Dit kan alleen maar voetbalzone zijn.quote:
PSV heeft ook het zwaarste programma gezien het feit dat ze de wedstrijden uit het linkerrijtje allemaal uit spelen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 12:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Waarom zet je niet alle wedstrijden van die maand erin? Zo'n overzicht slaat natuurlijk nergens op, omdat het nu lijkt dat psv veruit het zwaarste programma heeft. Terwijl ze tussendoor Excelsior en Sparta nog thuis krijgen en VVV uit.
En bij Ajax lijken mij de uitwedstrijden tegen Nec en Vitesse zwaarder dan de thuiswedstrijd tegen utrecht.
Programma van feyenoord interesseert me niet, want die krijgen de traditionele dip toch nog wel
En wij dan? Ik durf bij geen enkele wedstrijd te zeggen dat wij die wel even gaan winnen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:03 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
PSV heeft ook het zwaarste programma gezien het feit dat ze de wedstrijden uit het linkerrijtje allemaal uit spelen.
Joh. Ga nou eens na? Als voetballer ben je nooit zeker van een carriere. Je bent altijd één foute tackle verwijderd van een slepende blessure waardoor je uiteindelijk nog nauwelijks aan de bak komt. Neem Royston Drenthe: iedereen zeikt op die jongen omdat hij voor het grote geld in Madrid heeft gekozen, maar geef hem eens ongelijk? Wat als hij bij Feyenoord was gebleven maar tegen een fikse blessure opliep waar hij niet geheel over heen leek te komen? Wat als hij dan het seizoen er op wordt uitgeleend aan Excelsior maar toch last blijft houden van die knie en dus niet echt vooruitgang boekt? Wat als Excelsior hem dan maar definitief overneemt, maar uiteindelijk wel degradeerd, en ze Royston en z'n praatjes zat raken? Wat als Royston Drenthe dan uiteindelijk bij Dordrecht 90 op de bank zit en zichzelf afvraagt hoe het had kunnen zijn als hij toch maar naar Madrid was gegaan?quote:Op donderdag 3 januari 2008 11:23 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Juist wel typerend voor de inhaligheid van jonge talenten. Het lijkt wel of een smak geld ineens gaat voor een carriere.
Eensch.. worden allemaal finales op zichquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:05 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
En wij dan? Ik durf bij geen enkele wedstrijd te zeggen dat wij die wel even gaan winnen.
quote:
We worden niet eens gespaard. Het is gewoon een fout van de KNVB. Die nu dus weer recht is gezet.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:06 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wat eens kansloze lui zeg met die reacties.. alsof die boeren en de kakkerlakken nooit gespaard worden..
Nee maar ik doelde op de andere reacties met vervolgingen van spelers.. dat die gele kaart fout was is zo duidelijk als het maar zijn kanquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:09 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
We worden niet eens gespaard. Het is gewoon een fout van de KNVB. Die nu dus weer recht is gezet.
http://www.as.com/opinion(...)80102dasdaiopi_6/Tesquote:Sevilla. Pretende a Chretien
Se irá el alemán Hinkel y se busca un lateral diestro. Monchi pretende a Chretien, del Nancy. Tienen ofertas para irse Kerzhakov al Dínamo de Kiev, Maresca al Inter de Milán y Boulahrouz al Ajax. Se pueden ir: Casado (1), Chevantón (4), De Sanctis (3), Hinkel (2) y Javi Navarro (0)
Geldt dat voor elke baan of heb je ook nog principes?quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:06 schreef Blight het volgende:
[..]
Ik vind het zo makkelijk allemaal, dat zeuren dat spelers voor het geld kiezen. Als ik nu een baan aangeboden krijg waar ik drie keer mijn huidige salaris kan verdienen, dan ben ik ook zo weg.
Joh, anders ga je het 100% letterlijk nemen. Mijn punt is toch duidelijk, of wat? Plaats het eens in het juiste perspectief.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:15 schreef peaceman het volgende:
[..]
Geldt dat voor elke baan of heb je ook nog principes?
Lekker ontopic ookquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:15 schreef peaceman het volgende:
[..]
Geldt dat voor elke baan of heb je ook nog principes?
Wil ik best, maar dan moet jij dat ook doen, want jij gaat met je 'punt' uit van allemaal 'als-en'. Natuurlijk zou je gelijk kunnen hebben, maar dan moet iemand wel heeeeeeeuuuuuuul erg veel pech hebben....quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:19 schreef Blight het volgende:
[..]
Joh, anders ga je het 100% letterlijk nemen. Mijn punt is toch duidelijk, of wat? Plaats het eens in het juiste perspectief..
Omdat voetbalsites tegenwoordig alles van elkaar overnemenquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:26 schreef SpotlessMind00 het volgende:
De geruchten over Boulahrouz zijn wel hardnekkig
Frustratiequote:Op donderdag 3 januari 2008 13:21 schreef peaceman het volgende:
[..]
Wil ik best, maar dan moet jij dat ook doen, want jij gaat met je 'punt' uit van allemaal 'als-en'. Natuurlijk zou je gelijk kunnen hebben, maar dan moet iemand wel heeeeeeeuuuuuuul erg veel pech hebben....
quote:
Komt pas in de zomer.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:33 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Frustratie
Is al bekend of Siem bijgetekend heeft?
quote:
Het gaat dan ook niet om het voorbeeld maar om het punt zelf. Zo gek is het helemaal niet dat (jonge) spelers voor het geld kiezen. Ik hoor heel veel mensen roepen dat ze zoiets niet zouden doen, maar als een dergelijke situatie zich bij één van ons aan zou doen kiezen we toch haast allemaal wel voor de euro's.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:21 schreef peaceman het volgende:
[..]
Wil ik best, maar dan moet jij dat ook doen, want jij gaat met je 'punt' uit van allemaal 'als-en'. Natuurlijk zou je gelijk kunnen hebben, maar dan moet iemand wel heeeeeeeuuuuuuul erg veel pech hebben....
Wat nou gespaard worden. Regel is dat je bij je 5e gele kaart wordt geschorst, Huntelaar heeft er 4. Regels zijn regels. Heeft helemaal geen fuck met gespaard worden te maken.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:06 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wat eens kansloze lui zeg met die reacties.. alsof die boeren en de kakkerlakken nooit gespaard worden..
Idd, ik snap die huillies ook nietquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
Wat nou gespaard worden. Regel is dat je bij je 5e gele kaart wordt geschorst, Huntelaar heeft er 4. Regels zijn regels. Heeft helemaal geen fuck met gespaard worden te maken.
Als je nou ff doorleest dan zie je wat ik ermee bedoelde sjappiequote:Op donderdag 3 januari 2008 13:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
Wat nou gespaard worden. Regel is dat je bij je 5e gele kaart wordt geschorst, Huntelaar heeft er 4. Regels zijn regels. Heeft helemaal geen fuck met gespaard worden te maken. [afbeelding]
quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:09 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Nee maar ik doelde op de andere reacties met vervolgingen van spelers.. dat die gele kaart fout was is zo duidelijk als het maar zijn kan [afbeelding]
Alleen tegen Feyenoord, verder is dit Ajax in staat om van iedereen te verliezen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:05 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
En wij dan? Ik durf bij geen enkele wedstrijd te zeggen dat wij die wel even gaan winnen.
Gek is het idd niet, of het slim is, is een 2e. Vermaelen is in die zin slimmer dan Drenthe, maar ja, het valt te bezien wie het hardste lacht van die 2 als ze gestopt zijn.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:44 schreef Blight het volgende:
[..]
Het gaat dan ook niet om het voorbeeld maar om het punt zelf. Zo gek is het helemaal niet dat (jonge) spelers voor het geld kiezen. Ik hoor heel veel mensen roepen dat ze zoiets niet zouden doen, maar als een dergelijke situatie zich bij één van ons aan zou doen kiezen we toch haast allemaal wel voor de euro's.
Maar goed, dit is verder ook totaal niet relevant, want die Ivanovic is sowieso nooit haalbaar geweest.
quote:Sevilla. Pretende a Chretien
Se irá el alemán Hinkel y se busca un lateral diestro. Monchi pretende a Chretien, del Nancy. Tienen ofertas para irse Kerzhakov al Dínamo de Kiev, Maresca al Inter de Milán y Boulahrouz al Ajax. Se pueden ir: Casado (1), Chevantón (4), De Sanctis (3), Hinkel (2) y Javi Navarro (0)
Hij is nog steeds eigendom van Chelsea, dus een beetje raar dat Ajax onderhandelt met Sevilla. Hoewel ik wel denk dat Ajax Boulahrouz zeker op het lijstje heeft staan.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:00 schreef Fathom het volgende:
vp heeft wat vertaald
Ajax en Sevilla onderhandelen over de overgang van Klahid Boulahrouz. Dat weet ELF te melden. De mandekker van de Spanjaarden is naar verluidt niet gelukkig bij Sevilla en staat daarom open voor een terugkeer naar Nederland.
Ook zaakwaarnemer Rodger Lindse gelooft dat Boulahrouz een terugkeer naar Nederland ambieert. Hoeveel Ajax voor de huurling van Chelsea moet betalen is nog niet bekend.
Sinds Boulahrouz Hamburger SV verruilde voor Chelsea, in de zomer van 2006, is zijn loopbaan in een neerwaarste spiraal geraakt. Bij zowel Chelsea als Sevilla zit de international meer op de bank dan dat hij in het veld staat.
Klopt. Natuurlijk sta ik achter een beslissing zoals die van Vermaelen, maar ik kan die jongens die het safe besluiten te spelen (zoals Drenthe) ook niet erg kwalijk nemen. We zullen inderdaad zien wie het laatst lacht.quote:Op donderdag 3 januari 2008 13:48 schreef peaceman het volgende:
[..]
Gek is het idd niet, of het slim is, is een 2e. Vermaelen is in die zin slimmer dan Drenthe, maar ja, het valt te bezien wie het hardste lacht van die 2 als ze gestopt zijn.
Oh, dat zou kunnen. Geen idee eigenlijk.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:04 schreef Fathom het volgende:
Was het niet zo dat ze een optie tot koop hebben?
Die geruchten over Boulahrouz doen nu al enkele weken de ronde, dus wie weet hoe lang zal al achter de schermen bezig zijn.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:08 schreef Blight het volgende:
Misschien is de situatie zo dat Sevilla een eenzijdige optie heeft om het huurcontract tussentijds te beeindigen, en dat Chelsea hem dus sowieso niet tussentijds kan terug roepen? In dat geval zou Ajax inderdaad eerst met Sevilla om de tafel moeten, dan met Chelsea en dan nog eens met Khalid.
Wordt nog een flinke kus in 30 dagen..
Denk dat Martin vast niet stilgezeten heeft voor 1/1quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:09 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Die geruchten over Boulahrouz doen nu al enkele weken de ronde, dus wie weet hoe lang zal al achter de schermen bezig zijn.
Het is niet te hopen met 40 miljoen in de knip, al is het mislopen van de CL en uitschakeling in de eerste ronde van de UEFA Cup natuurlijk wel een financiele malaise.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:11 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Denk dat Martin vast niet stilgezeten heeft voor 1/1
quote:Guus Hiddink: Heeft een huis op één van de grachten gekocht en wil in Amsterdam een toekomst opbouwen voor zijn gezin. Stond volgens velen op het punt bij te tekenen als bondscoach van Rusland. Aan de andere kant heeft Martin van Geel niet het eeuwige Ajax leven en lijkt Guus Hiddink de ideale man voor een klus als deze. Zeker lijkt dat de enige club in Nederland waar Hiddink nog voor wil werken Ajax is.
Khalid Boulahrouz: Wil na zijn vele blessures weer voetballen. Ajax is zeer geďnteresseerd in zijn diensten maar hikt aan tegen de salariseisen van de verdediger. Boulahrouz zelf lijkt een terugkeer naar nederland wel te zien zitten. Naar verluidt heeft ook feyenoord zich in de strijd om Boulahrouz, die een voorkeur heeft voor Ajax, gemengd.
Steven Defour: Hetzelfde verhaal, de komst van Perez verandert niks aan de interesse voor deze jonge Belg van Standard.
Marius Constantin: Nog steeds een belangrijke gegadigde om de leegte die Jaap Stam heeft achtergelaten op te vullen. Goedkoop, hard, goed voetballend, precies wat Ajax zoekt.
Erik Edman: Eén van de mogelijke opvolgers van de vertrekkende Urby Emanuelson. Een echte linkerverdediger met een goeie trap, aanvallende impulsen en Nederlands sprekend.
Nja Martin zal weinig over de uitgaven te zeggen hebbenquote:Op donderdag 3 januari 2008 14:13 schreef PyTh het volgende:
[..]
Het is niet te hopen met 40 miljoen in de knip, al is het mislopen van de CL en uitschakeling in de eerste ronde van de UEFA Cup natuurlijk wel een financiele malaise.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |