Ik ben die cartoonachtige taferelen teveel gewendquote:Op woensdag 19 december 2007 01:23 schreef Marble het volgende:
Advance Wars Days of Ruin artwork.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
je meot de combo Colin & Sasha proberen, die twee zijn voor elkaar gemaaktquote:Op donderdag 20 december 2007 22:03 schreef Tijn het volgende:
Woei, ik heb een Advance Wars: Dual Strike te pakken weten te krijgen voor m'n DSHet kwam gisteren binnen en ik heb net het eerste crystal kapot gemaakt. Erg vet spel, dit
Heerlijke game waar je met gemak meer als 300 uur mee zoet kunt zijn!quote:Op donderdag 20 december 2007 22:03 schreef Tijn het volgende:
Woei, ik heb een Advance Wars: Dual Strike te pakken weten te krijgen voor m'n DSHet kwam gisteren binnen en ik heb net het eerste crystal kapot gemaakt. Erg vet spel, dit
Die ken ik niet, sowieso ben ik nog geen echt leuke golfgame op de DS tegengekomen (ooit een review voor Touch Golf moeten schrijven).quote:Verder heb ik ook Tiger Woods gekochtLekker golfen in de trein
Contra 4quote:Op woensdag 19 december 2007 10:42 schreef Rewimo het volgende:
Nog aanraders voor de vakantie? Ik hou van puzzels en Mario-achtige spelletjes
ik heb nog wel veel natterij heurquote:Op vrijdag 21 december 2007 17:47 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik was net mario aan het spelen, toen ging ineens het linker lampje een paar keer snel rood knipperen, toen was het weer weg
ik kan niet terugvinden in het boekje wat dat was, betekent dat dat de natterij leegraakt ofzo?
Als de batterij leeg raakt dan wordt het groene lampje rood..geen flauw idee wat het is als het linkerlampje een paar keer knippert.quote:
Ik vind Colin sowieso geniaal. Alles lekker cheap, waardoor je in notime vet veel brute units hebtquote:Op donderdag 20 december 2007 22:09 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
je meot de combo Colin & Sasha proberen, die twee zijn voor elkaar gemaakt
Moet je de maximale goedkooppowerups hebben, is alles gewoon 1/3 goedkoperquote:Op vrijdag 21 december 2007 20:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind Colin sowieso geniaal. Alles lekker cheap, waardoor je in notime vet veel brute units hebt
Children of Mana is denk ik vooral nog te verkrijgen op het internet aangezien de opvolger Heroes of Mana al in de winkelschappen ligt. Ik vind zelf dat Children of Mana meer een buttonbasher is met eindeloze 'dungeons'. Opzich prima vermaak, maar ik vind het een van de slechtere games in de Secret of Mana-lijn. Maar goed, ik ben iemand die alle games in bezit wil uitspelen, dus deze geef ik duidelijk nog een kans.quote:Op zondag 23 december 2007 21:44 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Mooi dat jij er over begint, ik wou Children of Mana nog kopen, is het nog te krijgen in een van de bekende verkooppunten of is markplaats mijn toevlucht?
En, is het een spel dat de Secret of Mana lijn waardig is?
quote:Op zondag 23 december 2007 21:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nintendo VIP sterren nog maar twee jaar houdbaar
Dat gedaan toen Lani?
Nou, ik heb Reggie nog wel ergens in mijn telefoonlijst staan.quote:Op zondag 23 december 2007 21:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nou, probeer Nintendo gewoon eens te bellen en/of te mailen ofzo? Je hebt niets te verliezen![]()
Sorry
Serieus. Jij was wel diegene waar ik aan zat te denken om de punten te schenken hoor.quote:Op zondag 23 december 2007 21:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vind het ook jammer! Ik had die Wiipoints graag willen hebben
quote:Op zondag 23 december 2007 21:59 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Serieus. Jij was wel diegene waar ik aan zat te denken
Erm.. ik weet niet hoe het met jou Japans is, maar dat van de gemiddelde nederlander is niet zo best. Volgens mij is die pas in 2008 te krijgen in het engels toch?quote:Op vrijdag 21 december 2007 09:34 schreef Dibble het volgende:
[..]
Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |