Volgens mij staat daar nooit een raam open. Er is natuurlijk wel een deur, maar die is normaal altijd dicht. Of er boven de deur nog een ventilatie raampje is weet ik niet...quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:20 schreef Liess het volgende:
ik vraag me sowieso al maanden af hoe het daar zou ruiken.
Vooral in de slaapkamer
Mja, en dan nog, áls die deur open staat hangt er ook altijd een gordijn voor.quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:22 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Volgens mij staat daar nooit een raam open. Er is natuurlijk wel een deur, maar die is normaal altijd dicht. Of er boven de deur nog een ventilatie raampje is weet ik niet...
Reistijden telden nooit mee in het verleden.quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:26 schreef akveor het volgende:
Vanaf hoe laat begint Huub's 8 uur eigenlijk te tellen.... vanaf dat ie in Oldenzaal is of het moment dat ie de villa heeft verlaten?
De reistijd telt niet mee.quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:26 schreef akveor het volgende:
Vanaf hoe laat begint Huub's 8 uur eigenlijk te tellen.... vanaf dat ie in Oldenzaal is of het moment dat ie de villa heeft verlaten?
Ik lig in een deuk hier.quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:26 schreef Mokum020 het volgende:
Amanda houd gelukkig haar kroontje op tijdens de massage...
en dat kan ze prima....quote:Op zaterdag 15 december 2007 12:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan hoop ik maar dat Theo, Joris en anderen hem kunnen overtuigen wél tegen Lieke te spelen. En anders moet ie inderdaad maar weggaan. Zodra Huub weg is, keren Amanda en Brian zich op zeker weer tegen Lieke. Kan ze mooi haar eigen boontjes doppen.
Vanzelfsprekendquote:Op zaterdag 15 december 2007 13:35 schreef beequeen het volgende:
Ooooooh, de masseuse is ook al een Amanda en Brianfan, hoe verrassend.
Ze vindt B en A een topstel.
100:1 dat dat moment in de tv uitzending komtquote:Op zaterdag 15 december 2007 13:35 schreef beequeen het volgende:
Ooooooh, de masseuse is ook al een Amanda en Brianfan, hoe verrassend.
Ze vindt B en A een topstel.
Waar halen ze die gasten toch vandaan? Als je de fora leest is 99% anti die twee of zouden die gasten dat moeten zeggen van het manipulerende kutwijf Flens?quote:
Zoiets zal het wel zijn idd.quote:Op zaterdag 15 december 2007 13:25 schreef T-lex het volgende:
Brian heeft een pakje verstopt in de private achter de stoel. Hij heeft de stoelen zo gezet dat er makkelijk gebeld kan worden. Nu is hij CP's aan het pakken volgens mij.
Gaan ze zo dan toch de moeder van Amanda bellen (of heeft Brian een collect call geregeld) en is dat cadeautje voor van haar? We shall see.
Bij mij komt alleen maar naar boven hoe ontzettend stom Lieke bezig is geweest door haar voet op de rem te zetten. Mensen vonden Huub en Lieke een leuk stel. Alle fanpost en cadeautjes die ze dagelijks kregen, de sympathiebetuigingen... allemaal weg dankzij haar machtsstrijd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |