Dat is nou een perfect buikje.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:31 schreef thaleia het volgende:
Op groot scherm blubberde het meer. En ik heb denk ik ook wel een tamelijk eenzijdige vriendenkring van sporters, dat beinvloedt ongetwijfeld m'n wereldbeeld. Wel tof om weer eens terug te zien trouwens. Die muziek ook
Ik vind zo'n buikje leuker:
[ afbeelding ] even los van de persoon eromheen en het metaal in de navel![]()
Die van jou is ook mooi hoor.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:50 schreef Lips het volgende:
Ik hou niet van metaal in navels.
Buik van Britney op deze foto is wel mooi.
Nou dat is mijn ervaring niet, degenen die je op mijn werk hoort kreunen en steunen elke keer als er gebak wordt getrakteerd, die praten over dieten en roepen dat ze echt meer moeten gaan sporten, zijn nooit degenen met het "perfecte" figuur.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:57 schreef KD-fotografie het volgende:
Overigens merk ik in mijn omgeving wel dat juist de meiden met de voor de maatschappij vastgestelde "perfecte" figuur ook altijd bezig zij met hun lichaam, en dan niet op een gezonde manier.
Dan zijn onze ervaringen verschillend....quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:00 schreef thaleia het volgende:
[..]
Nou dat is mijn ervaring niet, degenen die je op mijn werk hoort kreunen en steunen elke keer als er gebak wordt getrakteerd, die praten over dieten en roepen dat ze echt meer moeten gaan sporten, zijn nooit degenen met het "perfecte" figuur.
Of ze zijn realistisch en willen hun kinderen niet meegeven dat uiterlijk het belangrijkste is, zoals jij schijnbaar wel vindt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:35 schreef thaleia het volgende:
Die hebben het opgegeven
Nee, ik zou mijn eventuele kinderen graag meegeven dat relaxed zijn en melige grapjes maken over je bepaald-niet-perfecte lichaam mij aangenamer lijkt dan uberserieus in de verdediging schieten en je storten op de site van Sunny Bergman.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:45 schreef KD-fotografie het volgende:
Of ze zijn realistisch en willen hun kinderen niet meegeven dat uiterlijk het belangrijkste is, zoals jij schijnbaar wel vindt.
haha, vind jij dit uberserieus ? Nee sorry en verdedigend was het ook niet bedoeld, gewoon een simpele uitleg over hoe ik er tegenover sta, that's all!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:59 schreef thaleia het volgende:
[..]
Nee, ik zou mijn eventuele kinderen graag meegeven dat relaxed zijn en melige grapjes maken over je bepaald-niet-perfecte lichaam mij aangenamer lijkt dan uberserieus in de verdediging schieten en je storten op de site van Sunny Bergman.
aah.. congrats!!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:36 schreef KD-fotografie het volgende:
Toen ik mijn man leerde kennen had ik geen buik, was eigenlijk maar een mager ding, na 1 kind had ik een wat voller lichaam (nog niet dik maar ook niet mager meer) en ik kan je vertellen, ons sexleven is er op vooruit gegaan.
Nu heb ik helemaal een dikke buik maar ja, daar groeit zijn 2de kindje in.
Dat vind ik hier een hele rare vraag...quote:Op woensdag 30 januari 2008 16:16 schreef nagel72 het volgende:
ziet er niet verkeerd uit ..... ziet de rest er ook zo uit .?
Heeft maar 1 navel zo te zien.quote:Op woensdag 30 januari 2008 16:22 schreef Lips het volgende:
[..]
Dat vind ik hier een hele rare vraag...
Wil je nou weten of ze meer onderbroeken aanheeft met hartjes of wil je weten of ze meer navels heeft?
Weird of niet weird, who cares. Ik blijf Britney echt een lekker wijf vinden. Inclusief dat buikjequote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:31 schreef thaleia het volgende:
Op groot scherm blubberde het meer. En ik heb denk ik ook wel een tamelijk eenzijdige vriendenkring van sporters, dat beinvloedt ongetwijfeld m'n wereldbeeld. Wel tof om weer eens terug te zien trouwens. Die muziek ook
Ik vind zo'n buikje leuker:
[ afbeelding ] even los van de persoon eromheen en het metaal in de navel![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |