Hey mensen,
Heb paar maanden geleden al keer gezegd dat ik bij Abercrombie & Fitch in downtown San Diego werk, en dat ik wel eens een inkoopactie zal opzetten.
Tijd om dat eens waar te maken. Ik heb nog 3 weken vakantie en weinig te doen, behalve werken in die winkel. Ik krijg hier 30% korting, en wil jullie hier ook van laten profiteren.
Het is geen scam, als bewijs foto van m’n pasje.
![]()
Ik heb nog nooit een inkoopactie opgezet, dus heb hulp nodig. Ik heb een persoon in Nederland nodig die het verzenden voor me regelt (ik stuur het naar hem/haar, en die stuurt het verder). Ook wil ik het deze keer een beetje klein houden (4/5 man, 10 artikelen oid, moeten we het maar even over hebben) als ‘test’. Als het goed gaat wil ik het over paar weken nog wel een keer doen, en dan met de nieuwe voorjaarscollectie.
Zoals ik zei krijg ik 30% korting, maar er is op dit moment ook erg veel clearance. Daar krijg ik geen extra korting op, maar is sowieso goedkoper. Ik kan niet garanderen dat we alles wat jullie willen in de winkel hebben. Krijg geen korting over de internet aankopen.
Is er sowieso animo, en wil iemand me helpen?
Ik kan er niet aan beginnen om artikelen terug te nemen, ruilen en opnieuw verzenden. Je moet dus zeker weten zijn van de maat! Als het fout is kan je het misschien hier op fok verkopen. Ook moet ik even kijken naar de verzendkosten, misschien handig om voor nu alleen even tee’s/overhemden/etc (geen zware fleecejacken of jassen) te doen om het gewicht laag te houden. Wat vinden jullie hier van?
Dan het geld. Ik heb gewoon nog een postbank rekening, dus daar kan alles naar toe. De kosten om dat geld naar m’n Amerikaanse rekening te halen is 13 euro in Nederland, en 10 dollar hier in Amerika (dus zo’n 20 euro totaal). Dan uiteraard de verzendkosten (ga ik uitzoeken). Uiteraard wil ik voor de moeite ook wel iets hebben (het is duur om in San Diego te studeren/leven), dus ik zat te denken om jullie bijvoorbeeld 20% korting te geven, en 10% voor mezelf. Even kijken hoeveel dat dan zou worden. Of gewoon over het totaalbedrag iets. Dat komt nog wel.
De eventuele bijkomende import/douane kosten zijn uiteraard ook voor jullie, moeten we even kijken hoe we dat doen. Ik ben ook niet verantwoordelijk voor iets. Jullie kunnen mij vertrouwen, ben al lang actief op Fok! En (hoewel laatste tijd niet) ook in het Abercrombie topic.
Let’s set this up.