heerlijk neutraal.quote:Op vrijdag 14 december 2007 01:51 schreef markisboer het volgende:
jaap is top
mooie opquote:Op vrijdag 14 december 2007 01:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Korte OP :
Na een saaie avond met veel TV kijken hebben we de zoveelste ruzie tussen Huub en Lieke gezien. Uiteindelijk heeft Japio als pendel-diplomaat heen en weer gelopen tussen Lieke in de woonkamer en Huub in het kantoor.
Japio heeft het samengevat : "Jullie weten allebei wat jullie willen. Jullie weten dat beiden goed te verwoorden, jullie begrijpen van elkaar niet dat de ander anders kan denken en ik denk dat jullie beiden gelijk hebben. Ik kan beide verhalen volgen en zou zelf niet kunnen kiezen."
Eerder deze avond was Nadia bij Jensen :
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dank je, maar op het moment van jouw post was de OP nog net niet klaar ...... Nu wel.quote:
mooie op!quote:Op vrijdag 14 december 2007 01:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dank je, maar op het moment van jouw post was de OP nog net niet klaar ...... Nu wel.
Gejat uit één film of uit tientallen fillms ....... Ik zie er geen script-bewijs in.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:00 schreef Mika25 het volgende:
Huub en Lieke hebben ruzie en Jaap gaat tussen die 2 pendelen?Rechtstreeks gejat uit een film, dus overduidelijk een gescripte ruzie
Ook een duidelijk signaal dat deze ruzie nog een lange tijd zal aanhouden om de tv uitzendingen te vullen, anders zouden ze er wel een eind aan gemaakt hebben toen de relatie verbroken was. D-acteurs en Z-scriptwriters
Ik snap niet goed waarom Huub zo verbaasd kijkt. Hij kent het verhaal, net als alle streamers, toch al zo lang.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:03 schreef mootie het volgende:
Jaap vertelt dat Brian de schuldige was in het internetgedoetje. Brian wisselde documenten uit met een vriend.
dus lieke loopt dat constant lange gezicht al de tijd te acteren??quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:00 schreef Mika25 het volgende:
Huub en Lieke hebben ruzie en Jaap gaat tussen die 2 pendelen?Rechtstreeks gejat uit een film, dus overduidelijk een gescripte ruzie
Ook een duidelijk signaal dat deze ruzie nog een lange tijd zal aanhouden om de tv uitzendingen te vullen, anders zouden ze er wel een eind aan gemaakt hebben toen de relatie verbroken was. D-acteurs en Z-scriptwriters
Grapje zeker ..... Haar naam is : Lieke de Lange ........quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:09 schreef miesy het volgende:
[..]
dus lieke loopt dat constant lange gezicht al de tijd te acteren??
geen wonder dat ze zo moe is.
Frits = Theo .....quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:11 schreef akveor het volgende:
De eerste prostituee die Huub geneukt heeft heette Sylvia.... zal wel in de Triviant 2008 editie terecht komen.
Frits ging met Huub en Joris naar een bordeel de entree was 80 gulden... Aangezien Joris moest rijden en er 5 consumpties pp waren heeft Huub die van Joris ook maar opgedronken. Huub vond het vet lekker en kan zich nog goed herinneren hoe de punten van haar hoge zwarte laarzen tegen de spiegel tikten.
hey!!quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:12 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Grapje zeker ..... Haar naam is : Lieke de Lange ........
quote:
Ik zie geen vlekken of zoquote:Op vrijdag 14 december 2007 02:15 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Maar wel met een lange pyama-broek aan
[ afbeelding ]
Huub neemt vaak een borreltje en dan komt de vechtstemming vanzelf....quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:22 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Mooi, Huub mocht nog een borrel voor het slapen gaan,
volgens Jaap was er geen "vecht-stemming" in de villa.
standje plug & playquote:Op vrijdag 14 december 2007 02:20 schreef mootie het volgende:
[..]
Dit standje past ergens wel bij de snor.
Da's alweer té lang geleden, ja. Welterusten nachtbrakersquote:Op vrijdag 14 december 2007 02:28 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Het is 02:30, bedtijd. Huub en Japio nokken af en gaan slapen. Dus zullen we hier ook wel snel gaan stilvallen. Waar is die goede oude tijd dat je je nog eens lekker kon uitleven in de nachtploeg.
komt zijn oerdrang weer zo lekker van naar boven.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:26 schreef akveor het volgende:
En Huub wou chaos gaan schoppen.... heeft vast weer gedronken ofzo....
Ik begrijp je, maar hoe triest is het als je dronken moet zijn om je lekker te voelen ......quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:33 schreef miesy het volgende:
[..]
komt zijn oerdrang weer zo lekker van naar boven.
tot nu toe gaat het weer goed, en hij is al zo lang braaf geweest, ik gun hem zijn dronken zijn momentjes wel. je even helemaal lekker voelen in die gestreste kooi, is af en toe op zijn plaats.
het lijkt mij zowieso al triest om daar te zitten, en vrijwillig als marionet bespeelt te worden.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:36 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ik begrijp je, maar hoe triest is het als je dronken moet zijn om je lekker te voelen ......
Ach veel mensen hebben alcohol nodig om wat losser te komen... probleem van Huub vind ik dat ie vaak te los komt. Soms briljant, grappig en geestig.... vaker dom, irritant en vervelend.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:36 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ik begrijp je, maar hoe triest is het als je dronken moet zijn om je lekker te voelen ......
Wat alcohol nodig om wat losser te komen, niets mis mee. Maar muurvast zitten als er niet heel veel alcohol ingegoten worden lijkt meer op de situatie bij Huub.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:42 schreef akveor het volgende:
[..]
Ach veel mensen hebben alcohol nodig om wat losser te komen... probleem van Huub vind ik dat ie vaak te los komt. Soms briljant, grappig en geestig.... vaker dom, irritant en vervelend.
Zelf zat ik meer te denken aan een overdosis drank en drugs....quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:44 schreef riri het volgende:
Huub is naar mijn idee in het normale leven buiten gewend moeilijke zaken uit de weg te gaan door te gaan drinken....hier in dit huis kan hij dat niet...althans niet meer zoals in het begin...mede door hemzelf,omdat hij er vaak veel te ver in ging...hij loopt wat dat betreft tegen een muur op...misschien maar goed ook...zijn manier van leven vraagt natuurlijk heel veel van je energie....
Huub is een prima kanditaat voor iemand die op vroege leeftijd een hartinfarct zal krijgen
Ja, heel duidelijk. Alle lampjes hebben hetzelfde script .... Aan, Uit, Aan, Uit, Aan, Uit .......quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Ook de kerstboom is gemanipuleerd...
hij heeft het een hele tijd bij 3 drankjes gehouden, ging best goed, voelde zich daar meestal ook goed bij.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:47 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Wat alcohol nodig om wat losser te komen, niets mis mee. Maar muurvast zitten als er niet heel veel alcohol ingegoten worden lijkt meer op de situatie bij Huub.
En je laatste zin "Soms briljant, grappig en geestig.... vaker dom, irritant en vervelend" is heel erg waar
Huub giing idd goed in het begin, groeide in het spel. Werd populair, won de popo met dikke cijfers, wist zich een tijdje gesteund door forums ....... En dat werd z'n probleem. Huub ging struikelen over zichzelf. Het is voorbij, hij weet het zelf al, maar durft het nog niet onder ogen te zien ...... En daardoor struikelt hij nog een tweede keer ......quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Zelf zat ik meer te denken aan een overdosis drank en drugs....
Huub was een wijs mannetje toen ie het huis inkwam toch vind ik hem het minst gegroeid. Zelfs meer achteruitgegaan.
Soms vraag ik me ook af of er concessies zijn gedaan door Huub. Natuurlijk wilde de de febo de publiekslieveling toch graag houden na Huub's uitspattingen maar niemand maakt me wijs dat daar niets voor ingeleverd is. Het verklaard voor mij ook de positie van Brian. Ik denk dat Huub daar misschien steeds minder mee kan leven.quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:56 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Huub giing idd goed in het begin, groeide in het spel. Werd populair, won de popo met dikke cijfers, wist zich een tijdje gesteund door forums ....... En dat werd z'n probleem. Huub ging struikelen over zichzelf. Het is voorbij, hij weet het zelf al, maar durft het nog niet onder ogen te zien ...... En daardoor struikelt hij nog een tweede keer ......
Ik hoop echt dat Theo hem zaterdag goed kan opvangen ..... Huub zal z'n pa nog hard nodig hebben.
Het zou me niet verbazen als Huub verplicht van Brian moet afblijven. Sterker nog, ik sluit niet uit dat FEBO gewoon bang is van Brian en zijn clan. Diezelfde clan heeft het al eerder vertoont, toen ze een hele goede filmpjes-maker bedreigden en dwongen alles over Brian van YouTube te halen. Die bedreigingen waren niet mis ! (en de filmpjes zijn toen ook weggehaald door de maker)quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:06 schreef akveor het volgende:
[..]
Soms vraag ik me ook af of er concessies zijn gedaan door Huub. Natuurlijk wilde de de febo de publiekslieveling toch graag houden na Huub's uitspattingen maar niemand maakt me wijs dat daar niets voor ingeleverd is. Het verklaard voor mij ook de positie van Brian. Ik denk dat Huub daar misschien steeds minder mee kan leven.
Ik hoop dat een peptalk van Theo nog kan helpen.
Sorry, ik hou van complotheorietjes.
Even relativeren ..... Er kan nu minder dan in het begin. Maar als 'n paar borrels minder per dag en niet meer kunnen neuken met hoeren op bestelling hetzelfde is als 'knijpt hem de keel dicht', vraag ik me af of Huub weet wat een normaal leven is. Kom nou, wie in Nederland en omstreken ziet dat als 'normaal' voor 'n knul van 24, die pas een half jaartje van z'n leven gewerkt heeft ......quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:15 schreef riri het volgende:
Een Bon Vivant pur sang....iemand die zich in dat huis alleen maar meer en meer opgesloten gaat voelen tenzij er iets drastisch verandert....in het begin ging het alle kanten op,kon er veel,de laatste tijd kan en mag er niets meer en dat knijpt hem de keel dicht...
een echte goede speler van dit spel zal daar mee om moeten kunnen gaan...voor Huub wordt en is het een groot probleem....of hij moet iets drastisch veranderen in zijn spel of hij moet zaterdag niet meer terugkomen....ik hoop dat zijn vader,moeder en Joris hem goed toe zullen spreken maar of het zal helpen?
Zo veel weten we toch niet van zn prive-leven?quote:Op vrijdag 14 december 2007 02:56 schreef riri het volgende:
Huub heeft zijn leven om drank opgebouwd....ook zijn relatie met Hedda speelde zich in die omgeving af...veel cafés,drank,vriendjes,vriendinnetjes,elkaar pijn doen en elkaar weer in de armen vallen nadat je te ver bent gegaan....denk dat Huub zijn leven zo in elkaar zat...een leven van uitersten....hier kon hij dat in het begin ook maar dat is allemaal veranderd....hij verveelt zich dood....
denk toch voor het eerst van zijn leven dat hij zo geconftronteerd wordt met eigenlijk...NIETS
Huub heeft in 1 jaar tijd best al wat verhalen verteld. Maar ik kan me geen verhaal voor de geest halen waar niet drank, wiet (of sterker spul), vrouwen, vreemd gaan, ruzie, vechtpartijen..... in voor kwam. Nee, niet helemaal, de verhalen van z'n 3 neefjes waren 'normaal', dat klopt.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:21 schreef mootie het volgende:
[..]
Zo veel weten we toch niet van zn prive-leven?
Jezus is er even niet, over dik 'n week leggen ze hem in een kribbe in de stal .......quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:26 schreef arneaux het volgende:
Jezus, zijn de bewoners nog wakker? (Net als ik overigens)
Nee, zie bijna onderaan de vorige pagina (teruglezen mag hier .....)quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:32 schreef arneaux het volgende:
In dat geval. Bright side of life, zijn ze nog wakker?
Dus de febo maakt misbruik van Huub's fouten zodat ze zelf buitenschot blijven? Lijkt me wel erg ver gezocht.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:17 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als Huub verplicht van Brian moet afblijven. Sterker nog, ik sluit niet uit dat FEBO gewoon bang is van Brian en zijn clan. Diezelfde clan heeft het al eerder vertoont, toen ze een hele goede filmpjes-maker bedreigden en dwongen alles over Brian van YouTube te halen. Die bedreigingen waren niet mis ! (en de filmpjes zijn toen ook weggehaald door de maker)
Nee, FEBO maakt geen misbruik van Huub's fouten, maar zou wel een gezwicht kunnen zijn voor de dreigingen van Brian's clan (waar Natasia en haar achterban nu ook assisteren). En dan is het niet eens meer van belang wat Brian's kwaliteiten zijn, FEBO is bang voor terreur.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:35 schreef akveor het volgende:
[..]
Dus de febo maakt misbruik van Huub's fouten zodat ze zelf buitenschot blijven? Lijkt me wel erg ver gezocht.
Misschien moet Peter R. de Vries eens gebeld worden...![]()
Ik denk ook niet dat Brian de kwaliteiten in zich heeft om zo het spel te spelen. Hij is simpel niet meer dan een rat.
Ik begrijp Brian ook niet zo goed. Ik zie hem meer als een zwaar overspannen gast die z'n tijd in de villa moet uitzitten en daarom beschermd word.
quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:31 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Jezus is er even niet, over dik 'n week leggen ze hem in een kribbe in de stal .......
Dus als we met z'n allen de Febo zouden bedreigen zijn we in de meerderheid en heeft Huub gewonnen.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:42 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nee, FEBO maakt geen misbruik van Huub's fouten, maar zou wel een gezwicht kunnen zijn voor de dreigingen van Brian's clan (waar Natasia en haar achterban nu ook assisteren). En dan is het niet eens meer van belang wat Brian's kwaliteiten zijn, FEBO is bang voor terreur.
Dan snap ik nu ineens waarom Jozef Maria neukte, hij viel op grote tieten .........quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:45 schreef akveor het volgende:
[..]
![]()
Naast Fries... en Brian en Amanda als Jozef en Maria. Jaap speelt in z'n eentje de drie koningen... Huub als de herbergier die hun onderdak weigerde... vol is ten slotte vol.... en Lieke... tja dat was uiteindelijk toch een jongetje en zijn naam is Jezus.
Geen grapje, die bedreigingen naar de filmpjes-maker op YouTube waren heel echt. Geen geintje !quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Dus als we met z'n allen de Febo zouden bedreigen zijn we in de meerderheid en heeft Huub gewonnen.
Nou, 't is in ieder geval goedkoper dan sms-en....
quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dan snap ik nu ineens waarom Jozef Maria neukte, hij viel op grote tieten .........
Ik was ook serieus... maar vond het hilarisch dat we Huub zo zouden kunnen laten winnen en JdM verdient er geen reet aan.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:52 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Geen grapje, die bedreigingen naar de filmpjes-maker op YouTube waren heel echt. Geen geintje !
Volgens mij zijn het familie leden,bij de FEBO, kan niet anders (smerige RAT)quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:17 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als Huub verplicht van Brian moet afblijven. Sterker nog, ik sluit niet uit dat FEBO gewoon bang is van Brian en zijn clan. Diezelfde clan heeft het al eerder vertoont, toen ze een hele goede filmpjes-maker bedreigden en dwongen alles over Brian van YouTube te halen. Die bedreigingen waren niet mis ! (en de filmpjes zijn toen ook weggehaald door de maker)
Die hoeren zijn daar geen onderdeel van. Dat is een keertje leuk geweest maar meer dan dat moet je er niet achter zoeken.quote:Op vrijdag 14 december 2007 03:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Even relativeren ..... Er kan nu minder dan in het begin. Maar als 'n paar borrels minder per dag en niet meer kunnen neuken met hoeren op bestelling hetzelfde is als 'knijpt hem de keel dicht', vraag ik me af of Huub weet wat een normaal leven is. Kom nou, wie in Nederland en omstreken ziet dat als 'normaal' voor 'n knul van 24, die pas een half jaartje van z'n leven gewerkt heeft ......
Ik hoop van harte dat Huub zaterdag thuisblijft, gewoon voor zichzelf.quote:Op vrijdag 14 december 2007 08:47 schreef marky het volgende:
[..]
Die hoeren zijn daar geen onderdeel van. Dat is een keertje leuk geweest maar meer dan dat moet je er niet achter zoeken.
Huub is een jongen uit het oosten. Een weekendje stappen daar is het jezelf volgooien met zoveel mogelijk drank. Voor Huub is het nu al een jaar iedere dag weekend en om zich te vermaken moet daar een borrel bij.
Ik vind het prachtig hoe de nachtploeg hier altijd maar bezig is met Huub te doorgronden. Gaat hij zaterdag naar huis wat doen jullie dan met je nachtleven?
Zo net voor de 8 uur van Huub de popupoll uitslag waarin hij op wonderbaarlijke wijze beneden de 40 procent is gezakt?quote:Op vrijdag 14 december 2007 08:38 schreef blomst het volgende:
Goedemorgen
weinig gebeurt vanacht dus.
Zou de popupol vandaag dan komen????
Huub zat toch al onder de 40%? Ik dacht Huub de laatste keer 35% had of zoiets?quote:Op vrijdag 14 december 2007 09:21 schreef Meganog het volgende:
[..]
Zo net voor de 8 uur van Huub de popupoll uitslag waarin hij op wonderbaarlijke wijze beneden de 40 procent is gezakt?
Wie weet.
Goedemorgen, misschien wonen veel FOKkers in de Tieler-en Bommelerwaard.quote:Op vrijdag 14 december 2007 09:48 schreef Copycat het volgende:
Goedemorgen, deze blijkbaar stille morgen.
Lieke en Huub hebben apart geslapen, Luc bij Zeurlène, Brian bij Amanda, Jaap in de MB.quote:Op vrijdag 14 december 2007 10:02 schreef heksehiel het volgende:
Goeiemorgen!
Het is me niet helemaal duidelijk wie met wie het bed heeft gedeeld vannacht... Wie oh wie verlost me van deze prangende vraag
Beterquote:Op vrijdag 14 december 2007 10:05 schreef jassy het volgende:
Haha, lekker schreeuwen tussen Huub en Palma
Palma denkt dat Huub het heeft gedaan.
Veel mensen zijn zo teleurgesteld dat Huub niets doet in henun ogen dat ze de schuld niet bij Huub leggen ,maar bij de FEBO, hoe makelijk kan het.quote:Op vrijdag 14 december 2007 10:22 schreef Jewscky1 het volgende:
Huub en Jaap,moeten zo tekeer gaan tegen die RAT,maar dat mag niet van de FEBO.
Je vergeet de vele telefoontjes met de FEBO over voorgenomen acties van Huub en Jaap voor toestemming, die ze vaak niet krijgen.quote:Op vrijdag 14 december 2007 10:24 schreef maril het volgende:
[..]
Veel mensen zijn zo teleurgesteld dat Huub niets doet in henun ogen dat ze de schuld niet bij Huub leggen ,maar bij de FEBO, hoe makelijk kan het.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |