet gelukt is.quote:Op woensdag 2 januari 2008 19:41 schreef DarkShine het volgende:
[..]
...en hielp ons bijna de klote op ook!
Maakt niet uit, bij jullie is het de trainers en het bestuur wel gelukt.quote:Op woensdag 2 januari 2008 19:44 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Jammer dat het hem niet gelukt is.
Maar Martin Jol was ook direct eindverantwoordelijk toch? Deze man is alleen erbij gehaald omdat Heracles iemand met een papiertje moest hebben. Krüzen blijft bij ons tot het einde van het seizoen de man die de beslissingen neemt, hierdoor heeft Heracles tot de voorbereiding op het nieuwe seizoen de tijd om een hoofdtrainer te vinden.quote:Op woensdag 2 januari 2008 19:41 schreef DarkShine het volgende:
[..]
MartinJol kwam ook als onbekende bij Roda binnen...
...en hielp ons bijna de klote op ook!
In Enschede (en alle supporters die daar zaten) hebben ze het er nog steeds overquote:Op woensdag 2 januari 2008 17:49 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Niet om het één of het ander; maar toen is er toch niets noemenswaardigs gebeurd?
Jongens, denk aan de kerstgedachtequote:Op woensdag 2 januari 2008 19:47 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Maakt niet uit, bij jullie is het de trainers en het bestuur wel gelukt.
Mijn excuses voor mijn late optreden, maar ik moest snel een nieuw deel openen vanwege de stemmingpeiling over Heerkes, the new boy on the block.quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:32 schreef Damzkieee het volgende:
Trouwens, TS, kun je de OP die op Wikipedia staat gebruiken?
No prob!quote:Op woensdag 2 januari 2008 23:43 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Mijn excuses voor mijn late optreden, maar ik moest snel een nieuw deel openen vanwege de stemmingpeiling over Heerkes, the new boy on the block.
Was idd eindverantwoordelijk. Maar het is ook publiekelijk geheim dat hij tijdens de gewonnen bekerfinale in 97 er voor de sier bijzat en twee selectiespelers de opstelling enz hebben bepaald...quote:Op woensdag 2 januari 2008 20:12 schreef Blawh het volgende:
[..]
Maar Martin Jol was ook direct eindverantwoordelijk toch? Deze man is alleen erbij gehaald omdat Heracles iemand met een papiertje moest hebben. Krüzen blijft bij ons tot het einde van het seizoen de man die de beslissingen neemt, hierdoor heeft Heracles tot de voorbereiding op het nieuwe seizoen de tijd om een hoofdtrainer te vinden.
Tja, hij kan sowieso naar ACV. Als het nu goed gaat, heeft hij kans dat zijn naam bekend raakt bij clubs in de JL bijvoorbeeld. Mislukt het, dan moet hij in de hoofdklasse gaan proberen interessant te worden voor BVO's. Bij ACV om te beginnen dan dus.quote:Op donderdag 3 januari 2008 09:20 schreef Damzkieee het volgende:
TC Tubantia verwoord het trouwens wel goed: De kans dat Heerkes zijn carriere na dit seizoen besmeurd is voordat hij daadwerkelijk is begonnen is aanwezig.
Beide partijen lopen dus een groot risico.
Het lijkt me inderdaad geen man die te hard van stapel loopt.quote:Op donderdag 3 januari 2008 12:01 schreef methodmich het volgende:
[..]
Tja, hij kan sowieso naar ACV. Als het nu goed gaat, heeft hij kans dat zijn naam bekend raakt bij clubs in de JL bijvoorbeeld. Mislukt het, dan moet hij in de hoofdklasse gaan proberen interessant te worden voor BVO's. Bij ACV om te beginnen dan dus.
Dat werd tijd!quote:Op vrijdag 4 januari 2008 18:35 schreef Breemz het volgende:
Oale Breemz der weer bie!
Ben benieuwd ten koste van wie het zal gaan, vrees zoals eerder gezegd dat Kwame weinig meer aan de bak zal komen.quote:Trainingskamp in het teken van andere tactiek
Door: Hendry Altena op 05-01-2008 21:37
Bron: Twentesport
Voor Heracles verloopt het trainingskamp in Mijas (Spanje) tot zover uitstekend. Trainer Hendrie Krüzen vindt dat de start van het nieuwe jaar voorspoedig is begonnen. De technische staf met Gert Heerkes erbij proberen voor de tweede seizoenshelft een andere tactiek op de mat te leggen. Trainer Hendrie Krüzen wil wat aanvallender gaan spelen met zijn ploeg en daar ligt de nadruk op tijdens het trainingskamp.
‘We willen in de toekomst wat aanvallender spelen, omdat we meer kansen moeten creëren. We hebben tot nu toe immers te weinig doelpunten gemaakt. Daarop ligt het accent deze week. We willen wat meer risico nemen, waarbij we natuurlijk achterin geconcentreerd moeten blijven', aldus Hendrie Krüzen. Ook voor de samenwerking met Gert Heerkes en Gerhard Wermink, die toegevoegd is aan de technische staf, is het trainingskamp ideaal.
Aanwinsten Gonzalo Garcia-Garcia en Martin Christensen zijn goed opgenomen binnen het team. 'Ze zijn goed opgevangen en van hun kant passen ze zich goed aan', vindt Hendrie Krüzen. 'Beide spelers zullen in onze nieuwe opzet een belangrijke rol gaan spelen.'
De ziekenboeg neemt steeds meer af. Kai Michalke is dan nog niet hersteld van een liesblessure, maar Ragnar Klavan zal vanaf morgen weer met de selectie trainen. Ook Rahim is op de goede weg terug na zijn ribblessure. Morgen(zondag) zal Heracles een oefenduel afwerken tegen de Belgische subtopper AA Gent. De wedstrijd begint om 15.00 uur in Spanje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |