abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55718086

Het vorige deel: <invullen aub >

Voor wie is "Slank de lente in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).
Wat niet de bedoeling is: (te)veel offtopic praten, eindeloze discussies voeren over keuzes van anderen, persoonlijke ruzies uitvechten in dit topic.
Wat wel de bedoeling is: praten over afvallen, hoe je dat doet en hoe het gaat, advies vragen, opscheppen over je resultaten, elkaar een beetje steunen en het gezellig houden!

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Mordradead = Douwe
Principessa = King
Sylvana = Sylvana
Veiligheidsspeldje = Marianne

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.

Dit was m'n laatste post:
Groen vind ik wel mooi, maar dit is niet supermooi groen nee
De witte versie doet me eerlijk gezegd denken aan de gristelijke dichtboekjes die m'n moeder altijd tevoorschijn haalt bij dood en geboorte, voor op de kaart.
Maar ik heb zelf geen photoshop, dus ik zal zelf niets beters/mooiers/leuker/fantastischers maken... Heb wel nog wat plaatjes ervoor gegoogled:

Het mooi kotsende meisje.
pi_55718183
Ik vind die lammetjes ook wel erg lief! Misschien moeten we voor de volgende (zomer) banner, een soort competitie houden! Dus met stemrondes en zo.

Ik moet morgen wel weer eens op de weegschaal gaan staan, want ik begin weer struisvogelgedrag te vertonen.
pi_55718306
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:02 schreef conleche het volgende:
Ik moet morgen wel weer eens op de weegschaal gaan staan, want ik begin weer struisvogelgedrag te vertonen.
Niets mis met een beetje struisvogelgedrag op zijn tijd. Alleen bereik je er zo weinig mee.
Je kunt natuurlijk ook een te strakke broek nemen als referentie. Eigenlijk is dat nog beter dan je gewicht bijhouden.
pi_55718376
Alsnog allemaal n heel gelukkig 2008!

Ik ben super trots op mezelf. ben niet verder afgevallen, maar kwam om 6 uur uit de kroeg thuis nieuwjaarsdag, heb nog ff n filmpje gekeken met n vriendin en toen zijn we richting Scheveningen gegaan jaja, ik was 1 van die 10.000 gekken die om 12 (of eigenlijk iets ervoor ) de zee inrenden!

morgen spring ik ook weer op de weegschaal... mij benieuwen wat erbij gekomen is!
  woensdag 2 januari 2008 @ 11:21:16 #5
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_55718517
Lammetjes .

Brr, wat koud, Bagel.
Niet meer actief op Fok!
pi_55718533
Zo
Ik zit aan de koffie en ga straks evan naar het uitzendbureau en boodschappen doen. Na de boodschappen eens kijken of ik nog conditie heb en mar eens weer hardlopen!

Oja en de weegschaal sloeg vanmorgen wat hoog uit, maar niet schrikbarend hoog als je kijkt naar wat ik met oud en nieuw gegeten heb, dus eigenlijk ben ik wel tevreden.
  woensdag 2 januari 2008 @ 11:23:49 #7
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_55718575
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:22 schreef freecell het volgende:
Zo
Ik zit aan de koffie en ga straks evan naar het uitzendbureau en boodschappen doen. Na de boodschappen eens kijken of ik nog conditie heb en mar eens weer hardlopen!
Hoe lang heb je niet gelopen?
Ik ongeveer een maand niet en ik ga een klein stapje terug in het schema. Vanavond 10 minuten achtereen proberen, dan 2 x 8 en dan 1 x 12 (2 x 8 was het laatste wat ik gedaan heb). Nog een paar lessen en ik loop 20 minuten achtereen .
Niet meer actief op Fok!
pi_55718585
* veiligheidsspeldje heeft morgen weer gewoon college
Dan gaat het dus weer echt beginnen. In de ochtend ook weer hardlopen en dan hoop ik weer helemaal in m'n oude ritme te zitten.
Dat van die broek is wel een goede ja. Bij mij is het echter een bloesje (blouseje?). Gekocht op iets minder dan 60 kg en die zit nu wel flink wat strakker dan eerst, dus dat die weer mooi zit is wel een goed uitgangspunt.
Het mooi kotsende meisje.
pi_55718702
Volgens mij ben ik nog niet zoveel aangekomen dat m'n kleren strakker zitten, dan moet ik echt wel 2 kilo zwaarder zijn of zo. Bovendien vind ik niets deprimerender dan een te strakke broek. Dat werkt voor mij waarschijnlijk niet zo best. Ik vind het prettig om elke dag op de weegschaal te staan en dan word ik heus niet hysterisch als er eens een keer een paar 100 gram bijzit, want ik weet dat er van allerlei oorzaken kunnen zijn. Dat wil zeggen: als ik goed en gezond bezig ben. Als ik, zoals de laatste tijd heel veel meuk naar binnen heb gewerkt, dan sta ik met veel minder plezier op dat ding!
  woensdag 2 januari 2008 @ 11:32:15 #10
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_55718721
Mijn kleren zitten ook niet strakker (daar is idd wel een paar kilo voor nodig), maar m'n buik is wel opgeblazen. Bah.
Ben benieuwd hoe het vanavond gaat met hardlopen .
Vanochtend ontbeten met yoghurt en banaan .
Niet meer actief op Fok!
pi_55718817
Ik vind die van Chicolate mooi, anders heeft ze al die moeite voor niks gewaan
  woensdag 2 januari 2008 @ 11:38:54 #12
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_55718865
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:37 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik vind die van Chicolate mooi, anders heeft ze al die moeite voor niks gewaan
Yep, daar laten we het ook bij .
Ik vind die strakblauwe lucht icm die witte bloemetjes prachtig .
Niet meer actief op Fok!
pi_55718873
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:23 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoe lang heb je niet gelopen?
Ik ongeveer een maand niet en ik ga een klein stapje terug in het schema. Vanavond 10 minuten achtereen proberen, dan 2 x 8 en dan 1 x 12 (2 x 8 was het laatste wat ik gedaan heb). Nog een paar lessen en ik loop 20 minuten achtereen .
Hmmm, ik heb sinds de bof maar 1 keer weer gelopen, de laatste maand dus eigenlijk maar 1 keer. Toen kwam ik er achter dat ik daar nog niet fit genoeg weer voor was, dus na 20 minuutjes weer afgehaakt. Ik ga ook een paar lesjes terug in het schema. Ga een half uurtje rennen oid denk ik
Intussen heb ik wel thuis regelmatig rek-en-strek oefeningen gedaan en dergelijke

Ik moet mezelf echt weer aan het hardlopen DUWEN! ik heb echt zo verschrikkelijk geen zin Het is koud en naar buiten
Nuja, komt vast wel goed als ik eenmaal mijn hardloopkleren weer aan heb enzo.
pi_55718977
Lammetjes zijn ook lief ja Had ik niet eens aan gedacht, deze een beetje afgekeken van een andere header die ik ook ergens gezien heb. Maar ik denk dat het vooral persoonlijk is wat je mooi vindt. Ik hou van heldere kleuren, eenvoud en niet van schreeuwende, grote letters. (dus ik zal nooit iets maken met paginabrede letters of contrastkleuren, dat is mijn persoonlijke stijl niet. Over een plaatje heen letters plakken vind ik ook weer zonde . En ik weet wat je kan uithalen met layerstyle, maar vind dat persoonlijk niet zo mooi in dit geval Bedankt voor de tips )

Moet ik nog een nieuwe maken, of houden we deze?

... Ik weeg nog steeds wat in het lijstje staat en zou bijna denken dat er geen feestdagen zijn geweest. Mijn buik is helemaal plat (en dat is ie niet eens altijd bij dit gewicht) en vraag me af wat er mis is.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_55719030
Deze houden
pi_55719072
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:39 schreef freecell het volgende:

[..]

Hmmm, ik heb sinds de bof maar 1 keer weer gelopen, de laatste maand dus eigenlijk maar 1 keer. Toen kwam ik er achter dat ik daar nog niet fit genoeg weer voor was, dus na 20 minuutjes weer afgehaakt. Ik ga ook een paar lesjes terug in het schema. Ga een half uurtje rennen oid denk ik
Intussen heb ik wel thuis regelmatig rek-en-strek oefeningen gedaan en dergelijke

Ik moet mezelf echt weer aan het hardlopen DUWEN! ik heb echt zo verschrikkelijk geen zin Het is koud en naar buiten
Nuja, komt vast wel goed als ik eenmaal mijn hardloopkleren weer aan heb enzo.
Kom op, het is heerlijk juist nu met dat winterzonnetje! Of is er bij jullie nog mist?
Ik loop de laatste tijd ook steeds maar tussen de 30 en 40 minuten. Terwijl ik al een keer 55 minuten achtereen heb gelopen. Maar ik vind dat prima eigenlijk. Ik weet niet of ik wel meer wil lopen dan 40 minuten. Misschien als ik in Belgie ben, want dan kan ik niet ook naar de sportschool. Vandaag niet hardlopen, maar wel een lesje bodyshape.
pi_55719136
We houden deze, maar ik vind de plaatjes die er nog bij staan wel vrolijk, dus die hou ik er voor nu gewoon lekker bij staan
Het mooi kotsende meisje.
pi_55719188
Ik vind deze ook wel leuk Lekker houden!
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:47 schreef conleche het volgende:

[..]

Kom op, het is heerlijk juist nu met dat winterzonnetje! Of is er bij jullie nog mist?
Ik loop de laatste tijd ook steeds maar tussen de 30 en 40 minuten. Terwijl ik al een keer 55 minuten achtereen heb gelopen. Maar ik vind dat prima eigenlijk. Ik weet niet of ik wel meer wil lopen dan 40 minuten. Misschien als ik in Belgie ben, want dan kan ik niet ook naar de sportschool. Vandaag niet hardlopen, maar wel een lesje bodyshape.
Zon? Waar?
Mistig is het ook niet, een beetje heiïg en erg koud, dat wel!
pi_55719500
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 11:51 schreef freecell het volgende:
Ik vind deze ook wel leuk Lekker houden!
[..]

Zon? Waar?
Mistig is het ook niet, een beetje heiïg en erg koud, dat wel!
Hier schijnt de zon en het is strakblauw en toen ik net de hond uitliet merkte ik echt dat het weer lente wordt, want hoewel het berekoud was, voelde ik toch al dat de zon warmte afgaf

Ben ik direct vrolijk.
pi_55719591
Heiig? Dat ken ik alleen als landschapsoort, niet als een weertype
Hier in zeeland is het weer als bij conleche, maar vanmiddag ga ik weer naar rotterdam, dus ik hoop dat het weer daar ook zo fijn is
We gaan zo warm eten, vind ik altijd een beetje raar dus ik zal me absoluut niet overeten. Wel lekker: zalm met asperges ofzo (ik denk dat het AH-excellent resten zijn )
Het mooi kotsende meisje.
pi_55719890
Heiig ken ik wel als weertype Is een soort mistig toch?

Hier is het ook prachtig weer: helderblauwe lucht, felle zon, maar ijskoud. Ik blijf nu nog even binnen, maar vanmiddag kranten lopen zal wel lekker zijn . En echt zin om mn camera te pakken en foto's te gaan maken.

Nu vertoon ik eerst schoolontwijkend gedrag: ik moet nu echt iets gaan doen, sowieso kijken wat er voor de toetsweek gedaan moet worden, maar kan/wil me er niet toe zetten. En ik heb nog maar een week .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_55720013
hei = gekleeurde plantjes/mos shizzle
heiig= soort van mistig
  woensdag 2 januari 2008 @ 12:28:05 #23
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_55720059
Ik heb zo'n moeite om m'n normale eetpatroon weer op te pakken. Heb afgelopen week zelden ontbeten (vaak ontbijt en lunch ineen), nu eet ik een appel en heb net een beker chocomelk met slagroom gehad . Ik zal toch even moeten lunchen, anders trek ik het hardlopen miss niet straks.
Niet meer actief op Fok!
pi_55720179
quote:
Op woensdag 2 januari 2008 12:28 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb zo'n moeite om m'n normale eetpatroon weer op te pakken. Heb afgelopen week zelden ontbeten (vaak ontbijt en lunch ineen), nu eet ik een appel en heb net een beker chocomelk met slagroom gehad . Ik zal toch even moeten lunchen, anders trek ik het hardlopen miss niet straks.
Ik heb er ook moeite mee. Heb alles wat over was van de feestdagen in de vriezr gegooid, dan kom ik er ook niet meer aan. Ik ga zo naar de supermarkt en ga allerlei gezonde en lekkere dingen halen als; ananas, Japanse wokgroenten, nog zo'n emmer van die chinese tomatensoep. (diepvries afdeling, wel zoet, maar weinig calorieen), mandarijntjes, zoete paprika, dat soort stuff! Iedere x als ik dan lekkere trek krijg neem ik dan tenminste iets gezonds.
pi_55720460
Mij lukt het ook nog niet om mijn normale eetritme op te pakken. Ik eet niet meer, maar anders. Meer zoetigheid, minder brood en fruit. (komt bij dat ik op dit moment niet meer kan kauwen van de pijn, vannacht mijn tandvlees kapot gebeten en het bloedt nu helemaal) Denk dat ik zo maar een bakje kwark neem, een geprakt banaantje erdoorheen ofzo. Om toch iets te lunchen.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')