het is wachten op het eerste fokgerelateerde ontslagquote:Op donderdag 27 december 2007 10:45 schreef cablegunmaster het volgende:
- Het topic waardoor werkgevers fok blokkeren
geweldiggoed bezig
quote:Op donderdag 27 december 2007 10:47 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
het is wachten op het eerste fokgerelateerde ontslag
quote:Op donderdag 27 december 2007 10:49 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
beste < insert uw naam hier >
Deze brief is samengesteld door fok om u te informeren over de prestaties die je afgelopen maand hebt gepresteerd:
u heeft:
3 fipo's
2 lapo's
2800 posts
en 14 L0LLER E!NZ!!!!!!
Daardoor mede krijgt u een ban op uw werk.
Prettige dag verder
Ik meld me ook altijd ziek met de melding dat het werk momenteel moeilijk te bereiken is en dat ik even wat te drinken ga inschenkenquote:Op donderdag 27 december 2007 10:53 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
ja dat snappen ze tenminste
quote:Op donderdag 27 december 2007 10:58 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Ik meld me ook altijd ziek met de melding dat het werk momenteel moeilijk te bereiken is en dat ik even wat te drinken ga inschenken
'Mogguh Henk'quote:Op donderdag 27 december 2007 11:24 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Sorry kan niet inbellen teveel verkeer ... probeer het later opnieuw ....
uw baas is momenteel te druk en schenkt koffie voor je in... heb alsjeblieft 5 min geduld
quote:Op donderdag 27 december 2007 11:39 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
'Mogguh Henk'
'Je bent nu ingelogd. Momentje, dan sturen we je terug naar de Frontpage.'
'Uh, Henk, waar heb je het over?'
'Database error! Pagina met dit ID niet gevonden!'
'Gaat alles wel goed Henk? Misschien kan je beter weer in bed gaan liggen..'
'Wilt u alleen deze of alle sessies uitloggen?'
Plaats reactie op: Henk, ook een bakkie koffie?quote:Op donderdag 27 december 2007 11:53 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
![]()
Uw werk rapport word niet getolereerd u krijgt een tijdelijke niet werken verbod van 48 uur
werkquote:Op donderdag 27 december 2007 11:46 schreef Dr.Droxz het volgende:
toch nog aardig wat mensen aan het werk zo te zien...
Nou uhm nee. Dat is wel grappig verhaalquote:Op donderdag 27 december 2007 07:32 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
en uiteindelijk nog gelukt of niet ?
op het werk danquote:
Eerst lezen dan blaten SUKKEL!, zo goed als iedereen is vrij vandaag dus is het ook privetijdquote:Op donderdag 27 december 2007 12:31 schreef phritzy het volgende:
Stelletje nietsnutten. Ga eens aan het werk!
Laat mij even een berekening maken:
Jullie zitten allemaal de hele dag te F5-en, zeg maar gerust 2,5 uur per dag, 12,5 uur per week. Dit is 1/3 van jullie werkweek en dat vermenigvuldigen we even door naar 1/3 van het werk wat je per maand moet verrichten.
Laten we een gemiddeld aantal fanatieke posters/lezers nemen van 20 per dag. Uitgaande van een gemiddeld maandsalaris van 2000-2500 euro bruto verputsen jullie p.p. dus, laten we zeggen, 750 euro per maand aan dit forum, keer 20 is dat 15.000 euro, dat is per jaar 180.000 euro in totaal. Jullie verkrachten de Nederlandse economie, benadelen werkgevers en misbruiken de eigendommen van bedrijven om dit voor elkaar te krijgen.
En dan heb ik het nieteens over de uitkering die de staat jullie moet geven als je baas hier een keer achter komt... In imam Khalil el Moumni's rijtje eindigen jullie in mijn optiek zelfs onder de homo's. Gefeliciteerd!
En voor de wijsneuzen onder jullie: Ik ben vandaag vrij en post dit in mijn privétijd.
Goedemiddag mevrouw,quote:Op donderdag 27 december 2007 12:33 schreef diertjuh het volgende:
[..]
Nou uhm nee. Dat is wel grappig verhaal. Mn moeder wou dus ff de chocola warm maken in de magnetron. Op de verpakking stond dat het zakje 3 minuten in de magnetron moest. Gewoon met zakje en al..stond ook aan afbeelding bij. Dus mn moeder doet dat en na ongeveer een halve minuut hoort ze ineens iets knappen. Was het zakje bijna in de magnetron verbrand... schijnbaar kon dat plastic niet tegen de hitte.
Terwijl het op de verpakking stond dat het kon
. Maar nu gaan we met oud en nieuw fonduen
.
Goedemiddag trouwens.. Ik kom ook maar even mn bed uitrollen. Waarschijnlijk kan ik vanavond niet slapen want mn ritme is beetje kapot. En moet morgen wel opstaan..dat wordt nog moeilijk :p
Hier ookquote:
sterf...quote:Op donderdag 27 december 2007 12:31 schreef phritzy het volgende:
lulverhaal...
wij verneuken mischien onze tijd met een beetje fun moet je kijken waar jij het aan verneuktquote:Op donderdag 27 december 2007 12:31 schreef phritzy het volgende:
spam
neuh mn moederquote:Op donderdag 27 december 2007 12:36 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Goedemiddag mevrouw,
mocht ook wel eens tijd worden jah![]()
aah je wou mij nadoen met die banket letter?
[..]
Hier ook
ga nu maar naar bakkerij bart
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |