abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55355895
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 10:36 schreef Sethje het volgende:
Over aankopen gesproken...wanneer word deze held nou eens gepresenteerd
[ afbeelding ]
7 goals uit 15 duels en gedeeld 3e op de topscorerslijst. Niet onaardig.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
  dinsdag 18 december 2007 @ 10:47:25 #102
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_55355916
1 januari is de markt weer open?
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  dinsdag 18 december 2007 @ 10:47:41 #103
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_55355919
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 10:44 schreef Nashje het volgende:

[..]

Dat lul je? Vraagt Teplice echt zoveel? Nooit iets van Juventus gehoord. Wel gelezen dat Milan en Sevilla interesse hadden.
http://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Fenin

Juventus volgt hem al veel langer, op voorhand van Pavel Nedved die eerder ook Zdenek Grygera warmmaakte.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  dinsdag 18 december 2007 @ 10:50:00 #104
52871 Blight
Supersized.
pi_55355963
quote:
Ajax meldt zich bij Sevilla voor Boulahrouz'
18 december 2007

Ajax hoopt Khalid Boulahrouz terug naar Nederland te kunnen halen. Volgens het Spaanse AS heeft de Amsterdamse club zich officieel bij Sevilla gemeld voor de 25-jarige verdediger, die bij de Spaanse club dit seizoen amper aan spelen toekomt.

Sevilla lijkt niet onwelwillend tegenover een vertrek van de Kannibaal te staan. Enige voorwaarde is dat de club sowieso eenzelfde transferbedrag wil ontvangen, als het afgelopen zomer betaalde om de verdediger los te weken bij Chelsea. Dit is een bedrag van tussen de vijf en zes miljoen euro.

Boulahrouz was, voorafgaand aan het WK 2006, een vaste waarde in het Nederlands elftal. De klad kwam er echter in toen hij in de zomer van 2006 Hamburger SV verruilde voor Chelsea. In Londen kwam hij amper aan spelen toe en áls hij in actie mocht komen, liet hij geregeld een onzekere indruk achter. De Engelsen verkochten hem na één seizoen dan ook alweer aan Sevilla, waar hij vooralsnog echter ook niet kan imponeren. Hierdoor is hij zijn plek bij Oranje kwijtgeraakt.
FCUpdate.nl. Wonderlijk hoe al die sites alles klakkeloos van elkaar overnemen. Twee seconden googlen en je vindt informatie welke je vertelt dat Boula inderdaad op huurbasis in Sevilla zit: http://www.footballdatabase.com/index.php?page=player&Id=6379.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
  dinsdag 18 december 2007 @ 10:50:41 #105
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_55355979
Ik vind het een topper. DIe komt er wel
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_55356267
Jammer dat de bronnen rondom Boulah slecht zijn maar als het wel waar zou zijn is het een prima aankoop.
Mits Heitinga blijft natuurlijk.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_55356686
Stel dat je Boulahrouz en eventueel Aissati erbij kan krijgen en Heitinga behouden. De selectie is dan goed uitgebalanceerd en we zouden daar kampioen mee moeten kunnen worden. Dan ben je volgend seizoen verzekerd van champions league waardoor de kans stijgt dat Heitinga toch nog een jaar bij Ajax blijft.
pi_55356757
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 11:20 schreef Wooldoor het volgende:
Stel dat je Boulahrouz en eventueel Aissati erbij kan krijgen en Heitinga behouden. De selectie is dan goed uitgebalanceerd en we zouden daar kampioen mee moeten kunnen worden. Dan ben je volgend seizoen verzekerd van champions league waardoor de kans stijgt dat Heitinga toch nog een jaar bij Ajax blijft.
Niet alleen Heitinga. Huntelaar zal blijven en ik zie Davids ook zeker doorgaan dan.

Dan heb je gewoon een CL-winnaar waardig team.
pi_55356826
Blijven dromen.
Analist. Want kennis is macht, maar kennis delen is kracht.
pi_55356861
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 11:20 schreef Wooldoor het volgende:
Stel dat je Boulahrouz en eventueel Aissati erbij kan krijgen en Heitinga behouden. De selectie is dan goed uitgebalanceerd en we zouden daar kampioen mee moeten kunnen worden. Dan ben je volgend seizoen verzekerd van champions league waardoor de kans stijgt dat Heitinga toch nog een jaar bij Ajax blijft.
Hoezo Aissati? Die heeft dit seizoen nog niks laten zien. Die ''staat'' er echt niet meteen hoor
pi_55356921
Wie heeft dit seizoen bij psv al wel wat laten zien behalve Gomez en Affelay?
pi_55356951
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 11:29 schreef Wooldoor het volgende:
Wie heeft dit seizoen bij psv al wel wat laten zien behalve Gomez en Affelay?
Daar gaat het toch niet om
  dinsdag 18 december 2007 @ 11:31:00 #113
23468 super-mario
Race to the Max! #33
pi_55356959
hopelijk blijft John wel dit jaar en ook komend seizoen. Gewoon John met Boula Vermaelen en VD Wiel achterin middenveld Gabri, Davids en Aissati. Het zou mij benieuwen allemaal...

Ajax volgt altijd tig spelers en uiteindelijk komt er iemand anders ;-)
pi_55357439
Boulahrouz komt echt niet jongens... No friggin' way.
-
pi_55357799
Ajax riskeert reglementair verlies

Uitgegeven: 16 december 2007 10:30
Laatst gewijzigd: 16 december 2007 10:30
AMSTERDAM - De beslissing van burgermeester Job Cohen om de wedstrijd Ajax - PSV niet door te laten gaan kan een bizar gevolg hebben voor de Amsterdamse club. Als de wedstrijd niet binnen acht weken doorgang vind, verliest Ajax de topper reglementair met 1-0.

Omdat Ajax - PSV als een risicowedstrijd te boek staat moet het duel van de gemeente Amsterdam in een weekeinde worden afgewerkt. Daarvoor staat ook nog eens een maximale periode van acht weken na de originele datum van het duel.

Volgens de KNVB is er de komende weken echter geen ruimte om de wedstrijd in een weekeinde te laten spelen. Voor de KNVB zijn er daarom maar drie mogelijkheden om de wedstrijd niet om te zetten in een reglementaire overwinning voor PSV.

Neutraal

Zo kan Job Cohen besluiten de wedstrijd op een doordeweekse dag te laten doorgaan. In dat geval zou volgens de voetbalbond woensdag 30 januari een optie zijn. Een andere mogelijkheid is het duel om te draaien en in Eindhoven te laten spelen. De laatste optie is om het duel op neutraal terrein zonder de aanwezigheid van toeschouwers te laten doorgaan.

De KNVB heeft laten weten een zo sportief mogelijke oplossing te zoeken. Burgermeester Cohen besloot de topper af te lasten omdat de politiebonden de wedstrijd aangrijpen om een CAO-conflict in hun voordeel te beslechten.

Begrip

Ajax-voorzitter John Jaakke kon dan ook geen enkel begrip op brengen voor de beslissing van de politie om het voetbal aan te grijpen als actiemiddel.

“Wij kunnen absoluut geen begrip opbrengen voor de manier van handelen van de politiebonden. Wij vragen ons ook af of zij beseffen hoeveel mensen de dupe zijn van deze acties”, aldus Jaakke

“Wij proberen altijd rekening te houden met de wensen van de politie. Kennelijk kunnen zijn het nu niet opbrengen om rekening te houden met de miljoenen voetballiefhebbers die naar deze wedstrijd hebben uitgekeken.” KNVB-voorzitter Henk Kesler sprak van een zwarte dag voor het Nederlandse voetbal.

Dat zal lekker worden!
Sportieve inbreng
pi_55357840
Er bestaat wel een kans dat Boulah komt..
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
pi_55357864
Dan breekt de hel los. Wat een stelletje pipo's zijn het daar zeg.
pi_55357870
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:11 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
blaat
Gebeurt toch niet
pi_55358019
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:11 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
Ajax riskeert reglementair verlies

Dat zal lekker worden!
Heb je misschien nog meer nieuws van vorige week? Was toch allang bekend.
pi_55358092
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 11:30 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Daar gaat het toch niet om
Enkele betere haalbare alternatieven dan?
pi_55358133

‘Boulahrouz dankzij Heitinga naar Ajax’

Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op dinsdag, 18 december om 09:16

Het startsignaal voor de komende transferperiode nadert met rasse schreden en dus draaien de Spaanse sportkranten op volle toeren. Zo zal Khalid Boulahrouz volgens AS volgende maand Sevilla voor Ajax verruilen, indien Johnny Heitinga in dezelfde maand naar Atlético Madrid verkast.

Boulahrouz wordt geplaagd door een opspelende liesblessure en zou bovendien geen goede relatie hebben met Manolo Jiménez, de opvolger van de naar Tottenham Hotspur vertrokken Juande Ramos. Daarnaast zou de Chelsea-huurling volgens enkele lokale media ook niet kunnen uitstaan dat Federico Fazio boven hem in de pikorde is gestegen.

Volgens AS heeft Atlético reeds een akkoord bereikt met Heitinga, die vorige week overigens nog een vertrek midden in het seizoen uitsloot. De Oranje-international zou wel volgend jaar zomer welwillend staan tegenover een vertrek naar het buitenland. De tweede club uit Madrid was voor hem een geschikte optie, zo meldde Heitinga in Sportweek.

In principe mag Boulahrouz niet naar Ajax vertrekken, omdat de FIFA verbiedt dat spelers in een tijdbestek van één jaar voor meer dan twee clubs mogen uitkomen. Volgens AS heeft Sevilla echter al de kleine lettertjes gevonden om onder de regels van de mondiale organisatie uit te komen.

Ook de mogelijke komst van de Tsjech Tomas Ujfalusi zou het vertrek van Boulahrouz uit het Ramón Sánchez Pizjuan kunnen bespoedigen. De verdediger heeft een aflopend contract bij Fiorentina, dat om die reden positief staat tegenover een verkoop aan Sevilla in januari.
pi_55358153
Ik zou het nog dertig keer posten...

Is het nou zo moeilijk om een topic door te lezen?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:26:46 #123
52871 Blight
Supersized.
pi_55358174
Oh, dubbele berichten. Is het weer zo laat?

Hier een bericht uit 2005, gewoon voor het archief:
quote:
'Ajax wil Wilhelmsson en Vanden Borre'
Geschreven door Pieter Hanson op vrijdag, 7 oktober 2005 om 11:44

Ajax heeft belangstelling voor de Anderlecht-spelers Anthony Vanden Borre en Christian Wilhelmsson, valt vandaag in de Belgische media te lezen. De Amsterdammers zouden een bedrag van acht miljoen euro plus een speler in ruil geboden hebben op het duo. Klik hier! Ook vorig seizoen toonde Ajax al belangstelling voor Vanden Borre en Wilhelmsson. Toen hield Anderlecht de boot af. Wilhelmsson is een rechtermiddenvelder, die bij Anderlecht nog een contract heeft tot medio 2007.

Anthony Vanden Borre ligt nog voor dezelfde duur vast. Anderlecht heeft de speler al een verbeterd contract voorgelegd. Vanden Borre zou 600.000 euro kunnen verdienen.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_55358177
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:24 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Enkele betere haalbare alternatieven dan?
Haalbaar voor 6 miljoen ofzo, nou wat een goede aankoop als vervanger van Sneijder zeg
pi_55358202
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:25 schreef patrickt37 het volgende:

‘Boulahrouz dankzij Heitinga naar Ajax’

Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op dinsdag, 18 december om 09:16

Het startsignaal voor de komende transferperiode nadert met rasse schreden en dus draaien de Spaanse sportkranten op volle toeren. Zo zal Khalid Boulahrouz volgens AS volgende maand Sevilla voor Ajax verruilen, indien Johnny Heitinga in dezelfde maand naar Atlético Madrid verkast.

Boulahrouz wordt geplaagd door een opspelende liesblessure en zou bovendien geen goede relatie hebben met Manolo Jiménez, de opvolger van de naar Tottenham Hotspur vertrokken Juande Ramos. Daarnaast zou de Chelsea-huurling volgens enkele lokale media ook niet kunnen uitstaan dat Federico Fazio boven hem in de pikorde is gestegen.

Volgens AS heeft Atlético reeds een akkoord bereikt met Heitinga, die vorige week overigens nog een vertrek midden in het seizoen uitsloot. De Oranje-international zou wel volgend jaar zomer welwillend staan tegenover een vertrek naar het buitenland. De tweede club uit Madrid was voor hem een geschikte optie, zo meldde Heitinga in Sportweek.

In principe mag Boulahrouz niet naar Ajax vertrekken, omdat de FIFA verbiedt dat spelers in een tijdbestek van één jaar voor meer dan twee clubs mogen uitkomen. Volgens AS heeft Sevilla echter al de kleine lettertjes gevonden om onder de regels van de mondiale organisatie uit te komen.

Ook de mogelijke komst van de Tsjech Tomas Ujfalusi zou het vertrek van Boulahrouz uit het Ramón Sánchez Pizjuan kunnen bespoedigen. De verdediger heeft een aflopend contract bij Fiorentina, dat om die reden positief staat tegenover een verkoop aan Sevilla in januari.
Godverdomme, lees jij niks ofzo? Debiel.
pi_55358220
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 11:23 schreef Nashje het volgende:

[..]

Niet alleen Heitinga. Huntelaar zal blijven en ik zie Davids ook zeker doorgaan dan.

Dan heb je gewoon een CL-winnaar waardig team.
Niet overdrijven. Aissatti deed het aardig bij Twente maar kan hij dat ook op champions league niveau? Boulharouz is een goede verdediger maar heeft tijden niet meer gespeeld.
lollig
pi_55358244
Is deze al gepost?
quote:
Cohen: "Grote kans op afgelasting Ajax - PSV"
Job Cohen heeft weinig vertrouwen in de doorgang van de topper tussen Ajax en PSV. Dat zegt de burgemeester van Amsterdam bij monde van een woordvoerder. De politie heeft plannen tijdens het duel te gaan staken, wat de veiligheid in gevaar brengt.

"Het ligt wel voor de hand dat het duel niet doorgaat. We weten dat alle agenten aan de staking kunnen meedoen. We willen een schatting van de politie hoeveel agenten eraan deelnemen", zegt de woordvoerder in het Algemeen Dagblad.

De vakbondsvoorzitter is echter duidelijk: er zal geen sprake zijn van volledige politieondersteuning. "De stakende agenten zijn simpelweg niet beschikbaar voor begeleiding van de wedstrijden. Wat er ook gebeurt."
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_55358266
Kan iemand me uitleggen waarom Aissati bij PSV geen basisplaats kan veroveren maar in Ajax ineens de uitblinker zou zijn die Ajax naar een kampioenschap kan loodsen ?
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:32:23 #129
188728 Lyzio
why do we fall
pi_55358310
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:30 schreef PietjePuk007 het volgende:
Kan iemand me uitleggen waarom Aissati bij PSV geen basisplaats kan veroveren maar in Ajax ineens de uitblinker zou zijn die Ajax naar een kampioenschap kan loodsen ?
Omdat Aissati bij PSV geen basisplaats kreeg van Dhr. Koeman & Co. En bij Ajax wel omdat we zitten te wachten op een #10. Ajax ziet dat in Aissati waardoor deze jongen speelminuten gaat krijgen en een hele goede voetballer wordt.

Had je toch zelf ook wel kunnen bedenken nietwaar?
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:33:02 #130
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_55358331
ajax - utrecht is in principe toch ook een risicowedstrijd?
En die mag wel doordeweeks afgewerkt worden?
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_55358376
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:32 schreef Lyzio het volgende:
Had je toch zelf ook wel kunnen bedenken nietwaar?
Door Koeman en Wouters, beide ex-trainer van Ajax (die dit systeem dus ook zouden moeten kennen). Nee, de logica ontgaat me een beetje maar dat ligt ongetwijfeld aan mij .
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_55358424
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:32 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Omdat Aissati bij PSV geen basisplaats kreeg van Dhr. Koeman & Co. En bij Ajax wel omdat we zitten te wachten op een #10. Ajax ziet dat in Aissati waardoor deze jongen speelminuten gaat krijgen en een hele goede voetballer wordt.

Had je toch zelf ook wel kunnen bedenken nietwaar?
In een paar jaar kan hij een goede nr 10 worden maar volgend jaar zal hij nog niet het verschil kunnen maken voor ajax.
lollig
pi_55358464
Nou, ik zie Aisatti helemaal niet zo zitten.
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:41:43 #134
188728 Lyzio
why do we fall
pi_55358519
Ik snap niet dat mensen de komst van Aissati naar Ajax niet toejuichen. Puur en alleen omdat de kwaliteiten van deze jongen grof misbruikt worden bij PSV, zou hij geen versterking zijn? Of, nog sterker, geen steunpilaar van Ajax kunnen worden op de plaats van onzer allen Wesley.

Ik weet honderd procent zeker van wel.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_55358603
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:41 schreef Lyzio het volgende:
Ik weet honderd procent zeker van wel.
Volgende seizoenshelft al? Volgend seizoen al? Of voor "de toekomst" .
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:46:12 #136
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_55358608
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:33 schreef PyTh het volgende:
ajax - utrecht is in principe toch ook een risicowedstrijd?
En die mag wel doordeweeks afgewerkt worden?
Is gewoon grote bullshit, Ajax - Feyenoord in de play-offs kon wel doordeweeks, maar Ajax - PSV niet.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_55358673
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:29 schreef koningdavid het volgende:
Is deze al gepost?
[..]
pi_55358814
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:33 schreef PyTh het volgende:
ajax - utrecht is in principe toch ook een risicowedstrijd?
En die mag wel doordeweeks afgewerkt worden?
Levert minder geld op dan Ajax - PSV.
  dinsdag 18 december 2007 @ 12:57:10 #139
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_55358830
PSV wordt kampioen door de politie
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_55359087
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:57 schreef Damzkieee het volgende:
PSV wordt kampioen door de politie
pi_55359209
Boula .
Secrets never die. Only people.
pi_55359239
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:30 schreef PietjePuk007 het volgende:
Kan iemand me uitleggen waarom Aissati bij PSV geen basisplaats kan veroveren maar in Ajax ineens de uitblinker zou zijn die Ajax naar een kampioenschap kan loodsen ?
Aissati nooit onder Hiddink in de champions league zien spelen? Ik herinner me nog de wedstrijd tegen Ac Milan toen hij goed werd gebruikt op de juiste positie. Hij was de man van de wedstrijd en toen was hij nog 17. Bij Twente liet hij het ook zien dat het een geweldige speler is. En psv gebruikt hem aan de flanken voornamelijk links op het middenveld en daar is hij een heel stuk minder. In het centrum hebben ze al Affelay lopen die toch net een stukkie betere nog is dan Aissati. Bij Ajax speelt hij gegarandeerd op 10 wat zijn favoriete positie is en wat hij zeer goed heeft gedaan bij psv en twente.
pi_55359470
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:28 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

Niet overdrijven. Aissatti deed het aardig bij Twente maar kan hij dat ook op champions league niveau? Boulharouz is een goede verdediger maar heeft tijden niet meer gespeeld.
Check PI.
pi_55359502
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 13:12 schreef PizzaSalami het volgende:
Boula .
Leuk, weer een speler erbij voor de ziekenboeg. Wel gezellig voor MItea en Manucharyan.
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_55359533
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 12:26 schreef Blight het volgende:
Oh, dubbele berichten. Is het weer zo laat?

Hier een bericht uit 2005, gewoon voor het archief:
[..]
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
  dinsdag 18 december 2007 @ 13:36:21 #146
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_55359877
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_55360059
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 13:36 schreef M0NTANA het volgende:
http://www.telesport.nl/v(...)ij_Heerenveen__.html

Liever niet naar Ajax aub.

Verbeek of Van Basten
Ajax!!
pi_55360148
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 13:23 schreef Longmen het volgende:

[..]

Leuk, weer een speler erbij voor de ziekenboeg. Wel gezellig voor MItea en Manucharyan.
Boula is een held.
Secrets never die. Only people.
pi_55360175
Hoe groot is trouwens de kans dat je volgend jaar een EU-voorrangsuitkaart krijg als je 1 van de 2 Europese uitwedstrijden hebt bezocht dit jaar?
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_55360184
quote:
Op dinsdag 18 december 2007 13:36 schreef M0NTANA het volgende:
http://www.telesport.nl/v(...)ij_Heerenveen__.html

Liever niet naar Ajax aub.
Van Basten dan maar?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')