Hoi JB ..alles goed met je beestjes?quote:Op zondag 16 december 2007 11:21 schreef JamesBrownie het volgende:
Wordt niet gequizd..
ok, sorry ik zal de volgende keer wat clementer zijn...quote:Op zondag 16 december 2007 11:20 schreef qonmann het volgende:
tja er is weinig lol aan zo,,ben ook weer weg
ik had alleen maar een e ipv een u en ook dat reken je fout
(Ascension)
is goed .maar Mick is weg denk ikquote:Op zondag 16 december 2007 10:32 schreef De_Hertog het volgende:
Parijs
Ja hoor, Dee zit mee te kijken naar het bewegen van de muis op het beeld (Dee = 1 van de katten)quote:Op zondag 16 december 2007 11:22 schreef qonmann het volgende:
[..]
Hoi JB ..alles goed met je beestjes?
hotel heeft een aftelbaar oneindig aantal kamers. Het paradoxale aspect van het hotel is dat, zelfs als het helemaal vol is, het altijd nieuwe gasten kan opnemen. Sterker nog, er is altijd ruimte voor een (aftelbaar) oneindig aantal nieuwe gasten. Overigens hoeft een
hotel niet oneindig groot te zijn.
?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |