Amanda zuigt zich lam.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:39 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Brian is een hersenloos zoogdier
Ja, een echte oerman..quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:38 schreef FdW het volgende:
[..]
Brian komt uit een ander milieu en heeft een aantal minpunten, maar is wel de enige echte man in het gezelschap.
ik heb ook één hersenquote:Op zaterdag 22 december 2007 16:41 schreef Lobasca het volgende:
[..]
En hij heeft één hersen, zodat 'ie niet de keuken vol schijt..
Brian is een holbewoner die het liefst zijn wijf aan de haren zijn grot insleurt.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:38 schreef FdW het volgende:
[..]
Brian komt uit een ander milieu en heeft een aantal minpunten, maar is wel de enige echte man in het gezelschap.
Een echte man schopt geen vrouwen. Lieke heeft gezegd dat Brian dit bij de paarden heeft gedaan. Hij zou haar ook bij de trap hebben geslagen.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:38 schreef FdW het volgende:
[..]
Brian komt uit een ander milieu en heeft een aantal minpunten, maar is wel de enige echte man in het gezelschap.
Ik heb geen idee... wel weet ik dat ik in het begin heb gedacht dat zij zich aangetrokken voelt tot Brian. Ze had de pech dat Natasia en Amanda Lieke vanaf dag 1 haar afgebrand hebben en dus geen keus meer had. Lieke wou open het spel in stappen maar vergat dat ze 'besmet' was door haar affaire met Huub. Lieke had toen geen keus meer.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Ze had vanaf de eerste dag als een oogje op Brian. Ze moest het echter doen met Huub van de Febo.
Ja heel mannelijk hoe hij deuren sloopt doe ik ook iedere dag. Hij stompt en knijpt Amanda ook zo mannelijk echt gewoon top.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:38 schreef FdW het volgende:
[..]
Brian komt uit een ander milieu en heeft een aantal minpunten, maar is wel de enige echte man in het gezelschap.
Op het gezeik van Lieke en het lijmen van Selene tussen Brian en Amanda na was het idd een perfecte avond. Speltechnisch erg mooi gespeeld van Jaap en Huub. Huub zet voor.... Jaap kopt in.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:44 schreef jassy het volgende:
Ik heb eens teruggekeken, maar wat moet dat een heerlijke avond zijn geweest gisteren
ze kon zich de villa niet inneuken via Brianquote:Op zaterdag 22 december 2007 16:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Ze had vanaf de eerste dag als een oogje op Brian. Ze moest het echter doen met Huub van de Febo.
Maar er wordt toch ook gezegd dat Lieke dit gelogen heeft?quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:44 schreef schatje het volgende:
[..]
Een echte man schopt geen vrouwen. Lieke heeft gezegd dat Brian dit bij de paarden heeft gedaan. Hij zou haar ook bij de trap hebben geslagen.
Lierke zegt nu dat Brian weer top is.
Als je het zo stelt zouden Brian en Lieke dus een ideale combi zijn geweest. Grappig, zo heb ik het nog nooit bekeken.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:45 schreef akveor het volgende:
Ik val in herhaling maar Lieke is voor mij precies een zelfde type persoon als Brian... alleen heeft Lieke niet die fysieke agressie. Maar met haar psychisch agressie compenseerd ze dit.
Ook als je fysiek kijkt passen deze sportievelingen neter bij elkaar. Net zoals ik Huub en Amanda beter bij elkaar vind passen.
ze had toch ook een paar keer met Amanda en brian gezoent in het zwembadquote:Op zaterdag 22 december 2007 16:34 schreef schatje het volgende:
[..]
Ze had vanaf de eerste dag als een oogje op Brian. Ze moest het echter doen met Huub van de Febo.
Huubt zei een keer zoiets ja.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:48 schreef akveor het volgende:
[..]
Maar er wordt toch ook gezegd dat Lieke dit gelogen heeft?
Ik ben gestopt met kijken ..... dat collectief zwelgen in medelijden heb ik niets mee.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:46 schreef ricofromrio het volgende:
Zus van lieke is ook zuur
De geruchten gaan dat Lieke zich in het begin ook achter de schermen omhoog heeft geneukt, met Polo.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:48 schreef ricofromrio het volgende:
[..]
ze kon zich de villa niet inneuken via Brian
dan maar met Huub waar ze van walgt
Waarom nep doen, hij zegt het bezoek gedag, da's toch niet zo vreemd?quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:49 schreef Kinga het volgende:
Huub gaat nu nep doen...
Met al zijn gebreken en tekortkomingen is Brian een man vergeleken met het mietje Huub, en het lompe kind Jaap.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:46 schreef marky het volgende:
[..]
Ja heel mannelijk hoe hij deuren sloopt doe ik ook iedere dag. Hij stompt en knijpt Amanda ook zo mannelijk echt gewoon top.
Ja hoor, ze voelt zich keigoedquote:Op zaterdag 22 december 2007 16:53 schreef ricofromrio het volgende:
Lieke is weer opgeladen
Door al zijn gebreken en tekortkomingen, en bovenal door zijn passie voor vrouwenmishandeling zal dit kwalletje noot een echte man zijn of worden.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:54 schreef FdW het volgende:
[..]
Met al zijn gebreken en tekortkomingen is Brian een man vergeleken met het mietje Huub, en het lompe kind Jaap.
Stinkende zwervers worden niet toegelaten?quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:55 schreef beequeen het volgende:
Lieke vertrouwt Mike voor geen meter. Ze vindt het vreemd dat hij weleens naar de bioscoop gaat.
Wat is daar zo vreemd aan?
Gezellig, levert weer topstreams op, maar niet heus.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:55 schreef schatje het volgende:
Vanavond zal Ricardo ook wel komen. Dus kan ze tegen hem ook weer zeveren over Huub.
Dus de persoon in het kassahokje kan je ruiken door het kogelvrije glas heen?quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:56 schreef FdW het volgende:
[..]
Stinkende zwervers worden niet toegelaten?
Er zijn meer overeenkomsten tussen Brian en Lieke. Brian is in mijn ogen gedwongen samen (Natasiaverhaal) met Amanda. Je ziet Brian Amanda proberen om te vormen naar zijn ideale vrouw: Lieke. Maar er is geen weg terug.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Als je het zo stelt zouden Brian en Lieke dus een ideale combi zijn geweest. Grappig, zo heb ik het nog nooit bekeken.
Lijkt me juist een prima plaatsje voor Mike om zo nu en dan een uurtje lekker warm door te brengen. En met wat hij bij elkaar bedelt per dag is dat ook best te betalen.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:55 schreef beequeen het volgende:
Lieke vertrouwt Mike voor geen meter. Ze vindt het vreemd dat hij weleens naar de bioscoop gaat.
Wat is daar zo vreemd aan?
Meest waanzinnige psychische analyse die ik in jaren gelezen heb.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:58 schreef akveor het volgende:
[..]
Er zijn meer overeenkomsten tussen Brian en Lieke. Brian is in mijn ogen gedwongen samen (Natasiaverhaal) met Amanda. Je ziet Brian Amanda proberen om te vormen naar zijn ideale vrouw: Lieke. Maar er is geen weg terug.
Huub en Amanda zijn ook dezelfde type mensen zij laten zich leiden door hun gevoel. Zijn beide impulsief en handelen uit hun gevoel. Daarom blijven zij veel dichter bij zichzelf. Brian claimt dat ie een gevoelsmens is maar hij is juist superberekend net als Lieke.
Brian gaat dor het lint als zijn berekende plannetjes niet lopen zoals ie had gedacht.... Lieke heeft precies hetzelfde.
Brian reageerd zich fysiek af.... Lieke door geestelijk terreur uit te oefenen.
Mike komt voor het eerst echt los en begint meer te vertellenquote:Op zaterdag 22 december 2007 17:02 schreef ricofromrio het volgende:
wat praat lieke wijs tegen Mike
Dan kom ik weer bij de vraag:quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:55 schreef beequeen het volgende:
Lieke vertrouwt Mike voor geen meter. Ze vindt het vreemd dat hij weleens naar de bioscoop gaat.
Wat is daar zo vreemd aan?
ja, ik heb daar ook over zitten denken.quote:Op zaterdag 22 december 2007 16:19 schreef akveor het volgende:
[..]
We hebben de stemmng niet kunnen zien maar ik vind het een rare stemming dat Jaap 600CP's heeft moeten betalen en moeten beloven dat Amanda de de rijbwijs stemming heeft kunnen bedingen voor slechts 2 uurtjes bezoek buiten de villa.
Jaap heeft eigenlijk nog nooit iets gekregen en nu moest hij daar zoveel tegenover zetten. Onbegrijpelijk. Over gunnen gesproken. Door al die voorwaarden hebben Brian en Amanda Jaap die stemming niet echt gegeven. Gelukkig heeft Jaap dat gisteren niet over zijn kant laten gaan en terecht de stemming geblokt.
je kunt ook gratis de bioscoop binnen sneakenquote:Op zaterdag 22 december 2007 16:59 schreef Clank het volgende:
[..]
Lijkt me juist een prima plaatsje voor Mike om zo nu en dan een uurtje lekker warm door te brengen. En met wat hij bij elkaar bedelt per dag is dat ook best te betalen.
Im rest my case.quote:Op zaterdag 22 december 2007 17:07 schreef akveor het volgende:
[..]
Dan kom ik weer bij de vraag:
Waarom heeft Lieke gebeld om het rijbewijs te mogen regelen voor iemand die ze niet geloofd?
Ik denk dat Lieke zichzelf als nobel neer wou zetten en haar tv momentjes wou scoren (eigenlijk dus over Mikey's rug)... Daarnaast zou Amanda dus de stemming krijgen (door haar toedoen natuurlijk want Lieke had het opgelost door te bellen). En daarmee had ze weer een opening gecreerd naar BA.
Helaas hadden Huub en Jaap andere plannen. Daarmee zag ze haar plannetje in het water vallen en geeft simpel Huub daar de schuld van.
Iets niet geloven en anderzijds uit medemenselijkheid voor iemand iets willen doen is niet tegenstrijdig.quote:Op zaterdag 22 december 2007 17:11 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Wel stom dat Lieke hem nu ineens niet gelooft, terwijl ze wel een rijbewijs voor hem wilde regelen want ze is zo nobel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |