Yup, dat merkte ik ook toen ik overstapte van G4 naar MBP. Als ik hem een poosje niet gebruik, zet ik mijn MPB in deep-sleep via deze widgetquote:Op maandag 24 december 2007 11:08 schreef Anthraxx het volgende:
Hm, elke keer als mijn mac uit de slaapstand komt met hij een stukje opladen (een minuut of 15). Het ding gaat er opgeladen in. Verbruikt de sleepstand ineens zoveel dat je het werkelijk merkt op je batterij?
Sorryquote:Op maandag 24 december 2007 11:14 schreef Anthraxx het volgende:
Je doet alsof dit mijn eerste mac is.
Dankjequote:Op maandag 24 december 2007 11:15 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Yup, dat merkte ik ook toen ik overstapte van G4 naar MBP. Als ik hem een poosje niet gebruik, zet ik mijn MPB in deep-sleep via deze widget
Dat ding wordt inderdaad echt schrikbarend warm...quote:Op maandag 24 december 2007 11:17 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Dankje. Misschien dat maar gebruiken om de nachten dor te komen steeds. Ik vind het ook niet echt een optie om de lader continu onder spanning te laten (het ding wordt echt gloeiend warm). Zoveel extra opstarttijd zal het wel niet wezen.
Inderdaad ja. En heb ook regelmatig dat er een flinke vonk springt als ik hem in een bepaald stopcontact steek in de woonkamer. Dat had ik laatst bij een maat ook. Vooral bij de linker-pool-dinges. Is ook helemaal beschadigd. Toch vreemd.quote:Op maandag 24 december 2007 11:23 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Dat ding wordt inderdaad echt schrikbarend warm...
quote:If you see a spark
Sometimes when you plug the power adapter into the wall, you may see a spark. This is usually normal and can occur when you plug any electrical appliance into a live outlet. If you are concerned about the spark you see when you plug your adapter into the wall, or if the spark comes from somewhere other than the blades of the plug, you can take your adapter (you don't need to take the computer) to an Apple Authorized Service Provider or Apple Retail Store for evaluation.
Nee hoor, maar je hoort zulke verschrikkelijke verhalen vanuit het Nederlandsequote:Op maandag 24 december 2007 11:43 schreef DaFrenk het volgende:
Hoezo? Ligt de elektriciteit er dan regelmatig uit bij jullie?![]()
Ik denk dat de eerste reacties het goed gezien hebben: dat zal waarschijnlijk eerder gebruikt worden om alleen toegestane applicaties op de iPhone te draaien dan om OS X van een WGA-variant te voorzien.quote:Op maandag 24 december 2007 12:14 schreef Maidenfan het volgende:
Gvd, Apple begint last te krijgen van grootheidswaanzin: http://tweakers.net/nieuws/50995
WGA - Apple-style
Ben benieuwd hoe hun pc - mac reclames gaan evolueren [ afbeelding ]
Vreemd, al is die van mij nu ook niet warm..quote:Op maandag 24 december 2007 12:53 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn oplader(s) worden helemaal niet warm. Zitten voor zowel mijn macbook als de MBP van E.T. 24/7 in het stopcontact. Wel in zo'n piekspanning surgeprotector.
Go Applequote:Op maandag 24 december 2007 10:12 schreef Ravage het volgende:
Zaterdag een MacBook besteld!![]()
Verwachte verzenddatum: 28 december
Verwachte levering: 31 december - 2 januari
Altijd leuk om te zien.quote:Op maandag 24 december 2007 14:40 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo...iemand interesse in Sony Bravia Full HD uitpakparty-foto's?
Damn, wat een geil apparaat.
En gratis.quote:Op maandag 24 december 2007 18:42 schreef DJJoris het volgende:
Volgens mij kan je hem ook bij Apple bestellen, voor $8,95 aan verzendkosten.
Maar naar de winkel gaan is hoogstwaarschijnlijk sneller.
Thanx Q.quote:
En andere optie is http://www.paragon-software.com/home/ntfs-mac/quote:Op maandag 24 december 2007 10:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je zou met Crossover of Wine kunnen gaan stunten, maar als je VMWare Fusion of Parallels Desktop installeert en daarin Windows installeert, werkt het sowieso. Ervan uitgaande dat je een Intel Mac hebt natuurlijk.
Waar vind je die eigenlijk? Heb al gekeken maar - huh?!quote:Op maandag 24 december 2007 21:20 schreef Maravilla het volgende:
Nee.Ik ben erin getrapt. In zo'n marketingtruc van Apple. Ik heb na het luisteren van de single van de week het hele album gekocht.
Gefeliciteerdquote:Op maandag 24 december 2007 18:35 schreef elcastel het volgende:
Zo opeens staat hier ook een iMac. In het kader wachten is kut, heb ik hem gelijk meegenomen, levertijd : een kwartiertje. Ik heb de 2,4Ghz 24" met 4Gb intern erin genomen. Nu nog even wachten op de externe HD.
Eerste minpunt : Leopard zou erop staan, niet dus. En het ergste : ik heb hem ook niet in de doos gevonden, alleen de 10.4 schijfjes ... Dus donderdag maar weer terug.
Nee. Forum schaalt. Gigantisch verschil.quote:Op maandag 24 december 2007 21:46 schreef Maidenfan het volgende:
Sorry voor layout maar forum resized toch automatisch neem ik aan?
Wat denk je, dat ik zo'n piske ben die die woordjes niet aankan ofzoquote:Op maandag 24 december 2007 23:03 schreef Anthraxx het volgende:
Niet te technisch worden he Nietzie?
Eigenlijk wel ja.quote:Op maandag 24 december 2007 23:05 schreef Maidenfan het volgende:
[..]
Wat denk je, dat ik zo'n piske ben die die woordjes niet aankan ofzo [ afbeelding ]
In het hoofdscherm van de iTunes music store staat in het midden een blokje met daarop een plaatje van een negroïde persoon met eronder "single van de week." En een geel schuin uitgesneden stukje met gratis.quote:Op maandag 24 december 2007 21:46 schreef Maidenfan het volgende:
[..]
Waar vind je die eigenlijk? Heb al gekeken maar - huh?!
Thanx man. Ik weet nu alleen effe niet of ik van alles zal gaan installeren, of dat ik effe wacht tot na de upgrade. Ik denk maar gewoon het laatste.quote:Op maandag 24 december 2007 22:56 schreef Swetsenegger het volgende:
Gefeliciteerd
Gewoon van alles installeren, daarna rustig updaten en daarna weer doorgaanquote:Op dinsdag 25 december 2007 00:32 schreef elcastel het volgende:
[..]
Thanx man. Ik weet nu alleen effe niet of ik van alles zal gaan installeren, of dat ik effe wacht tot na de upgrade. Ik denk maar gewoon het laatste.
Voor de rest gaat alles zo ontzettend vies makkelijk tot nu toe .. netwerk, internet, spullen overkotsen, allemaal Appletje eitje.
Waarom zou je tot na een update wachten met installeren? Gewoon installerenquote:Op dinsdag 25 december 2007 00:32 schreef elcastel het volgende:
[..]
Thanx man. Ik weet nu alleen effe niet of ik van alles zal gaan installeren, of dat ik effe wacht tot na de upgrade. Ik denk maar gewoon het laatste.
Voor de rest gaat alles zo ontzettend vies makkelijk tot nu toe .. netwerk, internet, spullen overkotsen, allemaal Appletje eitje.
Tiger - Leopard gaat het altijd 100% lekker. Eigenlijk.quote:Op dinsdag 25 december 2007 07:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarom zou je tot na een update wachten met installeren? Gewoon installeren. Upgraden is geen strijd he bij OSX.
Jij zo van je vrije dagen, wat doe ik? Nu hou je tijd over voor echte dingen. Huuuu!quote:Op dinsdag 25 december 2007 00:32 schreef elcastel het volgende:
[..]
Voor de rest gaat alles zo ontzettend vies makkelijk tot nu toe .. netwerk, internet, spullen overkotsen, allemaal Appletje eitje.
Doet Cyberduck het bij jou wel ok onder Leopard? Bij mij crasht ' ie om de haverklap, vooral als ik via SFTP dingen op mijn iPhone wil zetten.quote:Op maandag 24 december 2007 21:46 schreef Maidenfan het volgende:
[..]
Waar vind je die eigenlijk? Heb al gekeken maar - huh?!
Vandaag trouwens MB nieuwe look gegeven - met dank aan Twylight voor dock en iemand op Tweakers voor wall
[ afbeelding ]
Sorry voor layout maar forum resized toch automatisch neem ik aan?
Transmit werkt vooralsnog feiloos...quote:Op dinsdag 25 december 2007 11:12 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Doet Cyberduck het bij jou wel ok onder Leopard? Bij mij crasht ' ie om de haverklap, vooral als ik via SFTP dingen op mijn iPhone wil zetten. [ afbeelding ]
Ik kom natuurlijk van de Windows kant hè, dan gaat niks makkelijk en gesmeerd ...quote:Op dinsdag 25 december 2007 10:43 schreef Q. het volgende:
Tiger - Leopard gaat het altijd 100% lekker. Eigenlijk.
Hoe vind je OSX zelf t.o.v. Windows?quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:52 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik kom natuurlijk van de Windows kant hè, dan gaat niks makkelijk en gesmeerd ...
Eerste indrugs van de iMac : wat is dat beeld vies helder, ik had toch echt best een TFT die lekker helder was, als ik nu na een uurtje iMac naar die PC kijk, dan lijkt het wel of er 20 jaar rookaanslag op zit.
Verder ben ik nu vooral bezig met iTunes op orde brengen, nog nooit mee gewerkt, dus alles moet even een labeltje hebben enzo, eigenlijk best leuk werk als je tijd teveel hebt.
1 Woord : gemak, alles doet het al.
Veel te makkelijk. Gebruiksvriendelijk, logisch.quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:56 schreef Anthraxx het volgende:
Hoe vind je OSX zelf t.o.v. Windows?
Zo ging het met Jarno ook toch...quote:Op dinsdag 25 december 2007 14:17 schreef Anthraxx het volgende:
Dus we kunnen je bij de eerst volgende Mac vs Windows bash verwachten?
Maar onder de motorkap kan je er zoveel mee.quote:Op dinsdag 25 december 2007 14:38 schreef KaheemSaid het volgende:
Het nadeel van Mac OSX vind ik altijd dat je het idee hebt dat het lang niet zoveel kan als Windows, omdat het zo simpel is
Je verwacht dat het een heel simpel systeempje is met een paar functies\
Dat bedoel ik inderdaad. Maar het blijft kinderlijk eenvoudig en ongecompliceerd aanvoelen!quote:Op dinsdag 25 december 2007 14:39 schreef Maravilla het volgende:
[..]
Maar onder de motorkap kan je er zoveel mee.
Of bedoelde je dat niet?
Cyberduck werkt hier wel gewoon goed, al kan ik niet wachten totdat Flow uit komt, meer Eye Candyquote:Op dinsdag 25 december 2007 11:12 schreef Svyatagor het volgende:
Doet Cyberduck het bij jou wel ok onder Leopard? Bij mij crasht ' ie om de haverklap, vooral als ik via SFTP dingen op mijn iPhone wil zetten. [ afbeelding ]
Ja , waar is Jarno eigenlijk ?quote:Op dinsdag 25 december 2007 14:27 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Zo ging het met Jarno ook toch...
Omdat de ingebouwde grafische FTP client van OS X geen bestanden kan schrijven.quote:Op dinsdag 25 december 2007 16:28 schreef Maidenfan het volgende:
Ik snap eigenlijk niet waarom er zo'n aanbod aan FTP-programma's is.
Ik bedoel gewoon appeltje + k vanuit Finder en dan connecten met een FTP-serverquote:Op dinsdag 25 december 2007 16:36 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Zit er een grafische FTP client in OSX dan?
Verschilt het geluid ook bij het op en neer bewegen van je MacBook en klinkt het een beetje aanschrappend? Want dat heb ik. Al staat de fan niet vaak aan.quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:05 schreef Q. het volgende:
De fans van mn macbook maken een vreemd geluid. Erg gezond klinkt het niet.
Dat is het subnotebook gerucht waar ik al anderhalf jaar op wacht.quote:Op woensdag 26 december 2007 09:30 schreef Remzz het volgende:
Wat is er waar van een nieuwe 13" laptop rond 15 januari? En word dat de vervanger van de MacBook?
Ah okee dus tochquote:Op woensdag 26 december 2007 09:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat is het subnotebook gerucht waar ik al anderhalf jaar op wacht.
Maar er zijn dus twijfels of het een MB of MBP wordt. De maat varieert ook van 12" en 13"quote:Op woensdag 26 december 2007 09:34 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ah okee dus toch
Mijn iBook heeft nu zijn beste tijd wel gehad en het lijkt mij eigenlijk ook dat er binnenkort een vervanger voor de MacBook moet komen... Dus dan wacht ik nog maar even
Als je zo'n product in huis haalt vraag je er ook om! Voor home-users is Windows als serverplatform een slecht idee, als het ook met Linux kan op 60x lichtere hardware.quote:Op woensdag 26 december 2007 14:54 schreef Maidenfan het volgende:
*zucht*
http://www.webwereld.nl/ref/rss/49192
Goh, elk bedrijf kan wel een gebruiksvriendelijk gedoe maken om bestanden in 't thuisnetwerk te delen, dat moet MS zeker kunnen... Alleen leveren ze weer eens een ondermaats produkt af... Moet eens gaan stoppen gewoon.quote:Op woensdag 26 december 2007 15:37 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Als je zo'n product in huis haalt vraag je er ook om! Voor home-users is Windows als serverplatform een slecht idee, als het ook met Linux kan op 60x lichtere hardware.
Ik heb wel een iets minder legale versie. Maar m'n MB heeft er knap veel moeite meequote:Op woensdag 26 december 2007 15:06 schreef Maravilla het volgende:
Iemand hier toevallig nog Simcity 4 voor de mac liggen, en die er niets meer mee doet?
Copy! Confirm.quote:Op woensdag 26 december 2007 18:42 schreef Anthraxx het volgende:
Oh, daar heb ik wel interesse in. Ik heb wel interesse in een kopie. De legale versie heb ik al, maar dan voor Windows.
Het zijn maar voorspellingen, maar altijd handig: http://buyersguide.macrumors.com/quote:Op woensdag 26 december 2007 09:34 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ah okee dus toch
Mijn iBook heeft nu zijn beste tijd wel gehad en het lijkt mij eigenlijk ook dat er binnenkort een vervanger voor de MacBook moet komen... Dus dan wacht ik nog maar even
Dat riep ik eerst ook, maar ik heb zelfs onlangs een tweede gekocht, omdat ik de eerste uit elkaar had gehaald in een poging 'm schoon te maken.quote:Op donderdag 20 december 2007 16:34 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik snap dat ze niet kunnen wennen aan die MightyMouse, wat mij betreft mag dat meteen door het raam geflikkerd worden, maar niet wennen aan OS X...snap ik niet..
Ik kom van SmartFTP, en ik vind Cyberduck echt shit. Ik heb het nog steeds niet voor elkaar gekregen gewoon een URL te kopieren. Ik krijg altijd zo'n gare FTP link. En dat is best irritant als je een lijstje van 20 foto's ergens wil posten.quote:Op dinsdag 25 december 2007 15:03 schreef Battlefan het volgende:
[..]
Cyberduck werkt hier wel gewoon goed, al kan ik niet wachten totdat Flow uit komt, meer Eye Candy
Bij SmartFTP kon je dat invoeren als je de betreffende site in je favorieten had gezet. Kon je aangeven wat je root was en weetikwat, zodat je daarna perfect de URL kon kopieren. De meest gebruikte en ideale feature wmb.quote:Op woensdag 26 december 2007 19:41 schreef Anthraxx het volgende:
Cyberduck is echt heerlijk. Vooral voor basis FTP functionaliteit. Je moet alleen wennen aan het drag & drop, maar voor FTP, SFTP en SSH dingen is het prima.
Een URL kopieren weet ik niet. maar ik vind het logisch dat een FTP client ineens geen HTTP URL geeft. Hoe moet het ding weten of je in een HTTP directory zit of in een bestandsdirectory.
Wacom Tablet all the wayquote:Op woensdag 26 december 2007 19:35 schreef Toeps het volgende:
[..]
Dat riep ik eerst ook, maar ik heb zelfs onlangs een tweede gekocht, omdat ik de eerste uit elkaar had gehaald in een poging 'm schoon te maken.70 Euro
maar ik vind 'm nou echt super, wil geen andere muis meer.
Ja, die heb ik oooook.quote:Op woensdag 26 december 2007 19:43 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wacom Tablet all the way![]()
mijn MM is stoffig...
Heb de indruk dat de touch van mijn trackpad het afgelopen jaar veranderd is, ruwer ofzo, alsof er een laagje afgesleten is... Niemand hier nog last van?quote:Op woensdag 26 december 2007 19:44 schreef Q. het volgende:
Ik haat de MM, heb hier wel zo'n ding liggen maar ik krijg al RSI als ik er naar kijk.. Gelukkig zit er op mn MacBook een uberfijne trackpad.
ja, das helemaal handigquote:Op woensdag 26 december 2007 19:46 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ja, die heb ik oooook.En ik ben links, wacom links, en muis rechts, dus dat is echt superhandig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |