Ik begin langzaamaan te geloven dat jij op wilskracht alleen in staat bent dat beebje binnen te houden tot het jou uitkomtquote:Op zondag 30 december 2007 12:24 schreef Tan het volgende:
hmm ja, daar heb ik nog niet aan gedacht... Nah zal wel nietMag ook niet van mij, vandaag is mijn vriend jarig
Ik geloof eerder dat dit weer net zo'n soort aanloop wordt als bij de andere kinderen, babies die lekker verwarring zaaien met voorweeën en dan komen als je het 't minst verwacht.quote:Op zondag 30 december 2007 12:26 schreef TearSong het volgende:
[..]
Ik begin langzaamaan te geloven dat jij op wilskracht alleen in staat bent dat beebje binnen te houden tot het jou uitkomt
Ik heb het wel gelezen, maar wist er niks op te reageren eigenlijkquote:Op zondag 30 december 2007 12:31 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik vraag me nou eigenlijk alleen af of iemand wel gelezen heeft dat ik hier de details van de beeb van lotje bekend had gemaakt?
quote:Op zondag 30 december 2007 12:39 schreef Maneki.Neko het volgende:
Whehe dat kan natuurlijk ook
Nou ja, als mensen het maar iig gelezen hebben, is mijn missie volbracht
da`s een slap excuus want het was daarvoor alquote:Op zondag 30 december 2007 13:34 schreef texelonia het volgende:
Ik denk dat veel mensen eroverheen gelezen hebben door de commotie over de weeën van BE
Anders post je het toch nog een keer? Iedereen komt hier nu toch om de haverklap kijken of er al nieuws is van BE, dus wordt het zeker weten gelezenquote:Op zondag 30 december 2007 13:59 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
da`s een slap excuus want het was daarvoor al
Magoe..van jou weet ik iig zeker dat je al op de hoogte was
Goed ideequote:Op zondag 30 december 2007 14:01 schreef texelonia het volgende:
[..]
Anders post je het toch nog een keer? Iedereen komt hier nu toch om de haverklap kijken of er al nieuws is van BE, dus wordt het zeker weten gelezen
en nieuws van lotje zelf!quote:*daddy speaking* Het heeft even geduurd, maar de kleine is er eindelijk uit! Zondagmorgen om 5:50 is onze zoon geboren: Damyan Thrystan Merryn! 52 cm en 4015 gram. Big boy dus! Moeder en kind maken het goed, ondanks de behoorlijk heftige bevalling. Al met al heeft het 22 uur geduurd, en de kleine moest uiteindelijk vaccuum gezogen worden, maar het resultaat mag er zijn. Hij drinkt goed, en de eerste volle luiers zijn al geproduceerd. Mama krabbelt ook al weer aardig overeind en begint gelukkig al weer wat kleur in het gezicht te krijgen. Nadere details zal ze ongetwijfeld zelf melden zodra ze weer op de been is....
In ieder geval bedankt voor de felicitaties!
quote:zoooo k ben weer heel even up... maar not running. dat gaat nog wel n poosje duren vrees ik.
iig gaat t met die kleine echt heeeelemaal super ! hij drinkt echt goed (en das echt auw...) en hij slaap heeerlijk in zn hangwiegjehij hoeft maar even te bewegen omdat ie denkt wakker te worden of hij wiegt zichzelf weer in slaap
hetgeen ons telkens 3 of 4 dikke uren slaap geeft in de nacht!
en t is zo'n mooi scheetje
overigens.. die vacuumpomp... die gun ik echt niemand!!!
Nou, de echte B wil ook maar niet springen.quote:Op zondag 30 december 2007 16:53 schreef texelonia het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
om de één of andere vage stomme reden willen die B's niet springen!
Goed. Ik ga hem toch stellen.quote:Op zondag 30 december 2007 17:06 schreef Brighteyes het volgende:
Oh ja, nu ik de naam zie staan herinner ik me idd dat ik het gelezen heb, maar behalve de eerdere felicitatie wist ik ook even niet zo veel te zeggen.
Hier nog geen verandering. Ik heb nog wel even geslapen en net heerlijk als een zombie naar het schaatsen gekeken. Kruik erbij, af en toe even in een soort van sprint naar het toilet want dan helpen zelfs die handjes niet meer.
Al met al nog steeds flink venijnig, we zijn de deur dus ook niet meer uitgeweest, elke spieraanspanning levert wel een golf van pijn op. De pijn lijkt overigens wel weer wat verschoven, meer buik en onderste regionen en iets minder rug gelukkig.
Vanavond vroeg naar bed en hopen dat de nacht zijn werk doet. Zo niet ga ik idd morgen wel aan wat bellen trekken, want nog zo'n dag trek ik denk ik niet hoor...
Hihi, ik zit het net tegen stinkie te vertellen.quote:Op zondag 30 december 2007 17:11 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Goed. Ik ga hem toch stellen.
Wat heeft het toilet dat een gewone rechte stoel niet heeft?
Vast een heul domme vraag, maar goed.![]()
Hou vol BE
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |