Dan moet je theeblaadjes wel heeeeel goed van de peertjes afspoelen, anders ist bitter.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:21 schreef Greys het volgende:
Het geeft toch de smaak van steranijs af aan het vocht waarin het stooft?
Ja, en de smaak van theequote:Op dinsdag 18 december 2007 18:21 schreef Greys het volgende:
Het geeft toch de smaak van steranijs af aan het vocht waarin het stooft?
En nu gewoon over andere dingen praten he..quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:21 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik begin meestal met een diepe zucht en dan zegt ie direct al "had je zeker al een keert verteld of niet?"
Maar eh...gezellige avond daar in huize Morretje
De lul! Zeg er wat van!quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:22 schreef Morretje het volgende:
[..]
En nu gewoon over andere dingen praten he..Ik ben nog steeds pissig, verdikke..
Jup. En zelfs al schrijf je het heel groot op een briefje. bv "JUS VAN KNORR. GLAZEN POTJE,RODE DEKSEL,NAAST DE SOEP,KOST 1.70."quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:24 schreef Morretje het volgende:
Maar de algemene conclusie is dus eigenlijk dat mannen sommige dingen gewoon ook echt niet onthouden, hoe vaak je het al gezegd/ zij zelf gedaan hebben?
Neuh, ontwijkgedrag (de struisvogel) noem ik dat. 'Als ik er nu niet meer over begin, is de kans kleiner dat zij dat ook niet doet, en dus niet ontploft.' Ik heb helemaal geen zin om te ploffen.. Maar wat mijn tactiek in het vervolg gaat worden weet ik nog niet.quote:
Ooh men, ook zoiets ja. Onaangekondigd iemand uitnodigen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:24 schreef Ingetje79 het volgende:
Mannen![]()
Ik was vorige week echt mega enorm ontzettend kwaad en dat heeft ie geweten ook. Krijgen we 's avonds visite en ik gedraag me dus voorbeeldig. Echter, toen die weggingen en we op bed lagen dacht ie wel dat we weer "vriendjes" waren. Nou, mooi niet dus!
jij weet serieus wat een potje jus kost ?quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:25 schreef Qwea het volgende:
[..]
Jup. En zelfs al schrijf je het heel groot op een briefje. bv "JUS VAN KNORR. GLAZEN POTJE,RODE DEKSEL,NAAST DE SOEP,KOST 1.70."
Dan nog nemen ze de verkeerde mee
Mijn tactiek is gewoon zelf boodschappen doenquote:Op dinsdag 18 december 2007 18:25 schreef Morretje het volgende:
[..]
Neuh, ontwijkgedrag (de struisvogel) noem ik dat. 'Als ik er nu niet meer over begin, is de kans kleiner dat zij dat ook niet doet, en dus niet ontploft.' Ik heb helemaal geen zin om te ploffen.. Maar wat mijn tactiek in het vervolg gaat worden weet ik nog niet.
Joah, tuulk weet ik dat. Ik neem het elke week meequote:Op dinsdag 18 december 2007 18:27 schreef Nonneke het volgende:
[..]
jij weet serieus wat een potje jus kost ?![]()
Ik weet nog niet eens wat een pak melk of een brood kost![]()
Het mooiste is nog wel, als ik dat zou doen, dan wordt ie zeker weten boos omdat ik twijfel aan het feit dattie dat niet kan onthouden of het verkeerde meeneemt..quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:25 schreef Qwea het volgende:
[..]
Jup. En zelfs al schrijf je het heel groot op een briefje. bv "JUS VAN KNORR. GLAZEN POTJE,RODE DEKSEL,NAAST DE SOEP,KOST 1.70."
Dan nog nemen ze de verkeerde mee
Negeren en alles net ff harder dichtdoen (lees: slaan) dan anders.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:25 schreef Morretje het volgende:
[..]
Neuh, ontwijkgedrag (de struisvogel) noem ik dat. 'Als ik er nu niet meer over begin, is de kans kleiner dat zij dat ook niet doet, en dus niet ontploft.' Ik heb helemaal geen zin om te ploffen.. Maar wat mijn tactiek in het vervolg gaat worden weet ik nog niet.
Ach, al plof je. Het helpt toch niet. Volgende keer doen ze het allemaal weer opnieuwquote:Op dinsdag 18 december 2007 18:28 schreef nokwanda het volgende:
mij is opgevallen dat ik normaal gesproken een keer diep zucht. behalve tijdens mijn PMS anderhalve week
Dan plof ik gewoon totaal
quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:29 schreef Morretje het volgende:
[..]
Het mooiste is nog wel, als ik dat zou doen, dan wordt ie zeker weten boos omdat ik twijfel aan het feit dattie dat niet kan onthouden of het verkeerde meeneemt..
Ja, maar dat is donders moeilijkquote:Op dinsdag 18 december 2007 18:30 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
En vooral niet gaan lachen om grapjes als ze wel voelen dat ze fout zitten, maar dit niet willen toegeven en daarom maar proberen lief en/of grappig te doen.
Net alsof dat helptquote:Op dinsdag 18 december 2007 18:31 schreef Ingetje79 het volgende:
Zoals mijn vriendin altijd zegt: Dat verdient Pikstraf!
Steek em lekker in je eigen reet...quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
Net alsof dat helptIk zei ooit eens van "zo, nu kun je dus wel vergeten dat je in mn kut mag
" vroeg die doodleuk of hij me dan wil in mn reet mocht neuken
![]()
Morrie is hem met de zweep aant bewerkenquote:Op dinsdag 18 december 2007 18:34 schreef Ingetje79 het volgende:
Leeft meneer Morretje nog? Of laat Morretje hem alle hoeken van de kamer zien?
quote:maareh.. ik ben er eigenlijk wel over uitgepraat.. ik zal m'n best doen het te onthouden (die varkensreepjes zal ik nou zeker niet meer vergeten) maar ik vind t zonde van de energie
"Als je de varkensreepjes niet meer gaat vergeten, wat wordt het dan de volgende keer?quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:40 schreef Morretje het volgende:
Hij doet een poging het via msn uit te praten, terwijl ik ook tussendoor nog kook.
laatste zin:
[..]
Ooh das normaalquote:
Serieus? en dat terwijl je er thee in hebt gepleurdquote:Op dinsdag 18 december 2007 19:01 schreef Greys het volgende:Dat is me toch iets te digitaal hoor, ruzie via MSN uitpraten!
En niet lachen om stomme grapjes is zo moeilijk
Op een vrolijker noot: de stoofpeertjes zijn heeeeeeeeeeeeeeerlijk
Echt, echt, echt! Zonder jokken! Ze zijn echt SUPER lekker!quote:Op dinsdag 18 december 2007 19:03 schreef Qwea het volgende:
[..]
Serieus? en dat terwijl je er thee in hebt gepleurd
Nou, stuur maar wat op danquote:Op dinsdag 18 december 2007 19:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Echt, echt, echt! Zonder jokken! Ze zijn echt SUPER lekker!
Meneer Greys was na het proeven ook spontaan zijn 'thee-klacht' vergeten!
Libreije, here I come!
[ afbeelding ]
Pijp hem gewoonquote:Op dinsdag 18 december 2007 20:05 schreef Morretje het volgende:
Ja, maar ik heb nu al 'n btje herrie... Weet niet oftie nog bozer wordt als ik dat post..
Ja, kreeg ik maar real-life knuffelsquote:Op dinsdag 18 december 2007 20:07 schreef Ravage het volgende:
Nu kan ik hier net zo goed reageren.. ik zag het eigenlijk toevallig, vond het best stom om het allemaal zo terug te lezen. Hou er niet zo van als privédingen op internet komen, maar da's nu te laat, en gebeurd is gebeurd.
Nu ga ik weer naar beneden, Morretje real-life knuffels geven
Daarom duurt mijn pikstraf ook nooit langer dan 2 minutenquote:Op dinsdag 18 december 2007 20:11 schreef nokwanda het volgende:
weet je wat, post zijn nick en dan kun je darana Qwea's advies opvolgen zonder tandjes
Ik lig helemaal dubbel hier. Pikstraf.... dames...... en wat nou als je zelf zin hebt. Door zaken als pikstraf doe je het wel overkomen alsof je alleen seks hebt omdat hij het wil en net omdat jij het wil. Blijkbaar doe je het anders dan alleen als beloning voor goed gedrag en niet omdat je zelf wegdrijft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |