Eerder was er dit nieuws:quote:Situatie Bhutto 'kritiek'
PAKISTAN
RAWALPINDI (ANP) - De Pakistaanse oppositieleidster Benazir Bhutto is in kritieke toestand naar een ziekenhuis gebracht. Dat heeft haar echtgenoot gezegd, aldus verscheidene Pakistaanse media.
quote:
Doden door explosie bij bijeenkomst Bhutto
RAWALPINDI (ANP/RTR) - Een vermoedelijke zelfmoordaanslag op een politieke bijeenkomst van aanhangers van de Pakistaanse oppositieleidster Benazir Bhutto heeft donderdag aan zeker vijf mensen het leven gekost. Bhutto zelf was in de buurt, maar bleef volgens een Pakistaans tv-station ongedeerd.
quote:Afdrukken Sluiten
Geo-TV: Benazir Bhutto overleden
Geo-TV: Benazir Bhutto overleden
PAKISTAN
RAWALPINDI (ANP) - De Pakistaanse ex-premier en huidig oppositieleidster Benazir Bhutto is donderdag om het leven gekomen als gevolg van een zelfmoordaanslag. Dat hebben verscheidene Pakistaanse media gemeld. Ze bezweek aan haar verwondingen, zo berichtte Geo-TV. Bronnen bij het ministerie van Binnenlandse Zaken hebben haar dood bevestigd, aldus de nieuwszender CNN.
Want deze zelfmoordaanslag is beraamd door de regering?quote:Op donderdag 27 december 2007 14:33 schreef ConanTroutman het volgende:
Jaja, wát een bondgenoot, dat Pakistan.
Laten we eens een gokje wagen, waarschijnlijk wordt deze aanlsag in de schoenen van een aan AQ gerelateerde organisatie geschoven.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:34 schreef nikk het volgende:
[..]
Want deze zelfmoordaanslag is beraamd door de regering?
Iedereen kan erachter zitten. Een religieuze gek recruteren is niet zo moeilijk.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:34 schreef nikk het volgende:
[..]
Want deze zelfmoordaanslag is beraamd door de regering?
Het zal iig weer goed zijn voor een paar weekjes "noodtoestand".quote:Op donderdag 27 december 2007 14:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Laten we eens een gokje wagen, waarschijnlijk wordt deze aanlsag in de schoenen van een aan AQ gerelateerde organisatie geschoven.
Heel gek.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Laten we eens een gokje wagen, waarschijnlijk wordt deze aanlsag in de schoenen van een aan AQ gerelateerde organisatie geschoven.
Ja, een nekschot.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:38 schreef NorthernStar het volgende:
Ze is door schotwonden om het leven gekomen?
quote:Op donderdag 27 december 2007 14:39 schreef JohnDope het volgende:
Kijk eens aan, dit gaat weer een giga real life soap worden.![]()
quote:RAWALPINDI, Pakistan (AP) _ Opposition leader Benazir Bhutto died Thursday from her injuries sustained in a suicide attack, a party aide said.
A senior military official, who spoke on condition of anonymity because he was not authorized to comment, confirmed that Bhutto had died.
Her supporters at the hospital began chanting «Dog, Musharraf, dog,» referring to Pakistan's president.
Some of them smashed the glass door at the main entrance of the emergency unit, others burst into tears. One man with a flag of Pakistan People's Party tied around his head was beating his chest.
Sen. Babar Awan, Bhutto's lawyer, said, «The surgeons confirmed that she has been martyred.»
At least 20 others were killed in the blast that took place as Bhutto left a political rally where she addressed thousands of supporters to canvas votes for Jan. 8 parliamentary elections.
Bhutto served twice as Pakistan's prime minister between 1988 and 1996. She had returned to Pakistan from an eight-year exile on Oct. 18.
Her homecoming parade in Karachi was also targeted by a suicide attacker, killing more than 140 people. On that occasion she narrowly escaped injury.
quote:Ministerie bevestigt dood Bhutto
ISLAMABAD (ANP/AFP) - Het Pakistaanse ministerie van Binnenlandse Zaken in Islamabad heeft bevestigd dat Benazir Bhutto is overleden. Ook zegslieden van haar partij hebben haar dood gemeld. Ze is 54 jaar geworden.
Verscheidene woordvoerders hebben gemeld dat ze is overleden als gevolg van een of meer schotwonden in haar nek en gezicht. Ze werd naar verluidt beschoten toen ze een partijbijeenkomst in een park in Rawalpindi verliet.
Op 18 oktober ontplofte er een bom in de stad Karachi, waar Bhutto toen aan een triomftocht bezig was na haar terugkeer uit een ballingschap van jaren. Deze aanslag kostte bijna 140 mensen het leven. Bhutto bleef toen ongedeerd.
De populaire politica en tegenstander van de omstreden president Pervez Musharraf wilde meedoen aan de parlementsverkiezingen op 8 januari.
quote:Bhutto overleden
Uitgegeven: 27 december 2007 13:35
Laatst gewijzigd: 27 december 2007 14:39
RAWALPINDI - De Pakistaanse ex-premier en huidig oppositieleidster Benazir Bhutto is donderdag om het leven gekomen als gevolg van een zelfmoordaanslag. Dat heeft een zegsman van haar partij meegedeeld.
ANP
Ze bezweek aan haar verwondingen, zo berichtte Geo-TV. Bronnen bij het ministerie van Binnenlandse Zaken hebben haar dood bevestigd, aldus de nieuwszender CNN.
Eerder werd gemeld dat Bhutto ongedeerd was na de aanslag, later gaf haar echtgenoot aan dat de politica in kritieke toestand naar het ziekenhuis werd gebracht.
Bijeenkomst
Bij de aanslag overleden ook minstens 14 andere mensen, aldus CNN. Bhutto sprak tijdens een politieke bijeenkomst, waar duizenden mensen bij aanwezig waren.
De pleger van de aanslag zou eerst hebben geschoten, waarna hij zichzelf opblies, zo meldt de NOS.
Aanslag
Op 18 oktober werd al eerder een aanslag tegen Bhutto ondernomen. Toek ontplofte er een bom in de stad Karachi, waar Bhutto toen aan een triomftocht bezig was na haar terugkeer uit een ballingschap van jaren. Deze aanslag kostte bijna 140 mensen het leven. Bhutto zelf ongedeerd.
De populaire politica en tegenstander van de omstreden president Pervez Musharraf wil meedoen aan de parlementsverkiezingen op 8 januari.
Onlusten
In Rawalpindi waren donderdag meer onlusten. Vier leden van de partij van de Pakistaanse oppositieleider Nawaz Sharif zijn doodgeschoten tijdens een verkiezingsmanifestatie. Drie andere mensen raakten gewond.
Dat heeft de Pakistaanse politie laten weten. Het schietincident had plaats op de weg die de hoofdstad Islamabad verbindt met de luchthaven van de nabijgelegen stad Rawalpindi.
bron: http://www.nu.nl/news/1369412/24/%27Bhutto_overleden%27.html
quote:
Done, maar dit nieuws schrik ik toch echt van.quote:
Op CNN hadden ze het over shot in the neck. En 't was niet grappig bedoelt hoor.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:45 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dat zeiden ze op BBC world. Dat ze was geraakt door "projectiles" en later zei iemand schotwonden.
"Bullet wounds."
Jaja, zo'n Wilders zou daar een zwaar bestaan hebben zonder bescherming vanuit de overheid geregeld enzo.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:40 schreef Monidique het volgende:
Maar, uhm, ja... Ik vond het sowieso al erg vreemd dat ze terugging naar Pakistan om daar te touren. Naïef, zeg maar. Maar ja, zij komt uit dat land. Dan is het toch gebeurd en dan denk ik alleen maar: nu al?
Jij kwam met een paar wazige lappies engelse tekst aanzetten, zonder er ook maar een link bij te plaatsen.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:46 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja voor types als jij is nu.nl natuurlijk de enige bron
Staat van beleg. Pakistan heeft best een "aardig" leger.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef gronk het volgende:
Iemand een idee wat dit betekent voor die regio, buiten dat het een zootje wordt?
Weinig. Voor de regio, althans.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef gronk het volgende:
Iemand een idee wat dit betekent voor die regio, buiten dat het een zootje wordt?
Pakistan wordt nu nog instabieler, gelukkig hebben ze geen kernwapensquote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef gronk het volgende:
Iemand een idee wat dit betekent voor die regio, buiten dat het een zootje wordt?
quote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef sp3c het volgende:
misschien kunnen de flauwe grappen iets achterwege blijven?
Dat dus. Laten we er vooral een RIP voor de nabestaanden topic voor maken enzo. Kom op zeg.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:46 schreef Mwanatabu het volgende:
ik ga niet doen alsof er een heilige heengegaan is, maar desalniettemin erg schokkend.
Nee sorry, dacht ik even.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:47 schreef popolon het volgende:
[..]
Op CNN hadden ze het over shot in the neck. En 't was niet grappig bedoelt hoor.
Nou, waarschijnlijk dat de kans op religieuze onlusten dermate vergroot wordt, dat de regering het kleine beetje controle dat het nog had zal gaan verliezen, wellicht zelfs dat buitenstaanders zich gedwongen zien in te grijpen, mede daardoor de steun die e VS nog hebben in dat gebied helemaal zullen verliezen waardoor Afghanistan ook opgegeven moet gaan worden en de Taliban weer zal marcheren.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef gronk het volgende:
Iemand een idee wat dit betekent voor die regio, buiten dat het een zootje wordt?
AP en Reuters zijn nou niet bepaald de lulligste nieuwsbronnen. En linkjes bij een telex waar anderen niet in kunnen, zijn niet zo nuttig.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:48 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jij kwam met een paar wazige lappies engelse tekst aanzetten, zonder er ook maar een link bij te plaatsen.
Zo werkt dat natuurlijk niet en dat weet jij ook wel.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:51 schreef SCH het volgende:
[..]
En linkjes bij een telex waar anderen niet in kunnen, zijn niet zo nuttig.
quote:Op donderdag 27 december 2007 14:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Zo werkt dat natuurlijk niet en dat weet jij ook wel.
Neuh, verwacht ik niet. Het was immers "maar" een oppositieleider en het land functioneert nog, naar Pakistaanse maatstaven. Wat dat betreft, het zou zo Musharraf alleen maar versterken; "Zie je wel, ik had toch gelijk!" Maar het wordt afwachten wat de fans van Bhutto gaan doen, hoe groot de demonstraties worden.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:51 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nou, waarschijnlijk dat de kans op religieuze onlusten dermate vergroot wordt, dat de regering het kleine beetje controle dat het nog had zal gaan verliezen, wellicht zelfs dat buitenstaanders zich gedwongen zien in te grijpen, mede daardoor de steun die e VS nog hebben in dat gebied helemaal zullen verliezen waardoor Afghanistan ook opgegeven moet gaan worden en de Taliban weer zal marcheren.
Zoiets?
Als ik hier een laptekst post als bron en ik zeg vervolgens dat ik de link niet naar de officiële bron kan posten, dan is het gewoon een waardeloos stuk tekst.quote:
Ja. ballingschap. Nou ja, " gedwongen" ... Ze was een van de meest corrupte presidenten van Pakistan en daar kwam rotzooi mee.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Is het die vrouw die eerst jaren tot huisarrest was gedwongen of gevangen is geweest?
Je kunt je afvragen, wat er ook aan de macht komt in Pakistan, het zal allemaal corrupt zijn en niet deugen. Het is kiezen uit de minste van de kwaden. Ze was in ieder geval geen geloofsfanaat.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja. ballingschap. Nou ja, " gedwongen" ... Ze was een van de meest corrupte presidenten van Pakistan en daar kwam rotzooi mee.
Zo populair was ze nou ook weer niet, ze hield nogal van steekpenningen.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:57 schreef JohnDope het volgende:
Volgens Geenstijl was deze juffrouw ongekend populair..... Dus dat wordt een giga typhus zooi daar in Pakistan om het maar even op zijn GS` te formuleren...
Dit wordt een herhaling van 2002 maar dan op zijn Pakistaans.
Nou ja ik kan me iig niet voorstellen hoe dit voordelig voor Musharraf zou zijn. Er zullen wel vingers richting hem gaan wijzen maar hij heeft imo geen belang bij nog meer chaos en instabiliteit. Sterker, dit kan hem heel goed de kop gaan kosten denk ik.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:51 schreef marcb1974 het volgende:
Damn
Ben benieuwd wie hier achterzit
En dan was zij de kwaadste, van alle corrupte leiders.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:58 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Je kunt je afvragen, wat er ook aan de macht komt in Pakistan, het zal allemaal corrupt zijn en niet deugen. Het is kiezen uit de minste van de kwaden.
Neuh, maar dat zijn er weinig. Je hebt een grote, mondige groep moslimfanaten in Pakistan, maar het bestuur van het land maakt daar geen deel van uit.quote:Ze was in ieder geval geen geloofsfanaat.
Ze was enorm populair hoor.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:00 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Zo populair was ze nou ook weer niet, ze hield nogal van steekpenningen.
Daar houden ze er allemaal van.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:00 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
ze hield nogal van steekpenningen.
Ik heb eerlijk gezegd meer vertrouwen in een Musharraf en zijn vorm van timocratie, dan een democratie in de handen van die corrupte populistische Bhutto.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:58 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Je kunt je afvragen, wat er ook aan de macht komt in Pakistan, het zal allemaal corrupt zijn en niet deugen. Het is kiezen uit de minste van de kwaden. Ze was in ieder geval geen geloofsfanaat.
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?quote:
Ze was zeer populair. Maar een vrouw in een moslim land, dat kan niet hequote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
Oh?quote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
Het was wel grondig, ja.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:01 schreef ShaoliN het volgende:
Wat dat betreft zijn ze niet zo kinderachtig daar. Ongelooflijk.
Op wat voor manier? Iemand info over deze dame?quote:Op donderdag 27 december 2007 15:00 schreef Monidique het volgende:
[..]
En dan was zij de kwaadste, van alle corrupte leiders.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/2228796.stmquote:Op donderdag 27 december 2007 15:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Op wat voor manier? Iemand info over deze dame?
Je hebt er maar e e n nodig...quote:Op donderdag 27 december 2007 15:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Als je enorm populair bent, word je meestal niet vermoord toch ?
http://en.wikipedia.org/wiki/Benazir_Bhutto#Charges_of_corruptionquote:Op donderdag 27 december 2007 15:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Op wat voor manier? Iemand info over deze dame?
Behoorlijk inderdaad.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:06 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het was wel grondig, ja.. Eerst in d'r kop schieten en je dan opblazen.
CNN heeft het over of kogels of stukjes van de bom, naar uitspraken van de artsen.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:06 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het was wel grondig, ja.. Eerst in d'r kop schieten en je dan opblazen.
Gewoon doorzetten lijkt mij. Volgens mij is hij nu de enige kandidaat die nog enige kans maakt. Maar ik denk niet dat hij nog kans maakt een levensverzekering te sluiten.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:10 schreef katerwater het volgende:
Dat is erg slecht nieuws.
De vraag is nu: wat gaat Musharraf doen? De verkiezingen gewoon laten doorgaan, of simpelweg afschaffen?
Ja, nou, dat schieten en dan opblazen lijkt mij realistisch. Zo'n vent heeft een missie, natuurlijk, namelijk Bhutto dood maken. Wat werkt? Nou ja, je onopvallend gedragen, kleden en doen als een aanhanger, in de buurt komen, dan schieten en een gemakkelijk (want je staat waarschijnlijk in een menigte) te gebruiken bom.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:10 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
CNN heeft het over of kogels of stukjes van de bom, naar uitspraken van de artsen.
Dat was na die drie aanslagen op hem sowieso al lastig.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:11 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Gewoon doorzetten lijkt mij. Volgens mij is hij nu de enige kandidaat die nog enige kans maakt. Maar ik denk niet dat hij nog kans maakt een levensverzekering te sluiten.
Sharif was politiek al uitgeschakeld. Hij heeft dus geen tegenstand meer. En hij heeft de steun van de VS. Hij blijft volgens mij gewoon op zijn stoel zitten. Die wordt niet vermoord hoor.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:11 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Gewoon doorzetten lijkt mij. Volgens mij is hij nu de enige kandidaat die nog enige kans maakt. Maar ik denk niet dat hij nog kans maakt een levensverzekering te sluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |