quote:Op donderdag 27 december 2007 04:21 schreef Tha_wrecka het volgende:
geert heeft eindelijk eens een keer gelijk! power to the people!
Ja, de Koningin doet natuurlijk helemaal niks de hele dag en zo. In principe is de Koningin namelijk gewoon in dienst van het land en dus betaalt het land haar salaris. Net als dat van ministers en andere regeringsleden, kamerleden, CdKs, Statenleden etc etc etc.quote:Op donderdag 27 december 2007 07:56 schreef Kadesh het volgende:
Laat Beatrix eerst maar eens belasting betalen en zelf voor een inkomen zorgen ipv haar handje op te houden bij de Staat, dan heeft ze iets meer recht van spreken.
Het koningshuis is net zo allochtoon als de islamitische slager bij jou op de hoek.quote:Op donderdag 27 december 2007 00:20 schreef Ajjardo het volgende:
Joh dat gezeik over het koninkshuis ook altijd. En dit komt dan uit de mond van iemand die niks van buitenlandse culturen moet weten. Maar ondertussen wel het nederlandse koninkshuis onderuit trapt. Ik ben al lang blij dat we geen alochtoon op de troon hebben.
Hij zit helemaal niet in de regering.quote:Op donderdag 27 december 2007 08:03 schreef rednajt het volgende:
Wilders zelf moet uit de regering gepleurd worden...
Jij bent tegen democratie en vrijheid van meningsuiting behalve voor jezelf zo te zien.quote:Op donderdag 27 december 2007 08:03 schreef rednajt het volgende:
Wilders zelf moet uit de regering gepleurd worden...
wat een staatsmongool is die wilders zeg, hij denkt datt hij meer als beatrix voor de nederlandse samenleving heeft betekend de afgelopen tig jaar ofzo....hij moet gewoon zijn grote grafbek is een keer gaan houden......
Tja, hoeveel Nederlanders kennen de Nederlandse (op school vaderlandse -) geschiedenis echt?quote:Op donderdag 27 december 2007 04:08 schreef Fetai het volgende:
Wie de Nederlandse geschiedenis kent is tegen de monarchie. Als het aan mij ligt, dag Bea!
Heeft ze ook wel maar Wilders heeft eindelijk eens een goed punt om het koningshuis uit haar politieke functie te zetten.quote:Op donderdag 27 december 2007 08:37 schreef LangeTabbetje het volgende:
Hmmm, eigenlijk vind ik dat de Koninging gelijk heeft met de opmerkingen dat de verharding van het debat, en de grofheid, de verdraagzaamheid ondermijnt.
En dat is? Wilders geeft nu juist GEEN goede reden op om het koningshuis af te schaffen of uit haar politieke functie te zetten.quote:Op donderdag 27 december 2007 09:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Heeft ze ook wel maar Wilders heeft eindelijk eens een goed punt om het koningshuis uit haar politieke functie te zetten.
Bewijst deze actie van Wilders gewoon niet haar gelijk ? Hoorde namelijk dat Wilders wel een volstrekt kansloze motie gaat indienen, maar geen debat wil met Balkenende.quote:Op donderdag 27 december 2007 09:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Heeft ze ook wel maar Wilders heeft eindelijk eens een goed punt om het koningshuis uit haar politieke functie te zetten.
Het punt is de (politieke) macht van het koningshuis inkrimpen, de argumentatie daarvoor hoeft dan niet perse goed te zijn.quote:Op donderdag 27 december 2007 10:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat is het goede punt dat hij aanhaalt?
quote:Op donderdag 27 december 2007 10:08 schreef Mutant01 het volgende:
Wat is het goede punt dat hij aanhaalt?
quote:De minister -president is verantwoordelijk, maar hij heeft die uitspraken niet gedaan. Dus laten we het zuiver houden en het staatshoofd uit de regering zetten.
Ik kijk bij dergelijke "punten" altijd juist naar de argumentatie. Als de argumentatie zuigt, zie ik geen reden om de politieke macht van het koningshuis in te krimpen. Argumenteren is een vorm van overhalen, een vorm van bewijzen... en zoals ik het nu zie heeft Wilders gewoon ongelijk.quote:Op donderdag 27 december 2007 10:12 schreef Chewie het volgende:
[..]
Het punt is de (politieke) macht van het koningshuis inkrimpen, de argumentatie daarvoor hoeft dan niet perse goed te zijn.
Wat is het goede binnen die argumentatie? Overigens is dat de meest tegenstrijdige redenering die ik in tijden heb gezien.quote:
Als de Koningin buiten de regering zou vallen en dus niet de vage 'bescherming' heeft zoals nu dat de MP verantwoordelijk is voor haar woorden, dan kan ze zeggen wat ze wil zonder dat daar een politieke lading over heen hangt. Alles wat ze nu zegt heeft een politieke lading omdat ze deel is van de regering, maar ze hoeft er geen verantwoording voor af te leggen. Dat is een uiterst kromme situatie.quote:Op donderdag 27 december 2007 10:13 schreef Mutant01 het volgende:
Wat is het goede binnen die argumentatie? Overigens is dat de meest tegenstrijdige redenering die ik in tijden heb gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |