Dat is al zo'n klein maandje bekend hoor.quote:Op vrijdag 28 december 2007 21:56 schreef Varen het volgende:
Jaap: Lieke heeft wetenschap dat er een nieuwe miljonair komt en dat het ontslagrecht (en de rest verstond ik niet)
Ik ken geen enkele pro Brian FOKKER, op zouten met die rat en zijn snol.quote:
HEAR HEAR!!!quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ken geen enkele pro Brian FOKKER, op zouten met die rat en zijn snol.
Ik denk niet dat Huub zich daar druk om maakt.quote:Op vrijdag 28 december 2007 21:59 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Grappig, want nu heeft Jaap Huub, waar hij 'm hebben wil. Zijn enige dekking, daar is het Jaap vanaf het begin al om te doen.
Jaap de schaak koning!!
Ben er ook bang voor maar effe rust voor de COSsers is ook wel aangenaam.quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:01 schreef uniekhoorn het volgende:
De volgende ontslagronde is pas over een maand dan ben ik 3 maand gestopt met roken er kan dus van alles nog gebeuren
Maar de komende dagen wordt het saai in de kooi, ze hebben materiaal genoeg.
Ik heb geen streams dus ik kan niet beoordelen of lieke uit eigen overtuiging haar stem heeft gegeven. Maar ik vind het wel een klotestreek dat ze huub wegstemt terwijl ze meer aan hem heeft gehad dan aan de rest. Als de anderen de kans krijgen schoppen ze haar vandaag de villa nog uit.quote:Op vrijdag 28 december 2007 21:47 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Ach, hou toch op. Een goede observeerder zag toch, dat zij dit niet uit een eigen overtuiging deed.
Gewoon opdracht van boven om Huub er uit te stemmen. Maakt toch mooie TV en hiermee geven zij Huub een reden om regelmatig uit zijn dakkie te gaan tegen dit meisje.
Nee hoor, ze moeten het niet meer zelf in de hand hebben nu, dan heb je als voordeel dat Brian en Amanda zich ook niet meer zo zeker voelen. Laat het maar lekker aan de kijkers over.quote:Op vrijdag 28 december 2007 21:59 schreef akveor het volgende:
[..]
Ja jij zegt dat ontslagrondes tot niets leiden... ik geef aan dat er geen freebies meer voor Huub zijn en bedoel dus daarmee te zeggen dat bij een volgende ontslagronde Huub niet moet denken dat Jaap hem erin laat... dus mogelijkheden zat.
Dat klopt, maar ik vergeet nooit die houding, die Jaap had, toen hij de Kooi in kwam.quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:04 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Huub zich daar druk om maakt.
En bovendien vind ik het geen verdienste van Jaap dat de relatie Huub/Lieke over is.
Eric is getoneelhaakt, dat weet toch iedereen?quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:05 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Jaap houdt Lieke er echt wel in. Hij weet dondersgoed, dat Huub alleen als dekking geen dekking is.
Hij refereerde net zelf aan dat geintje met Eric.
Nu nog voor 2 ontslagrondes.quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:05 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Jaap houdt Lieke er echt wel in. Hij weet dondersgoed, dat Huub alleen als dekking geen dekking is.
Hij refereerde net zelf aan dat geintje met Eric.
wie was er boven? carlos?quote:Op vrijdag 28 december 2007 21:47 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Ach, hou toch op. Een goede observeerder zag toch, dat zij dit niet uit een eigen overtuiging deed.
Gewoon opdracht van boven om Huub er uit te stemmen. Maakt toch mooie TV en hiermee geven zij Huub een reden om regelmatig uit zijn dakkie te gaan tegen dit meisje.
Toen Huub Eric voor het script weg moest treiteren, deed hij dit ook. Wat dat betreft doen Huub en Lieke niet voor elkaar onder. Ze hebben niet voor niets een relatie gehad. Ze pasten misschien toch wel bij elkaar, maar ja 24/7 he??quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:05 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Ik heb geen streams dus ik kan niet beoordelen of lieke uit eigen overtuiging haar stem heeft gegeven. Maar ik vind het wel een klotestreek dat ze huub wegstemt terwijl ze meer aan hem heeft gehad dan aan de rest. Als de anderen de kans krijgen schoppen ze haar vandaag de villa nog uit.
Ik stel voor dat al die belachelijke regels als bedtijd en van elkaars spulletjes af blijven per direkt opgeheven wordt. Fysiek geweld is meteen exit.... zoals het spel gespeeld hoort te worden.quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:05 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Nee hoor, ze moeten het niet meer zelf in de hand hebben nu, dan heb je als voordeel dat Brian en Amanda zich ook niet meer zo zeker voelen. Laat het maar lekker aan de kijkers over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |