Lekker boeiend, Psv is ook niet op zijn best en nooit bang zijnquote:Op donderdag 13 december 2007 14:14 schreef Wooldoor het volgende:
Omdat ik Ajax niet zie winnen zondag en na de winterstop wel!
Dan winnen we zondag magertjes.. en na de winterstop dikquote:Op donderdag 13 december 2007 14:14 schreef Wooldoor het volgende:
Omdat ik Ajax niet zie winnen zondag en na de winterstop wel!
Tja, dat is het voetbal dat PSV als geen enkele andere Nederlandse club kan spelen, het italiaanse spel.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:22 schreef Wooldoor het volgende:
Niet bang maar ik ben er gewoon altijd een halve week ziek van ik voel dat het weer zo'n smerige
0-1 wordt net als vorig jaar.
quote:Op donderdag 13 december 2007 14:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tja, dat is het voetbal dat PSV als geen enkele andere Nederlandse club kan spelen, het italiaanse spel.
Zaak is gewoon om 100% gemotiveerd en geconcentreerd te beginnen. En we moeten eens mazzel hebben met de eerste goal, die moet gewoon eens sneller vallen en daarna vasthouden en uitbreiden
Zal niet zo gebeuren nu het Italiaanse spel omdat Psv verdedigend niet zo goed is als vorig jaar, en Ajax scoort vaak maar krijgt ook veel tegen.En Ajax kan een voorsprong niet rustig uitspelen dus heletijd blijven knallen.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tja, dat is het voetbal dat PSV als geen enkele andere Nederlandse club kan spelen, het italiaanse spel.
Zaak is gewoon om 100% gemotiveerd en geconcentreerd te beginnen. En we moeten eens mazzel hebben met de eerste goal, die moet gewoon eens sneller vallen en daarna vasthouden.
Maar die 0-1 dat was ook geen goal, dat was een lucky, hij raakt 'm net aan met z'n kale klets en rolt er zo inquote:Op donderdag 13 december 2007 14:22 schreef Wooldoor het volgende:
Niet bang maar ik ben er gewoon altijd een halve week ziek van ik voel dat het weer zo'n smerige
0-1 wordt net als vorig jaar.
Dat was TenCate dus nu zal het wel een goal zijn.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:30 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar die 0-1 dat was ook geen goal, dat was een lucky, hij raakt 'm net aan met z'n kale klets en rolt er zo in
GEEN GOAL?!quote:Op donderdag 13 december 2007 14:30 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar die 0-1 dat was ook geen goal, dat was een lucky, hij raakt 'm net aan met z'n kale klets en rolt er zo in [afbeelding]
Wat is zijn relatie precies tov Wesley? Neefje ofzo?quote:Op donderdag 13 december 2007 13:45 schreef BonJovi het volgende:
Rodney Sneijder gescoord tegen Psv B1
Broertjequote:Op donderdag 13 december 2007 14:32 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Wat is zijn relatie precies tov Wesley? Neefje ofzo?
quote:Siem de Jong en Christian Supusepa zijn opgeroepen door Ruud Kaiser voor een vriendschappelijke interland met Oranje onder 17. Wim van Zwam, bondscoach van Oranje onder 15 jaar, heeft Marijn de Haas, Rodney Sneijder (het jongere broertje van Wesley), Ricardo van Rhijn en Roly Bonevacia opgeroepen voor een vriendschappelijke interland in en tegen Roemenië.
Bonjovi weet in ieder geval waar ik naar refereer, jij duidelijk niet.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:32 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
GEEN GOAL?!
DUS WE HEBBEN GELIJK GESPEELD?!?!?!
Tuurlijk wel.. ons aller Henkje... de vriend van elke journalist!quote:Op donderdag 13 december 2007 14:38 schreef PyTh het volgende:
[..]
Bonjovi weet in ieder geval waar ik naar refereer, jij duidelijk niet.
Okee thnqquote:
En ook een nr10quote:Op donderdag 13 december 2007 14:52 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Okee thnq
lijkt wel goed te gaan met hem
Ik was net ff pissen toen, dus na de analyse van Ten Cate was ik blij dat ik geen goal gemist had.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:30 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar die 0-1 dat was ook geen goal, dat was een lucky, hij raakt 'm net aan met z'n kale klets en rolt er zo in
Doe niet zo zielig man. PSV versterkt zich ook in de winterstop en dan weet je ook niet wat voor team tegenover je staat.quote:
Jij wijf, je bent toch niet bang?quote:
Misschien komt er een Barca-Ajax constructie zoals die er met Chelsea-psv ook isquote:Op donderdag 13 december 2007 15:16 schreef Cheiron het volgende:
Modric dus naar Barca, maar daar heeft hij toch Deco voor zich op dezelfde positie?
Dan had Cruijf dat allang voor elkaar gekregen, dat komt er niet meer.quote:Op donderdag 13 december 2007 15:22 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Misschien komt er een Barca-Ajax constructie zoals die er met Chelsea-psv ook is
Cruijff? Is Martin daar niet goed genoeg voor?quote:Op donderdag 13 december 2007 15:26 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dan had Cruijf dat allang voor elkaar gekregen, dat komt er niet meer.
Cruijf heeft de contacten in beide partijen.quote:Op donderdag 13 december 2007 15:32 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Cruijff? Is Martin daar niet goed genoeg voor?
Dat vroeg ik nietquote:Op donderdag 13 december 2007 15:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Cruijf heeft de contacten in beide partijen.
Dat kloptquote:Op donderdag 13 december 2007 15:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
Elke club zou bij elke andere club via elke medewerker een aanbod neer kunnen leggen, mijn punt is dat 't met de juiste contacten in beide kampen wat makkelijker zou kunnen gaan [afbeelding].
Ze zijn het woordje 'wannabe' vergeten bij die 1e wedstrijd.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:05 schreef Silenus het volgende:
Zo, volgens het 16.00u journaal spelen we twee toppers dit weekend. "Het gaat om de topwedstrijden Feyenoord-Ajax en Ajax-PSV."
Stelletje malloten daar bij de NOS.
Inderdaad,quote:Op donderdag 13 december 2007 16:10 schreef Chivu het volgende:
[..]
Ze zijn het woordje 'wannabe' vergeten bij die 1e wedstrijd.
Je moet dan toch ook bij jezelf nadenken van.. wtf zeg ik?quote:Op donderdag 13 december 2007 16:05 schreef Silenus het volgende:
Zo, volgens het 16.00u journaal spelen we twee toppers dit weekend. "Het gaat om de topwedstrijden Feyenoord-Ajax en Ajax-PSV."
Stelletje malloten daar bij de NOS.
quote:Op donderdag 13 december 2007 16:06 schreef M0NTANA het volgende:
Johan Cruijff moet zich gewoon lekker helemaal niet meer met Ajax bemoeien.
quote:Doorgaan Ajax-PSV nog niet zeker
Ondanks de vrijwel zekere actievoeringen van de politievakbonden zullen de toppers van komend weekeinde in de Eredivisie gewoon doorgang vinden, meldt De Telegraaf donderdag. De Nederlandse Politie Bond (NPB) is niet overtuigd en hoopt dat de acties slagen.
De gemeente Amsterdam gaat ervan uit dat Ajax-PSV dit weekeinde in de hoofdstad gewoon doorgaat. “Wij gaan ervan uit dat de politie haar taak uitvoert”, aldus een woordvoerster van burgemeester Job Cohen tegenover de ochtendkrant.
De voorzitter van de Nederlandse Politie Bond vertelt aan De Pers dat hij signalen heeft opgevangen dat politieagenten komend weekeinde het werk willen neerleggen tijdens de voetbalwedstrijden Ajax-PSV en Feyenoord-AZ. “De werkonderbrekingen worden niet door ons georganiseerd, maar ik hoop dat de acties slagen.” De burgemeesters van Amsterdam en Rotterdam verbieden de voetbaltoppers mogelijk als er niet genoeg politie op de been is.
Frank Huizinga van de KNVB liet het AD al weten dat er reeds overlegd is met Rotterdam en Amsterdam. “Volgens onze informatie gaan de wedstrijden door.”
Als je eerst een foto van jezelf post wel.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:40 schreef kleinzusje het volgende:
Ben ik nog op tijd om iets over de TT te zeggen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |