quote:Ajax opent Dubai Cup tegen Inter
Amsterdam, 10 dec 2007
Ajax reist in de winterstop naar de Verenigde Arabische Emiraten voor de strijd om het Mohammed bin Rashid International Football Championship, kortweg de Dubai Cup. In Dubai treffen de Amsterdammers in hun eerste wedstrijd Internazionale.
Het treffen met de kampioen van de Italiaanse Serie A wordt op 5 januari gespeeld om 18.00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd wordt afgewerkt in het Al Wasl Stadium van de kampioen van de Verenigde Arabische Emiraten.
Twee dagen later strijden de verliezers van de eerste speeldag vanaf 15.00 uur om de derde plaats. De beide ploegen die hun eerste duel winnend afsloten, binden vanaf 18.00 uur de strijd aan om de hoofdprijs. De winnaar van het Mohammed bin Rashid International Football Championship verdient een miljoen dollar.
Ajax en Internazionale stonden voor het laatst tegenover elkaar op 4 augustus 2006 tijdens het Amsterdam Tournament. Het treffen bleef zonder winnaar: 1-1. Wesley Sneijder tekende drie minuten voor tijd voor de enige Ajax-treffer. Santiago Solari had de Italianen eerder al aan de leiding gebracht. Eerder in hetzelfde jaar troffen Ajax en Internazionale elkaar in de Champions League. Na het gelijkspel in de Amsterdam ArenA (2-2) boekten de Italianen voor eigen publiek een nipte overwinning: 1-0.
Ik hoop dat hij die verstandige beslissing maakt inderdaad..quote:Op maandag 10 december 2007 15:00 schreef w00h00 het volgende:
Geen interesse meer voor Maduro van Inter Milaan
Maduro gaat gewoon lekker bijtekenen heb ik het gevoel.![]()
Hoezeer ik er ook van baalde dat Perez wegging naar PSV ben ik wel van mening dat ie niet zo moet janken.quote:Op maandag 10 december 2007 15:02 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Zo voelt ie zich denk ik ook wel..
[ afbeelding ] Martin.. bel Kenneth eens voor de grap
Hij lijkt echt veel op een Braziliaan die ik ken, alleen die kon niet zo goed voetballenquote:Op maandag 10 december 2007 15:03 schreef Black-Death het volgende:
Die rechter kerel van foto ziet er wel redelijk sterk uit qua fysiek, is iets wat bij Ajax altijd welkom is.
Als ie niet al in de winterstop gaatquote:Op maandag 10 december 2007 15:10 schreef Triptamine het volgende:
Trouwens, als KJH volgend seizoen weg is, is er dan al een echte spits in de jeugd die dat op kan vangen, of word het shoppen?
Wil je Donald als spitsquote:Op maandag 10 december 2007 15:10 schreef Triptamine het volgende:
Trouwens, als KJH volgend seizoen weg is, is er dan al een echte spits in de jeugd die dat op kan vangen, of word het shoppen?
De meest overgewaardeerde, te dure en arrogantste spits van Nederlandse velden? Mwoah.quote:
Dan slacht ik hoogstpersoonlijk de hele directie afquote:Op maandag 10 december 2007 15:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als ie niet al in de winterstop gaat.
Hij zal wel potentie hebben, maar ze moeten hem gvd eens gaan gebruiken, om te kijken of ie het ook daadwerkelijk kanquote:Op maandag 10 december 2007 15:11 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Wil je Donald als spits? hoop van niet
Tuurlijk gaat ie niet in de winterstopquote:Op maandag 10 december 2007 15:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als ie niet al in de winterstop gaat [afbeelding].
Alves halen dan maar [afbeelding].
Blessures.. blessures.. blessures...quote:Op maandag 10 december 2007 15:25 schreef Pritt het volgende:
We hebben ook nog Poep-on Shoe. Alleen vraag ik me af of hij wel Ajax 1 materiaal is.
En wat is er trouwens gebeurd met Sarpong, vorig jaar zat hij regelmatig bij de selectie.
quote:Naast de Braziliaanse stagiairs was er vandaag nog een opvallende verschijning op het trainingsveld. Jeffrey Sarpong maakte zijn rentree bij de A-selectie. Sarpong was maandenlang uitgeschakeld door een schouderblessure. Hij trainde de afgelopen weken in de luwte van De Toekomst om aan zijn herstel te werken. Sarpong oogde fit en gretig.
Ajax.nl
Urzaiz niet te vergeten.quote:Op maandag 10 december 2007 15:20 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Tuurlijk gaat ie niet in de winterstopDie maakt het seizoen mooi af..
en anders hebben we Manucharyan nog
Gewoon Suarez die centraal gaat spelen toch.quote:Op maandag 10 december 2007 15:10 schreef Triptamine het volgende:
Trouwens, als KJH volgend seizoen weg is, is er dan al een echte spits in de jeugd die dat op kan vangen, of word het shoppen?
Bijvoorbeeld jaquote:Op maandag 10 december 2007 16:37 schreef Fathom het volgende:
of Kanu. Zal ook een stuk goedkoper zijn.
Kanu was ik ook aan het denken plus dat hij altijd heeft aangegeven graag nog eens voor Ajax te spelen. Misschien ook proberen Gudjohnsen te halen. Hij wil graag weg bij Barca omdat hij te weinig speeltijd krijgt als hij interesse heeft in Ajax vind ik dat ze zeker een poging moeten halen.quote:Op maandag 10 december 2007 16:37 schreef Fathom het volgende:
of Kanu. Zal ook een stuk goedkoper zijn.
Volgens mij ben ik weer de enige die denkt dat ie niet naar AZ gaat.quote:Op maandag 10 december 2007 16:37 schreef Cyberia18 het volgende:
Alves vertrekt in de winterstop waarschijnlijk al naar AZ. Dus zet dat voorlopig maar uit je hoofd.
Tja. Die blessure hè.. Anders had het nog wel leuk geweest voor de linksback,quote:Babayaro en Newcastle scheiden hun wegen
Geschreven door William Lekatompessy op maandag, 10 december om 14:34
Newcastle United en Celestine Babayaro scheiden hun wegen. De Nigeriaanse verdediger kwam door slepende hamstring- en rugblessures nauwelijks meer aan spelen toe voor de Noord-Engelse club en komt niet meer voor in de plannen van trainer Sam Allardyce. Klik hier! De oud-speler van onder andere Anderlecht stond nog onder contract tot het einde van dit seizoen. Allardyce zag echter geen heil meer in de door blessures geteisterde Nigeriaans international.
In januari van 2005 kwam de nu 29-jarige Babayaro over van Chelsea. In drie seizoenen bij de Tyneside club kwam de back tot slechts 47 duels in het eerste elftal. Dit kalenderjaar kwam Babayaro in maart voor het laatst in actie.
AZ gaat de strijd vast en zeker verliezen als er een club komt die een gelijk bedrag wil betalen. Ze zijn in Heerenveen niet zo gecharmeerd van de handelswijze van AZ.quote:Op maandag 10 december 2007 16:46 schreef Triptamine het volgende:
Volgens mij ben ik weer de enige die denkt dat ie niet naar AZ gaat.
Ja ok, de verdediging en een goeie middenvelder hebben voorrang, maar KJH is weg na dit seizoen, waarom niet meteen de opvolger een seizoenshelft laten wennen?quote:Op maandag 10 december 2007 16:56 schreef Pritt het volgende:
Een spits hebben we toch niet nodig behalve als KJH weggaat.
Liever Ooijer en Bouhlarouz halen als centrale duo achterin.
VD Wiel en Boulah als centraal duo. En een goede back up halen(talent?)quote:Op maandag 10 december 2007 16:56 schreef Pritt het volgende:
Een spits hebben we toch niet nodig behalve als KJH weggaat.
LieverOoijer en Bouhlarouz halen als centrale duo achterin.
Wij weten allang dat je een wat afwijkende mening hebt.quote:Op maandag 10 december 2007 16:54 schreef HeatWave het volgende:
Als ie naar AZ gaat zou ik het een stukje falen van Ajax willen noemen. Maar goed, das mijn mening.
Ik ookquote:Op maandag 10 december 2007 17:02 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Wij weten allang dat je een wat afwijkende mening hebt.
Ik zou het eerder falen van Heerenveen vinden, een speler aan je concurrent verkopen. Het zijn namelijk beide subtoppers.quote:Op maandag 10 december 2007 16:54 schreef HeatWave het volgende:
Als ie naar AZ gaat zou ik het een stukje falen van Ajax willen noemen. Maar goed, das mijn mening.
En met de medische staf van Ajax zou hij alleen nog meer geblesseerd zijnquote:Op maandag 10 december 2007 16:53 schreef Blight het volgende:
[..]
Tja. Die blessure hè.. Anders had het nog wel leuk geweest voor de linksback,.
Heb je gezien wat ze ervoor vragen?quote:Op maandag 10 december 2007 16:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja ok, de verdediging en een goeie middenvelder hebben voorrang, maar KJH is weg na dit seizoen, waarom niet meteen de opvolger een seizoenshelft laten wennen?
Best kans van inderdaad. Maar opzich zou het nog niet eens zo'n gek idee zijn het te proberen, lijkt me. Aan een transfervrije speler kan je je nauwelijks een buil vallen. Maar goed, ik zie het niet gebeuren.quote:Op maandag 10 december 2007 17:05 schreef sjimz het volgende:
[..]
En met de medische staf van Ajax zou hij alleen nog meer geblesseerd zijn
Ik zie liever Heitinga en Boulah centraal. Dan Vermaelen op links en VD Wiel op rechts.quote:Op maandag 10 december 2007 17:01 schreef Triptamine het volgende:
[..]
VD Wiel en Boulah als centraal duo. En een goede back up halen(talent?)
Zo is ie helemaal perfect.quote:Op maandag 10 december 2007 17:12 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Ik zie liever Heitinga en Boulah centraal. Dan Vermaelen op links en VD Wiel op rechts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |