En als de nieuwe werknemer geen vervanging is voor iemand die vertrekt (c.q. er is dus zeker een laptop of PC beschikbaar.) dan willen we eigenlijk gewoon weten wanneer de solliciatierondes starten. PC's en laptops hebben we namelijk a) niet rondslingeren en b) hebben ze een levertijd.quote:Op maandag 17 december 2007 10:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is echt overal zo. ICT heeft stapels laptops liggen en ze hebben de hele dag niets te doen, dus ze regelen het wel ff hoor, nee bel ze volgende week maar!
Bij ons heeft een nieuwe werknemen vaak 3-4 dagen geen PC of telefoon, gewoon omdat we het vertikken tegenwoordig dit soort meldingen.
Bedrijfspolicy is, nieuwe medewerkers 1 werkweek van te voren. klaar.
Ik hoop ook altijd dat de voorraad op isquote:Op maandag 17 december 2007 10:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ook een tijd gedaan, maar ze zoeken het lekker uit tegenwoordig. Leg JIJ maar uit aan die nieuwe directeur communicatie dat je vergeten bent te melden dat ie komt werken hier. Mijn probleem niet, ik heb gewoon niets meer liggen, sorry.
Klopt als een koe.quote:Op maandag 17 december 2007 10:22 schreef HeatWave het volgende:
Eigenlijk debiel dat het echt in elk bedrijf hetzelfde werkt. ICT is altijd de laatste die iets positiefs en de eerste die iets negatiefs hoort.
Klopt en het is hier ook zo een soort inloop ofzo . Iedereen komt hier maar ouwehoeren en kijken , en je lastig vallenquote:Op maandag 17 december 2007 10:22 schreef HeatWave het volgende:
Eigenlijk debiel dat het echt in elk bedrijf hetzelfde werkt. ICT is altijd de laatste die iets positiefs en de eerste die iets negatiefs hoort.
Senks... Dan komt er een Geforce pakketje onder de kerstboom.quote:
Hier niet, dat is min of meer "verboden" om ons direct te benaderen, alles moet via de servicedesk. Maar die zijn zo traag en men heeft er 9/10 keer niets aan, dus men belt toch soms persoonlijk, waarna ik ze gewoon weer terug bonjour naar de SD.quote:Op maandag 17 december 2007 10:32 schreef Joene het volgende:
[..]
Klopt en het is hier ook zo een soort inloop ofzo . Iedereen komt hier maar ouwehoeren en kijken , en je lastig vallenAlles waar een stekker aan zit ben je schijnbaar verantwoordelijk voor
LoLz....quote:Op maandag 17 december 2007 11:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hier niet, dat is min of meer "verboden" om ons direct te benaderen, alles moet via de servicedesk. Maar die zijn zo traag en men heeft er 9/10 keer niets aan, dus men belt toch soms persoonlijk, waarna ik ze gewoon weer terug bonjour naar de SD.
Ik weet dat het systeem niet werkt, maar das mijn probleem niet, de manager ICT zit ----> daar.
Klopt je bent een ondergeschoven kindje , echter zodra ze 2 seconden niet kunnen internetten trilt je telefoontoestel zon beetje van je desk af. Ringelt je mobiel , en wordt je mailbox bestormt.quote:Op maandag 17 december 2007 11:09 schreef HeatWave het volgende:
Zo erg is het allemaal niet hoor, hier heb ik 10 jaar geleden al mee leren leven.
Maar de houding van elk bedrijf jegens de ICT afdeling is overal hetzelfde. Heel raar toch. We doen iets waar niemand iets van snapt, waar iedereen mee moet werken en niet zonder kan, maar toch is het vaak geen echt onderdeel van het bedrijf.
Mwah ik zit hier natuurlijk extern enzo., en pas een maand of 2 begin nu net iedereen een beetje te kennen.quote:Op maandag 17 december 2007 11:14 schreef HeatWave het volgende:
Hier valt het, als ik voor mezelf spreek, nog wel mee met : ondergeschoven kindje. Maar dat is ook omdat ik echt overal mijn porem laat zien, lezingen, borrels, verjaardagen, feestjes etc. Dus men kent me wel en (kuch, arrrogant .)) ik lig wel goed in het bedrijf.
Maar idd qua afdeling is het soms janken, je lijkt idd niet te bestaan tot iets niet werkt, dan staan ze te briesen dat "het WEER niet werkt!!!" We hebben een uptime van 97.6% maar daar hoor je nooit iets over.....
Ow well, zo werkt het en zolang ik meer verdien dan 79% van de andere mensen hier zoeken ze het maar lekker uit.
Ow echt hoor!!!!quote:Op maandag 17 december 2007 11:43 schreef HeatWave het volgende:
Dan is 8 uur je nest uit en -3 buiten echt too fucking much to ask hoor.
Misschien een tip om je hippe Amsterdamse witte linnen broek en teenslippers om te ruilen voor meer winterbestendige kleding.quote:Op maandag 17 december 2007 11:43 schreef HeatWave het volgende:
herkenbaar.
Donderdag "kroegentocht" gemaakt om mijn band te promoten en te boeken, was erg gezellig. Vrijdag ook ff lekker de kroeg in, flink feesten. Zaterdag een super toffe verjaardag en gisteren bijkomen met mijn xboxje.
Dan is 8 uur je nest uit en -3 buiten echt too fucking much to ask hoor.
Ik hou het wel bij mijn leren schoenen en een dikke B&W trui thank you very much.quote:Op maandag 17 december 2007 12:12 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Misschien een tip om je hippe Amsterdamse witte linnen broek en teenslippers om te ruilen voor meer winterbestendige kleding.
Een set ballen in een onderbroek.quote:Op maandag 17 december 2007 12:48 schreef HeatWave het volgende:
[ afbeelding ]
Prijsvraag: wat is dit?
Spijkerbroek + T-shirt voeldoet nog steeds prima.quote:Op maandag 17 december 2007 12:12 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Misschien een tip om je hippe Amsterdamse witte linnen broek en teenslippers om te ruilen voor meer winterbestendige kleding.
Mietjes zijn het, allemaal!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |