Legendarisch iddquote:Op zaterdag 22 december 2007 23:49 schreef Nesle het volgende:
Awh, net weer Back to the future gekeken. Ik was daar 'vroeger' echt zo'n fan van
En nu vind ik het nog steeds geweldig
Mijn oude studentenhuis in Enschede. Alle gerechten op die lijst zijn gemaakt door oud-huisgenotenquote:Op zaterdag 22 december 2007 21:25 schreef wyccie het volgende:
Waar is daar?
Succesquote:Op zaterdag 22 december 2007 23:58 schreef Nesle het volgende:
Ik doe nu part II er maar in. Met de vliegende skateboards enzo
quote:Op zaterdag 22 december 2007 23:58 schreef Nesle het volgende:
Ik doe nu part II er maar in. Met de vliegende skateboards enzo
quote:Op zaterdag 22 december 2007 23:49 schreef Nesle het volgende:
Awh, net weer Back to the future gekeken. Ik was daar 'vroeger' echt zo'n fan van
En nu vind ik het nog steeds geweldig
quote:Op zondag 23 december 2007 01:04 schreef Soempie het volgende:
[ afbeelding ]
met petje, hoge hoed, sombrero en bouwhelm
XS4All ben ik écht enorm tevreden over. Vroegah, als men vroeg welke provider men moest hebben twijfelde ik altijd tussen een paar. Maar tegenwoordig roep ik alleen nog maar XS4All.quote:Op zondag 23 december 2007 13:32 schreef iamredleader het volgende:en de Wlan kaart werkt, eindelijk functionerend draadloos Internet in huis, de kabel is opgerold en weggeborgen.
Met dank aan de snelle service van Xs4all, die gewoon meer doen dan ze alleen zouden moeten. Hulde en complimenten ik ben n00b genoeg dat ik niet weet wat te doen met dit soort problemen
Zo, nu kan ik lekker gaan studeren
quote:Op zondag 23 december 2007 14:33 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
XS4All ben ik écht enorm tevreden over. Vroegah, als men vroeg welke provider men moest hebben twijfelde ik altijd tussen een paar. Maar tegenwoordig roep ik alleen nog maar XS4All.
Heeft de snelle hulp bij jou trouwens niet een béétje te maken met een behulpzaam ingangetje?
Ik had ook allerlei ingangetjes via mijn vorige werk. Verrekte handig als een klant zijn email niet werkte en het vermoeden er was dat het probleem bij de provider lagquote:Op zondag 23 december 2007 14:55 schreef iamredleader het volgende:
[..]
ditmaal niet, heb gebeld en de servicedesk heeft ff snel aangegeven welke instellingen ik moest wijzigen. Maar die geheime toegang is inderdaad
![]()
![]()
Jaquote:Op zondag 23 december 2007 15:09 schreef iamredleader het volgende:
Je hebt je sig weer aangepast? Ditmaal freedom toegevoegd?
vrienden van jequote:Op zondag 23 december 2007 15:37 schreef Etcetera het volgende:
gave surprise is het geworden soemp![]()
![]()
Altijd gezellig, feestje in de stamkroeg
quote:Op zondag 23 december 2007 15:47 schreef Etcetera het volgende:
en die zoon vond ik altijd al een beetje apart.... blowen enzo. heeft altijd een mes op zak
ja je hebt gelijk hoorquote:Op zondag 23 december 2007 15:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat je blowed maakt je niet apart hoor. Maar dat je altijd met een mes opzak loopt is behoorlijk vaag ja.
quote:Op zondag 23 december 2007 16:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ja je hebt gelijk hoorhad het misschien anders moeten neerzetten. niet iedere blower is apart, maar hij is gewoon raar
Hmmmmmmmquote:Op zondag 23 december 2007 16:32 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
kipfilet aan het grillen....
Ik hoop dat echt nooit meer mee te maken. Zowel als toeschouwer niet als doel van de striptease.quote:Op zondag 23 december 2007 16:54 schreef Etcetera het volgende:
oh ja, in alle hectiek van dat incident was ik bijna nog wat vergeten
een van de barkeepers was jarig, en hield zijn feest in de kroeg. hadden ze een stripper voor 'm geregeld![]()
weer een ervaring erbij
ik hoef het ook niet hoor, maar voor een keertje als toeschouwer is het best geinig om te zienquote:Op zondag 23 december 2007 16:55 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik hoop dat echt nooit meer mee te maken. Zowel als toeschouwer niet als doel van de striptease.
Wat een arme troef is dat zeg
Ja, dat vond ik dus niet geinig. Maar misschien was het gewoon een hele slechte stripdanseres. Maar iedereen staat er omheen te gapenquote:Op zondag 23 december 2007 16:56 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik hoef het ook niet hoor, maar voor een keertje als toeschouwer is het best geinig om te zien
Verkapte ik-hoop-dat-de-volgende-TT-weer-over-mij-gaat-post.quote:Op zondag 23 december 2007 18:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Als ik me nu stil hou dan gaat de volgende TT vast niet over mij
Verdomme, ze hebben me door!quote:Op zondag 23 december 2007 18:06 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Verkapte ik-hoop-dat-de-volgende-TT-weer-over-mij-gaat-post.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |