Ze heeft zichzelf dit gat in gezogen. En nu wil ze er niet meer uit, poot stijf.quote:Op zondag 16 december 2007 00:33 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ze had punten kunnen scoren door een bepaalde instelling... Helaas.
143
quote:Op zondag 16 december 2007 00:33 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vaag vermoeden dat Lieke mannelijk genoeg is voor hem
Die lompe zoutzak kan nogsteeds helemaal niets.quote:Op zondag 16 december 2007 00:33 schreef beequeen het volgende:
Brian is terug en duikt direct met Amanda het mandje in.
Hij is kapot maar wijst Amanda nog wel even op haar fouten.
Kutkerel.
ik ookquote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef Clank het volgende:
'k Wil Huub, Hedda en Jaap terug op de streams
Ik vind Lieke al een maand of zes een kerelquote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef akveor het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Nu Lieke anti-Huub is ze natuurlijk gewoon weer een vent hier op Fok....
Luc en Selene worden ook zomaar het huis ingeflikkerd...quote:Op zondag 16 december 2007 00:31 schreef akveor het volgende:
[..]
Het ging meer over naasten die maar zonder CP mogen blijven. Ricardo is slecht een butler die van niemand een vriend van het thuisfront is. Dan is het toch eigenlijk raar dat dit kan?
Okay dat had ik dus gemist.quote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Huub zei dat als er geen stemming zou zijn, Hedda mocht blijven slapen voor 2x150 cpt. In het kader van de oliebollen-regeling.
En die andere drie?quote:Op zondag 16 december 2007 00:36 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik vind Lieke al een maand of zes een kerel![]()
En Huub is een kleine, arrogante kutschreeuwlelijk
ik zag net haar testiculairs door haar roze gewaad heen kloppen, nooit anders gedacht...quote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef akveor het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Nu Lieke anti-Huub is ze natuurlijk gewoon weer een vent hier op Fok....
eindelijk iemand die Huub doorziet en Lieke begrijptquote:Op zondag 16 december 2007 00:37 schreef riri het volgende:
Misschien kunnen ze Natasia nog een keer het huis in laten komen zodat ze Lieke met iets zwaarders op haar achterhoofd kan raken zodat ze dood onderaan de trap komt te liggen...
FEBO...is dat misschien een idee?
Het is toch al vanaf het begin dat zij alle shit met goeddunken van jullie over zich heen krijgt?Elke dag....
Hoe is het mogelijk?...7 maanden lang haar als prooi laten fungeren en het grootste trash daar in die villa vakantie laten houden.....
En dan voor de show uit de kast trekken dat een teamgenoot haar moet bashen...en zo hard..... dat ie aan het eind van zijn jaardag zijn ex mag uitnodigen die daar dan weer flink voor betaald krijgt en er alle belang bij heeft Huub bij Lieke vandaan te houden.
En...het mooie was...is dat dit allemaal al bij Huub bekend was...dit scenario.....hoezo een oprechte jongen in zijn vriendschappen?
Iemand blij maken met niet echt dode musjes is nooit grappig.quote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef Ziet het volgende:
brian is kapot....hij doet nog wel even in slowmotion amanda op haar vingers tikken: hier komen brandplekken van op het glas, dat moet je niet meer doen
Er was een tijd dat jij daar heel anders over dacht.quote:Op zondag 16 december 2007 00:37 schreef Liess het volgende:
kom op, Streams terug naar Hedda, daar betaal ik voor. Niet voor een uitkledende Amanda
Ook moeder Netty sliep vorig jaar rond deze tijd een aantal nachten in DGK.quote:Op zondag 16 december 2007 00:28 schreef akveor het volgende:
Ik wil deze nog een keer posten:
Is het eigenlijk niet vreemd dat Hedda, een zeer goede vriendin, zomaar mag blijven slapen.
Ik moet er niet aandenken dat een Kenneth een nacht zal blijven.
quote:Op zondag 16 december 2007 00:38 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Er was een tijd dat jij daar heel anders over dacht.
'k wil Talpa terug!quote:Op zondag 16 december 2007 00:34 schreef Clank het volgende:
'k Wil Huub, Hedda en Jaap terug op de streams
Wow! Ik vond m toen al fantastisch! *stopt veer in Ians aarsch*quote:Op zondag 16 december 2007 00:29 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
![]()
Ga voor de gein eensch kijken van wie COS#1000 was
brian gaat haar al helpenquote:Op zondag 16 december 2007 00:37 schreef Liess het volgende:
kom op, Streams terug naar Hedda, daar betaal ik voor. Niet voor een uitkledende Amanda
Als iemand iets wil bewerkstelligen in het belang van de kijkcijfers en dat kost ceepees of zo, dan valt er over te praten.quote:Op zondag 16 december 2007 00:37 schreef akveor het volgende:
[..]
Okay dat had ik dus gemist.
Je kan dus zeggen dat in de oliebollenregeling naast de 50CP voor een telefoongesprek, 150CP voor het uitnodigeen van een naast nu een 300CP regeling is gekomen om een naast een nacht te laten slapen. Of is dat te kort door de bocht?
Sorry, zo goed ken ik de bochten kronkels van Flens ook niet ...... Sven heeft kennelijk de oliebollen-regeling met de bewoners besproken; Zijn target is met Kerst 750.000 kijkers te scoren.quote:Op zondag 16 december 2007 00:37 schreef akveor het volgende:
[..]
Okay dat had ik dus gemist.
Je kan dus zeggen dat in de oliebollenregeling naast de 50CP voor een telefoongesprek, 150CP voor het uitnodigeen van een naast nu een 300CP regeling is gekomen om een naast een nacht te laten slapen. Of is dat te kort door de bocht?
"Normaal" klinkt hij al als iemand die in de ruimte lult, maar nu........quote:Op zondag 16 december 2007 00:39 schreef akveor het volgende:
Zo Brian klinkt aardig van de wereld....
Tijd voor een streamers-actiequote:Op zondag 16 december 2007 00:40 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik wil dat Lieke een lading stront over zich heen krijgt.
sms dan: "lieke moet dood" naar 4030quote:Op zondag 16 december 2007 00:40 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik wil dat Lieke een lading stront over zich heen krijgt.
Lijkt me leukquote:Op zondag 16 december 2007 00:40 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik wil dat Lieke een lading stront over zich heen krijgt.
quote:Op zondag 16 december 2007 00:42 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
sms dan: "lieke moet dood STRONT" naar 4030
mogguh ruud, gaat ie?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |