Hmm, ben wel benieuwd op zich. Ga zo wel even luisteren op de bank denk ikquote:Op woensdag 12 december 2007 20:50 schreef Panic_A het volgende:
Ik heb nog niets kunnen vinden, waarschijnlijk staat hij er in de loop van de avond/morgen op de 3voor12 site.
Alle Kaiser Chiefs en Mika's zullen wel hoog staanquote:En dashboard stond maar op 64.
Met de trein? En dan om die tijd terug in het puike Gelderlandquote:Op donderdag 13 december 2007 04:02 schreef Lieke_K het volgende:
Net terug van Emerge in Utrecht en aansluitend drankje, was erg leuk! Paar nederlandse bandjes die erg hun best stonden te doen in Tivoli de Helling voor een publiek dat duidelijk maar voor één van de bands was gekomen... In de indie-britpopsfeer was vooral één band wel leuk: Kensington (vooral het nummer Man Mission Mayhem vind ik erg leuk!), helaas kwam het publiek dus totaal niet mee.
lien heeft mail over Rascal
ik ooook, en grote kans nog met jou ook nogquote:Op woensdag 12 december 2007 20:40 schreef SnowCockroach het volgende:
Ik ga ook naar the Wombats, jeeueuh.
Post ik ook nog eens wat.
Let's dance to JD is redelijk vaak op 3FM te horen. Vind ik best een hitje.quote:Op donderdag 13 december 2007 12:08 schreef -skippybal- het volgende:
Denk niet zo heel hard aangezien ze in korte tijd in drie tenten staan. Als ze nu ineens een hitje krijgen is het een ander verhaal natuurlijk
12 euro zelfs maar in Nijmegen!quote:Op donderdag 13 december 2007 15:00 schreef JeroenV het volgende:
15 euro valt wel mee
Ik zie het nog wel naar de grote zaal verplaatst worden.
Oh myquote:Op donderdag 13 december 2007 14:58 schreef MaJo het volgende:
Ik heb trouwens over ze gedroomd vannachtEn ook over the Killers, was ergens op een afgelegen festival waar bijna niemand was. Brandon ging zelfs met me dansen
![]()
![]()
![]()
Melkweg ook, maar daar moet je 3 euro lidmaatschap bij betalenquote:Op donderdag 13 december 2007 15:03 schreef -skippybal- het volgende:
12 euro zelfs maar in Nijmegen!
Misschien is het verstandig om een afkickperiode in te lassen?quote:Op donderdag 13 december 2007 14:58 schreef MaJo het volgende:
Ik wil the Wombats eigenlijk ook wel live zien, maar ik heb geen geldIk heb trouwens over ze gedroomd vannacht
En ook over the Killers, was ergens op een afgelegen festival waar bijna niemand was. Brandon ging zelfs met me dansen
![]()
![]()
![]()
Dat is altijd zo irritant he. Bij mij is die van een maand vaak dan ook nét verlopen en die van een jaar hoef ik toch niet aan te beginnen aangezien die toch kwijt raaktquote:Op donderdag 13 december 2007 15:04 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Melkweg ook, maar daar moet je 3 euro lidmaatschap bij betalen
Studentenpas<3 9,50quote:Op donderdag 13 december 2007 15:03 schreef -skippybal- het volgende:
12 euro zelfs maar in Nijmegen!
Probleem bij is dus dat ik in februari waarschijnlijk op de HAN zit in Nijmegen (ligt eraan of er genoeg mensen zijn voor een volle klas blabla) maar dus niet helemaal zeker. Best kut, aangezien dat best veel euro's scheelt als je aardig wat optredentjes pakt...quote:
Ik wil ze ook houden! Ik ga gewoon tegen diegene zeggen dat ze zijn weg gevlogen of dat de hond ze heeft op gegeten en ze dan stiekem helemaal voor mezelf houdenquote:en de Indieparkieten, die wil ik ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |