ach ja, in het begin had je juist allemaal van die stokoude jaren 50 meuk die alleen gefossilleerde dino's nog uit hun jeugd herkenden..quote:Op vrijdag 27 december 2013 18:18 schreef Zaktabak het volgende:
De Top2000 is al jaren niet meer wat het geweest is. Onderandere Katy Perry, One Direction en vele anderen heb ik al gehoord. Op Radio fucking 2. Radio. 2!
Joe.
Huh? Ik fap ķp de Top 2000.quote:Op zondag 29 december 2013 03:27 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Tijdens het fappen heb ik de radio aanstaan zodat ik niks hoef te missen van de top 2000.
Dat is toch goed? Je weet toch ook wel dat alles wat er na 2000 is gemaakt bij voorbaat niet goed genoeg kan zijn voor de top 2000?quote:Op zondag 29 december 2013 14:03 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
ach ja, in het begin had je juist allemaal van die stokoude jaren 50 meuk die alleen gefossilleerde dino's nog uit hun jeugd herkenden..
altijd wat
Heb je erg getreurd, toen je familie omkwam bij die komeetinslag?quote:Op zondag 29 december 2013 14:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Dat is toch goed? Je weet toch ook wel dat alles wat er na 2000 is gemaakt bij voorbaat niet goed genoeg kan zijn voor de top 2000?
quote:Op zondag 29 december 2013 14:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Dat is toch goed? Je weet toch ook wel dat alles wat er na 2000 is gemaakt bij voorbaat niet goed genoeg kan zijn voor de top 2000?
Nee, er was tenminste goede muziek op de begrafenis.quote:Op zondag 29 december 2013 14:13 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Heb je erg getreurd, toen je familie omkwam bij die komeetinslag?
quote:Op zondag 29 december 2013 14:15 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Nee, er was tenminste goede muziek op de begrafenis.
Rare vergelijking. Bij voetbal gaat het er niet om welke club je het beste vindt, want dan was iedere voetbalsupporter in de wereld fan van Barcelona of Bayern Munchen geweest.quote:Op maandag 31 december 2007 00:47 schreef OFfSprngr het volgende:
Laten we het anders stellen, jij kent 50 voetbal clubs en jij zegt club A is de beste club, maar als jij 1000 clubs kent is club P t/m Z misschien wel veel beter.
Nog erger: Mensen die daar helemaal naartoe rijden,geld gaan uitgeven voor een toegangskaartje en er na een uurtje? weer uitgegooid worden omdat de volgende groep klaarstaat en dan op weg naar het "het gezellig hebben gehad." in dat hok met die arrogante - wij kijken de bezoekers niet aan - dj's.quote:Op zondag 30 december 2007 00:07 schreef Paul het volgende:
Ik vind het ook best lollig
Maar hoor net een verhaal op de radio van iemand die met een radio in de wc zit
Iemand die een radio onder de douche meeneemt
Iemand die een een half uur langer in de auto blijft zitten om te luisteren! btje overdreven
quote:Op zondag 25 december 2022 23:47 schreef Bonobo11 het volgende:
Een topic van 15 jaar oud,
Dat is machtig mooi
Ook een zeer terechte klacht.quote:Op zondag 25 december 2022 23:47 schreef Paul het volgende:
[..]en nog steeds kan je hem gebruiken hee
ja al vind ik nu meer de 50plussers die overdreven dansen irriquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.M'n schoenen zijn gejat, maar ik hoef niet meer naar buiten, want er is nog wel wat.
Bankzitters = Populairiteit = Jongere luisteraars = Betere luistercijfers.quote:Op maandag 26 december 2022 01:01 schreef Solotovski het volgende:
3 keer de bankzitters maar geen buddy holly of bob seger
Wat een lijst
quote:Op zondag 30 december 2007 04:02 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb vandaag 100 euro betaald, omdat ik bij een hoer was die de top2000 op had staan. Maar omdat ik zo graag wilde luisteren ben ik daar nog een half uur gebeleven, wat me 100 euro koste.
Dacht dat het AIDS was eigenlijkquote:Op woensdag 28 december 2022 06:19 schreef Joppiesaus. het volgende:
Top2000 is een lijst met de allerbeste liedjes die ooit zijn gemaakt.
Technisch en wetenschappelijk is Bohemian Rhapsody het perfecte liedje. En als ik het hoor dan moet ik altijd huilen en beven van geluk. Freddy heeft een stem die je weet te raken tot diep in je ziel. Hij is gestorven voor/door ons. Met liefde mother love
Overdrijven is een kunst.quote:Op woensdag 28 december 2022 06:19 schreef Joppiesaus. het volgende:
En als ik het hoor dan moet ik altijd huilen en beven van geluk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |