Moet je niet zoveel drinken..quote:Op maandag 24 december 2007 11:31 schreef BaajGuardian het volgende:
Ok, dit is geen bullshit:
Precies om 2:18 werd ik opeens dizzy en echt alles vervormde, zou bijna ko gaan en toen was alles weer normaal, duurde mischien 5 seconden.
Ik drink al een paar maanden niet meer joh.quote:
Linkjes:quote:Op maandag 24 december 2007 10:28 schreef jogy het volgende:
Kan iemand mij trouwens vertellen of er enige waarheid zit in de beweringen dat er op andere planeten in ons zonnestelsel onlangs al een draaing van de magnetische polen is geweest?
Ah check, her en der opgevangen dat er al meerdere planeten last hadden van een cosmische golf oid, dat nu onder andere Mars al van polen is verwisseld en dat die comeet ook daardoor zo'n grote halo heeft gekregen. Misschien wel leuk om eens wat dieper in te duikenquote:Op maandag 24 december 2007 12:02 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Linkjes:
http://www.nasa.gov/visio(...)c_magneticfield.html
http://science.nasa.gov/headlines/y2001/ast15feb_1.htm
http://www.dossierx.nl/index.php/content/view/65/
Van andere planeten kon ik het zo gauw niet vinden, maar de magnetische polen van de zon wisselen dus elke 11 jaar van plaats.
Mijn dochter heeft bijna iedere nacht last van nachtmerries, is een bijwerking van haar medicijn...quote:Op maandag 24 december 2007 11:46 schreef jogy het volgende:
Toch wel grappig dat er een paar mensen dus onrustig waren met slapen vannacht, dat had ik dus ook. Slaapverlamming, rare dromen en nog een paar rare dingen. Maarja zoals eerder gezegd lijkt het door de volle maan te komen en misschien ( misschien ook niet inderdaad) is het wel versterkt door het een of ander. Ik weet wel dat ik pas om 3 uur in slaap viel.
Voordat men begint te flippen zoals men weleens wilt doen, dit is dus geenszins een bewijs dat er is iets groots in gang is gezet aangezien het wel vaker voorkomt in mijn eigen geval dan.
En daarmee een 2e (blauwe) zon is geworden.quote:Op maandag 24 december 2007 12:08 schreef jogy het volgende:
[..]
Ah check, her en der opgevangen dat er al meerdere planeten last hadden van een cosmische golf oid, dat nu onder andere Mars al van polen is verwisseld en dat die comeet ook daardoor zo'n grote halo heeft gekregen. Misschien wel leuk om eens wat dieper in te duiken.
Ja de halo is groter dan de zon. dus gelijk aan.quote:Op maandag 24 december 2007 12:21 schreef Humanist het volgende:
Een, eh, zon?
Als iets een halo heeft dan is het nog niet een zon, het is alleen maar een lichteffect:quote:Op maandag 24 december 2007 12:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ja de halo is groter dan de zon. dus gelijk aan.
Een ster is een bol plasma.quote:Op maandag 24 december 2007 12:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ja de halo is groter dan de zon. dus gelijk aan.
Als ik daar op zoek kom ik alleen maar op sites met conspiracy's over 'what NASA isn't telling us"quote:Op maandag 24 december 2007 12:08 schreef jogy het volgende:
[..]
Ah check, her en der opgevangen dat er al meerdere planeten last hadden van een cosmische golf oid, dat nu onder andere Mars al van polen is verwisseld en dat die comeet ook daardoor zo'n grote halo heeft gekregen. Misschien wel leuk om eens wat dieper in te duiken.
whehe, mijn videokaart is naar zijn grootje en de laptop van mijn vader heeft een laptop met een zwart scherm.quote:Op maandag 24 december 2007 12:14 schreef Bastard het volgende:
Ik weet alleen dat de laatste week sommige apparaten kuren vertonen..
Wekker gaat niet af maar alarm staat wel aan, andere wekker waar alarm uit is gezet gaat toch af, dvd speler die uitzichzelf aan of uit gaat, straatverlichting hier gaat niet aan.. en als die aan gaat, even later weer uit.
quote:Die dingen gebeuren nooit.. maar goed het zal wel toeval zijn
Jup, het is nu weer aan het krimpen of gewoon klein aan het zijn, weet het niet, niet echt op gelet. Maar ze vonden het in ieder geval wel raar dat de halo groter bleef worden terwijl het van de zon wegging.quote:Op maandag 24 december 2007 12:25 schreef NED het volgende:
Heb je het nu over Holmes? Die was toch alweer kleiner als de zon?
Maar dat kan door van alles komen. Is ook nogal moeilijk te zeggen vanaf de aarde.quote:Op maandag 24 december 2007 12:33 schreef jogy het volgende:
[..]
Jup, het is nu weer aan het krimpen of gewoon klein aan het zijn, weet het niet, niet echt op gelet. Maar ze vonden het in ieder geval wel raar dat de halo groter bleef worden terwijl het van de zon wegging.
http://nl.wikipedia.org/wiki/17P/Holmesquote:De diameter van de halo rondom de komeet was op dat moment ongeveer 1,4 miljoen kilometer en was daarmee groter dan de diameter van de zon. Een dergelijk uitbarsting kan gewoonlijk verklaard worden door het plotselinge ontsnappen van gassen (als gevolg van de verdampende werking van zonlicht) of het vrijkomen van deeltjes.
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/ap071026.htmlquote:Holmes' outburst could be due to a sudden exposure of fresh cometary ice or even the breakup of the comet nucleus.
Ja duhquote:Op maandag 24 december 2007 12:36 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Maar dat kan door van alles komen. Is ook nogal moeilijk te zeggen vanaf de aarde.
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/17P/Holmes
of:
[..]
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/ap071026.html
Tja wat is vreemd als het om zaken gaat waar wij nog zo weinig van af weten. Ik zou daar niet zo snel wat achter gaan zoeken. En wat dan nog als het veroorzaakt is door een pole shift (was die komeet uberhaupt in de buurt van mars toen ie langskwam?), zo raar is dat niet. Pole shifts zijn niet ongebruikelijk. Of denk je dat een alien hem een zetje heeft gegeven?quote:Op maandag 24 december 2007 12:40 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja duh. Maar de reactie van dat ding was in ieder geval vreemder dan de gemiddelde reactie van een komeet die weg gaat van de zon. Over het algemeen groeit de staart of wat dan ook van een komeet als het naar de zon toegaat en krimpt het weer als het weggaat, bij deze was dat niet het geval. Dat is alles. En dan is het aan ons om er weer een paar leuke brainfarts tegenaan te gooien om te kijken of het blijft plakken
.
Maar wat zijn de gevolgen voor ons als onze polen opeens omdraaien? vliegen de vogels uit paniek massaal de windmolens in? Raken de walvissen in de war? Donderen onze vliegtuigen omlaag of zinken de schepen?quote:Op maandag 24 december 2007 12:47 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Tja wat is vreemd als het om zaken gaat waar wij nog zo weinig van af weten. Ik zou daar niet zo snel wat achter gaan zoeken. En wat dan nog als het veroorzaakt is door een pole shift (was die komeet uberhaupt in de buurt van mars toen ie langskwam?), zo raar is dat niet. Pole shifts zijn niet ongebruikelijk. Of denk je dat een alien hem een zetje heeft gegeven?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |