Mwah, daar valt over te discussiëren.quote:Op woensdag 12 december 2007 19:22 schreef The_Interpreter het volgende:
Door dat linkse geknuffel ontstaat alle ellende maar ja jullie hebben een plaat van gewapend adamantium voor jullie kop dus het zal wel nooit bij jullie doordringen.
Ten eerste weet je niet hoeveel er in de gevangenis zouden zitten wanneer ze, net zoals in nederland, geknuffeld zouden worden. Waarschijnlijk een paar honderd procent meer, maar dat terzijde.quote:Op woensdag 12 december 2007 23:23 schreef waht het volgende:
[..]
Mwah, daar valt over te discussiëren.
In Amerika worden criminelen zeker *niet* geknuffeld. Er zitten dan ook ergens rond de 2,3 miljoen personen in de gevangenis in de VS.
De VS zou dus het veiligste land op de aarde moeten zijn, denk je niet?
Is dat ook zo?
Misschien wel met zwarte krulletjesquote:Op dinsdag 11 december 2007 00:20 schreef Meki het volgende:
blanke jongeman
quote:Op woensdag 12 december 2007 22:12 schreef The_Interpreter het volgende:
Gelul. Niet elk slachtoffer haalt voldoening uit wraak. Nee, dat noemt men ik de uitzondering die de regel bevestigd.
Dan kun je net zo goed elke verkrachting extreem noemen. Uiteraard valt daar wat voor te zeggen, maar je weet dondersgoed wat er met een extreme verkrachting wordt bedoeld.quote:Extreme verkrachters komen niet na een paar jaar vrij? Ik hoop dat je vrouwen dwingen zich te prostitueren extreem genoeg vindt. Lees dit stukje maar eens:
Is seks met een vrouw onder dwang niet gewoon verkrachting? Als één op de vijf prostituees tot prostitutie gedwongen is, maakt één op de vijf hoerenlopers zich schuldig aan verkrachting. In het Wetboek van Strafrecht staat hier een celstraf van maximaal twaalf jaar op; mensenhandelaars komen er met een gemiddelde straf van twee jaar van af - als ze al worden gepakt - en hoerenlopers gaan altijd vrijuit.
Voor het hele stuk: http://kris2.punt.nl/?id=270995&r=1&tbl_archief=&
Nee, jou verbaast inderdaad het niks, gezien jij je mening over alles wat links is of jouw mening niet deelt al bestempelt als een knuffelend persoontje met een bordje voor zijn kop.quote:Ja en het verbaast me niks dat je alles wat de waarheid gelul vindt, zie mijn punt met die adamantium plaat.
quote:Op donderdag 13 december 2007 00:47 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Misschien wel met zwarte krulletjes
Even voor de duidelijkheid; een paradox is een ogenschijnlijke tegenstelling, gebaseerd op een denkfout of een verkeerde redenering. Het woord dat je eigenlijk had moeten gebruiken is een contradictie; een daadwerkelijke tegenstelling.quote:
Vrouwen die het slachtoffer worden van mensenhandelaars worden gedwongen zich te prostitueren. De worden dagelijks vele malen verkracht.quote:Op donderdag 13 december 2007 08:46 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
[..]
Dan kun je net zo goed elke verkrachting extreem noemen. Uiteraard valt daar wat voor te zeggen, maar je weet dondersgoed wat er met een extreme verkrachting wordt bedoeld.
[..]
Nee, jou verbaast inderdaad het niks, gezien jij je mening over alles wat links is of jouw mening niet deelt al bestempelt als een knuffelend persoontje met een bordje voor zijn kop.
Het isaar hoe je het bekijkt. Voor die linkse rakker is het een paradox voor mij is het een contradictiequote:Op donderdag 13 december 2007 09:55 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid; een paradox is een ogenschijnlijke tegenstelling, gebaseerd op een denkfout of een verkeerde redenering. Het woord dat je eigenlijk had moeten gebruiken is een contradictie; een daadwerkelijke tegenstelling.
Maak dat de altijd en eeuwige pratende weldoeners Jan Pronk en Lubbers maar wijs die hun weg binnen de Darfurse vluchtelingen kampementen prima wisten te vinden en waar de vrouwen alles doen voor een stukje brood en niemand hun gelooft.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:34 schreef Re het volgende:
maar die verkrachying is toch duidelijk de schuld van de linkse kerk, dat moet je toch wel inzien he, Den Uyl is hier postuum de dader natuurlijk, de viezerik...
Dat. En dan krijg je vervolgens ellenlang geleuter over linkse boomknuffelaars en rechtse rakkers. Te triest voor woorden, die tendens.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:03 schreef Ripley het volgende:
Waarom moet elk onderwerp in NWS toch verzanden in gelul over buitenlanders, zelfs als in dit geval het alle schijn heeft dat dader en slachtoffer gewoon autochtoon zijn?
Een naam als 'Ripley' vind ik anders ook wel provocerend binnen dit riptopicquote:Op donderdag 13 december 2007 14:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat. En dan krijg je vervolgens ellenlang geleuter over linkse boomknuffelaars en rechtse rakkers. Te triest voor woorden, die tendens.
Dat is zo'n onzin argument. Micchien zou het wel nog onveiliger zijn als die mensen niet opgesloten zouden worden.quote:Op woensdag 12 december 2007 23:23 schreef waht het volgende:
[..]
Mwah, daar valt over te discussiëren.
In Amerika worden criminelen zeker *niet* geknuffeld. Er zitten dan ook ergens rond de 2,3 miljoen personen in de gevangenis in de VS.
De VS zou dus het veiligste land op de aarde moeten zijn, denk je niet?
Is dat ook zo?
Mee eens. Dat meisje heeft al levenslang. Kan me niet voorstellen dat je zoiets vergeetquote:Op donderdag 13 december 2007 14:03 schreef Ripley het volgende:
Waarom moet elk onderwerp in NWS toch verzanden in gelul over buitenlanders, zelfs als in dit geval het alle schijn heeft dat dader en slachtoffer gewoon autochtoon zijn?
Verder ergert het me dat een krant zo'n dramatisch slecht artikel plaats. Die omschrijving die te vaag voor worden is en de spelfout in getraumaticeerd
Verder hoop ik dat ze deze meneer te pakken krijgen en dat hij gevangenisstraf en TBS krijgt. En vind ik het erg dat een meisje zoiets moet meemaken.
Dat zal de politie wel niet vrijgeven denk ik. Ik denk dat het met de mishandeling te maken heeft.quote:Op donderdag 13 december 2007 19:10 schreef LoggedIn het volgende:
wat is er nou extreem bruut aan die verkrachting? dat ie het een paar keer gedaan heeft?
quote:of dat het mogelijk een autochtoon is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |