Tip: Microcuts en dan snoei en snoei hard. Liefst ook nog zelf mee jengelen (die tekst is toch niet te verstaan)quote:Op zaterdag 22 december 2007 23:58 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nee, was het maar een keyboard.. die kunnen zachthet is een harde, doordreunende piano
Ik heb wel eens een Muse-tegenoffensief gehouden jaquote:Op zondag 23 december 2007 00:19 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Tip: Microcuts en dan snoei en snoei hard. Liefst ook nog zelf mee jengelen (die tekst is toch niet te verstaan)
Help hier altijd om meneer Ingetje z'n nest uit te krijgen [afbeelding]
Whehequote:Op zondag 23 december 2007 00:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Bleegh...irritant lijkt me dat! Als ie niet reageert zou ik gewoon lekker de politie erop sturen.
We hebben hier in de straat wel een jongen van een jaar of 23 die samen met z'n karaoke-setje altijd net doet alsof ie Lukas en Geja, Fransie B., Jantje S. e.d. is.
En dan er ook nog bij schreeuwen alsof ie publiek heeft. ("ja, mensen, gooooooi die handjes maar in de lucht!!!" [afbeelding] ).
Maar da's eerder lachwekkend dan irritant. [afbeelding]
Microcuts [afbeelding]
Microcuts Live @ Wembley [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Heeft buurman die aan? Of is dat je tegenoffensief?quote:Op zondag 23 december 2007 00:36 schreef MissBliss het volgende:
Oh nu toevallig Citizen ErasedVan Hullabaloo
Nee, er zijn meer mensen die het horen, maar die zijn ook niet stoer genoeg om de politie te bellen jammer genoegquote:Op zondag 23 december 2007 00:39 schreef Ingetje79 het volgende:
Zul je idd altijd zien....de politie kennende duurt het wel een uurtje voordat ze er zijn, anders wordt de koffie koud [afbeelding]
Zijn er nog andere buren dan? Of zijn dat doofstomme bejaarden ofzo?
Volgende keer Wembley moet je zekers gaan, wat een superervaring! [afbeelding]
Ik weet nog wel een leuk, goedkoop homo-hotel vlakbij het stadion [afbeelding] [afbeelding]
Volgende keer ga ik ookquote:Op zondag 23 december 2007 00:58 schreef Ingetje79 het volgende:
Kotsen = [afbeelding] [afbeelding]
Ook niet echt aardig van je om te kotsen van het concert [afbeelding]
Brabanthallen was zeker wel gaaf, maar ik was met vriendjes die allerlei lichamelijke klachten hadden en daarom helaas op de tribune moesten zitten [afbeelding]
Wembleyprijzen vielen best nog mee, hotel was supergoedkoop en je zat er als vrouw zijnde erg veilig [afbeelding]
En de vliegreis was ook niet duur.
Ik wil weer [afbeelding]
quote:Op zondag 23 december 2007 01:08 schreef MissBliss het volgende:
Ziggy wordt nu gehandvoert door mn vriend
Dr pilletjes krijgt ze in leverworst normaal, maar dat vind ze niet lekker meer, dus nu in smeerkaas, maar dat moet met de hand, anders smeert ze de hele boel onder met dat kapje![]()
Ik ben er stiekem nogquote:Op zondag 23 december 2007 01:14 schreef Ingetje79 het volgende:
[afbeelding]
Oh gadver! Flink balen ook. Je leeft er tijden naar toe en dan is het zover....en dan zit je ziek te wezen ipv uit je dak te gaan.
Ik ben in Den Bosch op een gegeven moment van de tribune afgestapt en naar voren gelopen. Zag ik een prachtige vrij lege plek voor aan. Vroeg me nog af waarom er op zo'n plekkie niemand stond. Dus ik sjouw daarheen, kijk weer achterom, zit ik opgesloten! Was dus de doorgang naar de EHBO-post die net open stond, omdat er weer iemand werd afgevoerd [afbeelding]
Nou ja...wel mooi first class Muse kunnen kijken en lekker veel dansruimte! [afbeelding]
Was het na je kotsfestijn over? Of bleef je daarna ziek?
Mijn Muse-vriendje heeft de hele terugweg in de auto gekotst. Rij je met 140 op de snelweg, gilt ie weer Stoooop!!!! Bwah.
Volgende keer niet ziek zijn he? Anders ga ik wel naast je staan met een emmertje [afbeelding]
quote:Op zondag 23 december 2007 00:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Bleegh...irritant lijkt me dat! Als ie niet reageert zou ik gewoon lekker de politie erop sturen.
We hebben hier in de straat wel een jongen van een jaar of 23 die samen met z'n karaoke-setje altijd net doet alsof ie Lukas en Geja, Fransie B., Jantje S. e.d. is.
En dan er ook nog bij schreeuwen alsof ie publiek heeft. ("ja, mensen, gooooooi die handjes maar in de lucht!!!").
Maar da's eerder lachwekkend dan irritant.![]()
Microcuts![]()
Microcuts Live @ Wembley![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |